Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B13

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 30. september 2008, kell 17:14 kasutajalt Taivo (arutelu | kaastöö)

Euroopa noorte meistrivõistlused 2006: minikadettide (B13) välkturniir


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Sisukord

A-alagrupp

Koht    Võistleja        Riik             1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4    Gm  + = -  Pt 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aleksandr Safonov   Venemaa          • 1 2 1 2 1 2 2 0 2 2 2 2 2    13  9-3-1   21 
  2. Kevin Machtelinck   Prantsusmaa      1 • 1 1 0 1 2 2 1 2 2 2 2 2    13  7-5-1   19 
  3. Samvel Azibekjan    Armeenia         0 1 • 1 1 2 1 2 2 1 2 2 2 2    13  7-5-1   19 
  4. Rik Verboon         Holland          1 1 1 • 1 2 2 1 2 1 1 2 1 2    13  5-8-0   18 
  5. Artūrs Mitenbergs    Läti             0 2 1 1 • 0 1 2 1 2 2 0 2 2    13  6-4-3   16 
  6. Mateusz Piatek      Poola            1 1 0 0 2 • 1 2 0 2 0 2 2 2    13  6-3-4   15 
  7. Martin Talimets     Eesti            0 0 1 0 1 1 • 2 1 2 2 1 2 2    13  5-5-3   15 
  8. Viktor Jegorov      Venemaa          0 0 0 1 0 0 0 • 2 2 2 2 2 2    13  6-1-6   13 
  9. Edgaras Petrauskas  Leedu            2 1 0 0 1 2 1 0 • 2 0 2 2 0    13  5-3-5   13 
 10. Ramil Salahkov      Aserbaidžaan     0 0 1 1 0 0 0 0 0 • 2 2 2 2    13  4-2-7   10 
 11. Edgars Lugovskis    Läti             0 0 0 1 0 2 0 0 2 0 • 2 1 2    13  4-2-7   10 
 12. Dániel Borsos       Ungari           0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 • 1 1    13  1-3-9    5 
 13. Jürgen Leesmann     Eesti            0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 • 2    13  1-3-9    5 
 14. Jan Kablutschkin    Saksamaa         0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 •    13  1-1-11    3 

B-alagrupp

Koht   Võistleja         Riik               1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2    Gm  +  =  -  Pt 
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Boomstra       Holland            • 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2    11 10-1-0   21 
  2. Anti Ingel          Eesti              0 • 0 2 2 2 1 2 2 2 2 2    11  8-1-2   17 
  3. Władysław Daliga    Poola              0 2 • 1 2 2 2 0 1 2 2 2    11  7-2-2   16 
  4. Rolands Stasuls     Läti               0 0 1 • 1 1 1 2 2 2 2 2    11  5-4-2   14 
  5. Martijn de Leeuw    Holland            1 0 0 1 • 0 1 2 1 2 2 2    11  4-4-3   12 
  6. Anri Plaksij        Leedu              0 0 0 1 2 • 0 2 2 0 2 2    11  5-1-5   11 
  7. Leonīds Cilēvičs     Läti               0 1 0 1 1 2 • 1 0 2 2 1    11  3-5-3   11 
  8. Vjatšeslav Grudski  Venemaa            0 0 2 0 0 0 1 • 1 1 2 2    11  3-3-5    9 
  9. Adam Walentinowicz  Poola              0 0 1 0 1 0 2 1 • 0 2 2    11  3-3-5    9 
 10. Jaanimäe                Eesti              0 0 0 0 0 2 0 1 2 • 0 2    11  3-1-7    7 
 11. Stefano Valentini   Itaalia            0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 • 2    11  2-0-9    4 
 12. Ghislain Gressier   Prantsusmaa        0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 •    11  0-1-10    1 

A-finaal

Koht  Võistleja          1 2 3 4 5 6 7 8   + = -   Pt 
------------------------------------------------------
1. Roel Boomstra         • 2 2 1 2 2 2 2   6-1-0   13 
2. Władysław Daliga      0 • 1 2 2 1 2 1   3-3-1    9 
3. Rolands Stasuls       0 1 • 2 0 2 0 2   3-1-3    7 
4. Aleksandr Safonov     1 0 0 • 1 1 2 2   2-3-2    7 
5. Kevin Machtelinck     0 0 2 1 • 1 2 1   2-3-2    7 
6. Rik Verboon           0 1 0 1 1 • 1 1   0-5-2    5 
7. Anti Ingel            0 0 2 0 0 1 • 1   1-2-4    4 
8. Samvel Azibekian      0 1 0 0 1 1 1 •   0-4-3    4 

B-finaal

Koht  Võistleja            9 0 1 2 3 4 5  + = -  Pt
------------------------------------------------------
 9. Mateusz Piatek         • 2 2 2 1 2 1  4-2-0  10 
10. Artūrs Mitenbergs      0 • 2 2 1 2 1  3-2-1   8 
11. Viktor Jegorov         0 0 • 0 2 2 2  3-0-3   6 
12. Leonīds Cilēvičs       0 0 2 • 2 1 1  2-2-2   6 
13. Anri Plaksij           1 1 0 0 • 2 2  2-2-2   6 
14. Martijn De Leeuw       0 0 0 1 0 • 2  1-1-4   3 
15. Vjatšeslav Grudskii    1 1 0 1 0 0 •  0-3-4   3
16. Martin Talimets        - - - - - - -  0-0-0   0
Personaalsed tööriistad