Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B13: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja üht vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
== A-alagrupp == | == A-alagrupp == | ||
Koht | Koht Võistleja Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 + = - Pt | ||
------------------------------------------------------------------------------- | |||
1. [[Aleksandr Safonov]] Venemaa • 1 2 1 2 1 2 2 0 2 2 2 2 2 9-3-1 21 | |||
2. [[Kevin Machtelinck]] Prantsusmaa 1 • 1 1 0 1 2 2 1 2 2 2 2 2 7-5-1 19 | |||
3. [[Samvel Azibekjan]] Armeenia 0 1 • 1 1 2 1 2 2 1 2 2 2 2 7-5-1 19 | |||
4. [[Rik Verboon]] Holland 1 1 1 • 1 2 2 1 2 1 1 2 1 2 5-8-0 18 | |||
5. [[Artūrs Mitenbergs]] Läti 0 2 1 1 • 0 1 2 1 2 2 0 2 2 6-4-3 16 | |||
6. [[Mateusz Piątek]] Poola 1 1 0 0 2 • 1 2 0 2 0 2 2 2 6-3-4 15 | |||
7. '''[[Martin Talimets]]''' Eesti 0 0 1 0 1 1 • 2 1 2 2 1 2 2 5-5-3 15 | |||
8. [[Viktor Jegorov]] Venemaa 0 0 0 1 0 0 0 • 2 2 2 2 2 2 6-1-6 13 | |||
9. [[Edgaras Petrauskas]] Leedu 2 1 0 0 1 2 1 0 • 2 0 2 2 0 5-3-5 13 | |||
10. [[Ramil Salahkov]] Aserbaidžaan 0 0 1 1 0 0 0 0 0 • 2 2 2 2 4-2-7 10 | |||
11. [[Edgars Lugovskis]] Läti 0 0 0 1 0 2 0 0 2 0 • 2 1 2 4-2-7 10 | |||
12. [[Dániel Borsos]] Ungari 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 • 1 1 1-3-9 5 | |||
13. '''[[Jürgen Leesmann]]''' Eesti 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 • 2 1-3-9 5 | |||
14. [[Jan Kablutschkin]] Saksamaa 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 • 1-1-11 3 | |||
== B-alagrupp == | == B-alagrupp == | ||
Koht Võistleja Riik | |||
Koht Võistleja Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 + = - Pt | |||
1. [[Roel Boomstra]] Holland | ---------------------------------------------------------------------------- | ||
2. '''[[Anti Ingel]]''' Eesti | 1. [[Roel Boomstra]] Holland • 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 10-1-0 21 | ||
3. [[Władysław Daliga]] Poola | 2. '''[[Anti Ingel]]''' Eesti 0 • 0 2 2 2 1 2 2 2 2 2 8-1-2 17 | ||
4. [[Rolands Stasuls]] Läti | 3. [[Władysław Daliga]] Poola 0 2 • 1 2 2 2 0 1 2 2 2 7-2-2 16 | ||
5. [[Martijn de Leeuw]] Holland | 4. [[Rolands Stasuls]] Läti 0 0 1 • 1 1 1 2 2 2 2 2 5-4-2 14 | ||
6. [[Anri Plaksij]] Leedu | 5. [[Martijn de Leeuw]] Holland 1 0 0 1 • 0 1 2 1 2 2 2 4-4-3 12 | ||
7. [[Leonīds Cilēvičs]] | 6. [[Anri Plaksij]] Leedu 0 0 0 1 2 • 0 2 2 0 2 2 5-1-5 11 | ||
8. [[Vjatšeslav Grudski]] Venemaa | 7. [[Leonīds Cilēvičs]] Läti 0 1 0 1 1 2 • 1 0 2 2 1 3-5-3 11 | ||
9. [[Adam Walentinowicz]] Poola | 8. [[Vjatšeslav Grudski]] Venemaa 0 0 2 0 0 0 1 • 1 1 2 2 3-3-5 9 | ||
10. '''Jaanimäe''' | 9. [[Adam Walentinowicz]] Poola 0 0 1 0 1 0 2 1 • 0 2 2 3-3-5 9 | ||
11. [[Stefano Valentini]] Itaalia | 10. '''Jaanimäe''' Eesti 0 0 0 0 0 2 0 1 2 • 0 2 3-1-7 7 | ||
12. [[Ghislain Gressier]] Prantsusmaa | 11. [[Stefano Valentini]] Itaalia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 • 2 2-0-9 4 | ||
12. [[Ghislain Gressier]] Prantsusmaa 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 • 0-1-10 1 | |||
== A-finaal == | == A-finaal == | ||
Koht Võistleja | Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 8 + = - Pt | ||
------------------------------------------------- | |||
1. Roel Boomstra | 1. Roel Boomstra • 2 2 1 2 2 2 2 6-1-0 13 | ||
2. Władysław Daliga | 2. Władysław Daliga 0 • 1 2 2 1 2 1 3-3-1 9 | ||
3. Rolands Stasuls | 3. Rolands Stasuls 0 1 • 2 0 2 0 2 3-1-3 7 | ||
4. Aleksandr Safonov | 4. Aleksandr Safonov 1 0 0 • 1 1 2 2 2-3-2 7 | ||
5. Kevin Machtelinck | 5. Kevin Machtelinck 0 0 2 1 • 1 2 1 2-3-2 7 | ||
6. Rik Verboon | 6. Rik Verboon 0 1 0 1 1 • 1 1 0-5-2 5 | ||
7. '''Anti Ingel''' | 7. '''Anti Ingel''' 0 0 2 0 0 1 • 1 1-2-4 4 | ||
8. Samvel Azibekian | 8. Samvel Azibekian 0 1 0 0 1 1 1 • 0-4-3 4 | ||
== B-finaal == | == B-finaal == | ||
Koht Võistleja | Koht Võistleja 9 0 1 2 3 4 5 + = - Pt | ||
-------------------------------------------------- | |||
9. Mateusz | 9. Mateusz Piątek • 2 2 2 1 2 1 4-2-0 10 | ||
10. Artūrs Mitenbergs | 10. Artūrs Mitenbergs 0 • 2 2 1 2 1 3-2-1 8 | ||
11. Viktor Jegorov | 11. Viktor Jegorov 0 0 • 0 2 2 2 3-0-3 6 | ||
12. Leonīds Cilēvičs | 12. Leonīds Cilēvičs 0 0 2 • 2 1 1 2-2-2 6 | ||
13. Anri Plaksij | 13. Anri Plaksij 1 1 0 0 • 2 2 2-2-2 6 | ||
14. Martijn De Leeuw | 14. Martijn De Leeuw 0 0 0 1 0 • 2 1-1-4 3 | ||
15. Vjatšeslav | 15. Vjatšeslav Grudski 1 1 0 1 0 0 • 0-3-4 3 | ||
16. '''Martin Talimets''' | 16. '''Martin Talimets''' - - - - - - - 0-0-0 0 |
Viimane redaktsioon: 30. september 2008, kell 17:37
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006: minikadettide (B13) välkturniir
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
A-alagrupp
Koht Võistleja Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 + = - Pt ------------------------------------------------------------------------------- 1. Aleksandr Safonov Venemaa • 1 2 1 2 1 2 2 0 2 2 2 2 2 9-3-1 21 2. Kevin Machtelinck Prantsusmaa 1 • 1 1 0 1 2 2 1 2 2 2 2 2 7-5-1 19 3. Samvel Azibekjan Armeenia 0 1 • 1 1 2 1 2 2 1 2 2 2 2 7-5-1 19 4. Rik Verboon Holland 1 1 1 • 1 2 2 1 2 1 1 2 1 2 5-8-0 18 5. Artūrs Mitenbergs Läti 0 2 1 1 • 0 1 2 1 2 2 0 2 2 6-4-3 16 6. Mateusz Piątek Poola 1 1 0 0 2 • 1 2 0 2 0 2 2 2 6-3-4 15 7. Martin Talimets Eesti 0 0 1 0 1 1 • 2 1 2 2 1 2 2 5-5-3 15 8. Viktor Jegorov Venemaa 0 0 0 1 0 0 0 • 2 2 2 2 2 2 6-1-6 13 9. Edgaras Petrauskas Leedu 2 1 0 0 1 2 1 0 • 2 0 2 2 0 5-3-5 13 10. Ramil Salahkov Aserbaidžaan 0 0 1 1 0 0 0 0 0 • 2 2 2 2 4-2-7 10 11. Edgars Lugovskis Läti 0 0 0 1 0 2 0 0 2 0 • 2 1 2 4-2-7 10 12. Dániel Borsos Ungari 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 • 1 1 1-3-9 5 13. Jürgen Leesmann Eesti 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 • 2 1-3-9 5 14. Jan Kablutschkin Saksamaa 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 • 1-1-11 3
B-alagrupp
Koht Võistleja Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 + = - Pt ---------------------------------------------------------------------------- 1. Roel Boomstra Holland • 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 10-1-0 21 2. Anti Ingel Eesti 0 • 0 2 2 2 1 2 2 2 2 2 8-1-2 17 3. Władysław Daliga Poola 0 2 • 1 2 2 2 0 1 2 2 2 7-2-2 16 4. Rolands Stasuls Läti 0 0 1 • 1 1 1 2 2 2 2 2 5-4-2 14 5. Martijn de Leeuw Holland 1 0 0 1 • 0 1 2 1 2 2 2 4-4-3 12 6. Anri Plaksij Leedu 0 0 0 1 2 • 0 2 2 0 2 2 5-1-5 11 7. Leonīds Cilēvičs Läti 0 1 0 1 1 2 • 1 0 2 2 1 3-5-3 11 8. Vjatšeslav Grudski Venemaa 0 0 2 0 0 0 1 • 1 1 2 2 3-3-5 9 9. Adam Walentinowicz Poola 0 0 1 0 1 0 2 1 • 0 2 2 3-3-5 9 10. Jaanimäe Eesti 0 0 0 0 0 2 0 1 2 • 0 2 3-1-7 7 11. Stefano Valentini Itaalia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 • 2 2-0-9 4 12. Ghislain Gressier Prantsusmaa 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 • 0-1-10 1
A-finaal
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 8 + = - Pt ------------------------------------------------- 1. Roel Boomstra • 2 2 1 2 2 2 2 6-1-0 13 2. Władysław Daliga 0 • 1 2 2 1 2 1 3-3-1 9 3. Rolands Stasuls 0 1 • 2 0 2 0 2 3-1-3 7 4. Aleksandr Safonov 1 0 0 • 1 1 2 2 2-3-2 7 5. Kevin Machtelinck 0 0 2 1 • 1 2 1 2-3-2 7 6. Rik Verboon 0 1 0 1 1 • 1 1 0-5-2 5 7. Anti Ingel 0 0 2 0 0 1 • 1 1-2-4 4 8. Samvel Azibekian 0 1 0 0 1 1 1 • 0-4-3 4
B-finaal
Koht Võistleja 9 0 1 2 3 4 5 + = - Pt -------------------------------------------------- 9. Mateusz Piątek • 2 2 2 1 2 1 4-2-0 10 10. Artūrs Mitenbergs 0 • 2 2 1 2 1 3-2-1 8 11. Viktor Jegorov 0 0 • 0 2 2 2 3-0-3 6 12. Leonīds Cilēvičs 0 0 2 • 2 1 1 2-2-2 6 13. Anri Plaksij 1 1 0 0 • 2 2 2-2-2 6 14. Martijn De Leeuw 0 0 0 1 0 • 2 1-1-4 3 15. Vjatšeslav Grudski 1 1 0 1 0 0 • 0-3-4 3 16. Martin Talimets - - - - - - - 0-0-0 0