Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B13: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Finaal) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Finaal) |
||
53. rida: | 53. rida: | ||
-------------------------------------------------------------- | -------------------------------------------------------------- | ||
9 Piatek • 2 2 2 1 2 1 6 - | 9 Piatek • 2 2 2 1 2 1 6 - 10 | ||
10 Mitenbergs 0 • 2 2 1 2 1 6 - | 10 Mitenbergs 0 • 2 2 1 2 1 6 - 8 | ||
11 Egorov 0 0 • 0 2 2 2 6 - | 11 Egorov 0 0 • 0 2 2 2 6 - 6 | ||
12 Cilevics 0 0 2 • 2 1 1 6 - | 12 Cilevics 0 0 2 • 2 1 1 6 - 6 | ||
13 Plaksij 1 1 0 0 • 2 2 6 - | 13 Plaksij 1 1 0 0 • 2 2 6 - 6 | ||
14 De Leeuw 0 0 0 1 0 • 2 6 - | 14 De Leeuw 0 0 0 1 0 • 2 6 - 3 | ||
15 Grudskii 1 1 0 1 0 0 • 6 - | 15 Grudskii 1 1 0 1 0 0 • 6 - 3 |
Redaktsioon: 29. november 2006, kell 10:05
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B13
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Grupp A
Place 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 Gm + = - Pt ----------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Safonov Russia • 1 2 1 2 1 2 2 0 2 2 2 2 2 13 9- 3- 1 21 2 Machtelinck Francia 1 • 1 1 0 1 2 2 1 2 2 2 2 2 13 7- 5- 1 19 3 Azibekian Armenia 0 1 • 1 1 2 1 2 2 1 2 2 2 2 13 7- 5- 1 19 4 Verboom Nederlands 1 1 1 • 1 2 2 1 2 1 1 2 1 2 13 5- 8- 0 18 5 Mitenbergs Latvia 0 2 1 1 • 0 1 2 1 2 2 0 2 2 13 6- 4- 3 16 6 Piatek Poland 1 1 0 0 2 • 1 2 0 2 0 2 2 2 13 6- 3- 4 15 7 Talimets Estonia 0 0 1 0 1 1 • 2 1 2 2 1 2 2 13 5- 5- 3 15 8 Egorov Russia 0 0 0 1 0 0 0 • 2 2 2 2 2 2 13 6- 1- 6 13 9 Petrauskas Lithuania 2 1 0 0 1 2 1 0 • 2 0 2 2 0 13 5- 3- 5 13 10 Salakov Azerbaidjan 0 0 1 1 0 0 0 0 0 • 2 2 2 2 13 4- 2- 7 10 11 Lugovskis Latvia 0 0 0 1 0 2 0 0 2 0 • 2 1 2 13 4- 2- 7 10 12 Borsos Hungaria 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 • 1 1 13 1- 3- 9 5 13 Leesmann Estonia 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 • 2 13 1- 3- 9 5 14 Kablutschkin Germany 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 • 13 1- 1-11 3 -----------------------------------------------------------------------------------------------
Grupp B
Place 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 Gm + = - Pt ------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Boomstra Nederlands • 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 11 10- 1- 0 21 2 Ingel Estonia 0 • 0 2 2 2 1 2 2 2 2 2 11 8- 1- 2 17 3 Daliga Poland 0 2 • 1 2 2 2 0 1 2 2 2 11 7- 2- 2 16 4 Stasuls Latvia 0 0 1 • 1 1 1 2 2 2 2 2 11 5- 4- 2 14 5 De Leeuw Nederlands 1 0 0 1 • 0 1 2 1 2 2 2 11 4- 4- 3 12 6 Plaksij Lihtuania 0 0 0 1 2 • 0 2 2 0 2 2 11 5- 1- 5 11 7 Cilevics Latvia 0 1 0 1 1 2 • 1 0 2 2 1 11 3- 5- 3 11 8 Grudskii Russia 0 0 2 0 0 0 1 • 1 1 2 2 11 3- 3- 5 9 9 Walentinowicz Poland 0 0 1 0 1 0 2 1 • 0 2 2 11 3- 3- 5 9 10 Jaanimäe Estonia 0 0 0 0 0 2 0 1 2 • 0 2 11 3- 1- 7 7 11 Valentini Italy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 • 2 11 2- 0- 9 4 12 Gressier Francia 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 • 11 0- 1-10 1 -------------------------------------------------------------------------------------------
Finaal
1 2 3 4 5 6 7 8 Gm + = - Pt -------------------------------------------------------------- 1 Boomstra • 2 2 1 2 2 2 2 7 6- 1- 0 13 2 Daliga 0 • 1 2 2 1 2 1 7 3- 3- 1 9 3 Stasuls 0 1 • 2 0 2 0 2 7 3- 1- 3 7 4 Safonov 1 0 0 • 1 1 2 2 7 2- 3- 2 7 5 Machtelinck 0 0 2 1 • 1 2 1 7 2- 3- 2 7 6 Verboom 0 1 0 1 1 • 1 1 7 0- 5- 2 5 7 Ingel 0 0 2 0 0 1 • 1 7 1- 2- 4 4 8 Azibekian 0 1 0 0 1 1 1 • 7 0- 4- 3 4 --------------------------------------------------------------
9 Piatek • 2 2 2 1 2 1 6 - 10 10 Mitenbergs 0 • 2 2 1 2 1 6 - 8 11 Egorov 0 0 • 0 2 2 2 6 - 6 12 Cilevics 0 0 2 • 2 1 1 6 - 6 13 Plaksij 1 1 0 0 • 2 2 6 - 6 14 De Leeuw 0 0 0 1 0 • 2 6 - 3 15 Grudskii 1 1 0 1 0 0 • 6 - 3