Eesti reitingud 1. aprill 2007 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 5 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
== Arvestatud võistlused: == | |||
;Tavaturniirid (k2=1) | |||
*Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2006 parandused | |||
;Kiirturniirid (k2=0.3) | |||
*[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 1. etapp]] | |||
*[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 2. etapp]] | |||
*[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 3. etapp]] | |||
*[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2007 (64) - poisid]] | |||
*[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2007 (64) - tüdrukud]] | |||
*[[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2007 (64)]] | |||
==Mehed == | |||
=== Nimekiri A - Top 20 === | |||
{| class=wikitable | |||
|- | |||
!Jrk.nr | |||
!Nimi | |||
!Kuuluvus | |||
!Järk | |||
!Reiting | |||
!Partiide arv | |||
|- | |||
|1||[[Arno Uutma]]||Keila KK||SM||2602||395 | |||
|- | |||
|2||[[Vello Luht]]||Viljandi KK||M||2562||115 | |||
|- | |||
|3||[[Argo Unnuk]]||Järvamaa KK||M||2538||176 | |||
|- | |||
|4||[[Andrus Tull]]||Järvamaa KK||M||2506||323 | |||
|- | |||
|5||[[Raivo Rist]]||Hiiumaa KK||M||2501||279 | |||
|- | |||
|6||[[Ain Rool]]||Järvamaa KK||M||2497||265 | |||
|- | |||
|7||[[Villem Lüüs]]||Lasnamäe MKK||M||2483||453 | |||
|- | |||
|8||[[Raido Värik]]||Nõmme KK||MK||2475||280 | |||
|- | |||
|9||[[Urmas Väärtnõu]]||Keila KK||MK||2459||129 | |||
|- | |||
|10||[[Arvo Rist]]||Hiiumaa KK||M||2457||206 | |||
|- | |||
|11||[[Heinar Jahu]]||Nõmme KK||M||2455||350 | |||
|- | |||
|12||[[Maldon Haljas]]||Kunda||M||2452||612 | |||
|- | |||
|13||[[Kenneth Karp]]||Lasnamäe MKK||MK||2438||161 | |||
|- | |||
|14||[[Osvald Pais]]||Pärnu||MK||2425||46 | |||
|- | |||
|15||[[Uno Plakk]]||Keila KK||M||2424||333 | |||
|- | |||
|16||[[Jüri Siim]]||Järvamaa KK||MK||2414||55 | |||
|- | |||
|17||[[Enno Eerma]]||Tartumaa KK||M||2410||515 | |||
|- | |||
|18||[[Ardu Treinbuk]]||Narva||MK||2406||224 | |||
|- | |||
|19||[[Konstantin Selli]]||Nõmme KK||MK||2385||404 | |||
|- | |||
|20||[[Algo Laidvee]]||Tartumaa KK||MK||2381||644 | |||
|} | |||
=== Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras === | |||
{| class=wikitable | |||
|- | |||
!Jrk.nr | |||
!Nimi | |||
!Kuuluvus | |||
!Järk | |||
!Reiting | |||
!Partiide arv | |||
|- | |||
|1||[[Vallo Aaresild]]||Järvamaa||MK||2332||12 | |||
|- | |||
|2||[[Ärni Aia]]||||||2018||21 | |||
|- | |||
|3||[[Uno Ainsoo]]||Tartu||I||2234||17 | |||
|- | |||
|4||[[Enno Allev]]||Valgamaa||||2215||13 | |||
|- | |||
|5||[[Imre Anton]]||Nõmme KK||I||2279||241 | |||
|- | |||
|6||[[Paul Antsaar]]||Saaremaa KK||MK||2373||256 | |||
|- | |||
|7||[[Mart Arst]]||Tartumaa KK||I||2053||13 | |||
|- | |||
|8||[[Janis Bekeris]]||Lasnamäe MKK||M||2505||28 | |||
|- | |||
|9||[[Reljo Bergman]]||Valga KK||I||2211||4 | |||
|- | |||
|10||[[Martin Betlem]]||Lasnamäe MKK||||1899||13 | |||
|- | |||
|11||[[Andrei Birjukov]]||Lasnamäe MKK||II||2154||11 | |||
|- | |||
|12||[[Nikita Bogdanov]]||Tamka||||1993||29 | |||
|- | |||
|13||[[Nikolai Borzov]]||Lasnamäe MKK||||1763||13 | |||
|- | |||
|14||[[Riho Briker]]||Nõmme KK||I||2072||117 | |||
|- | |||
|15||[[Enno Eerma]]||Tartumaa KK||M||2410||515 | |||
|- | |||
|16||[[Gert Elmaste]]||Viljandi KK||||2149||33 | |||
|- | |||
|17||[[Henn Ennok]]||Viljandi KK||MK||2214||72 | |||
|- | |||
|18||[[Feliks Gluško]]||Nõmme KK||II||2078||10 | |||
|- | |||
|19||[[Maldon Haljas]]||Kunda||M||2452||612 | |||
|- | |||
|20||[[Andres Hantson]]||Lasnamäe MKK||M||2408||165 | |||
|- | |||
|21||[[Hanno Hantson]]||Lasnamäe MKK||II||2181||53 | |||
|- | |||
|22||[[Rafael Hecht]]||||||2235||14 | |||
|- | |||
|23||[[Anton Hermann]]||Puka||MK||2174||20 | |||
|- | |||
|24||[[Jüri Hermann]]||Puka||MK||2336||49 | |||
|- | |||
|25||[[Andres Idnurm]]||Nõmme KK||I||2000||42 | |||
|- | |||
|26||[[Anti Ingel]]||Nõmme KK||NI||2218||360 | |||
|- | |||
|27||[[Heino Int]]||Kohtla-Järve||MK||2366||36 | |||
|- | |||
|28||[[Nikolai Ismailov]]||Lasnamäe MKK||MK||2340||36 | |||
|- | |||
|29||[[Toomas Ismailov]]||Lasnamäe MKK||MK||2270||39 | |||
|- | |||
|30||[[Konstantin Ispravnõi]]||Tartumaa KK||I||2200||68 | |||
|- | |||
|31||[[Erik Jaanimäe]]||Nõmme KK||III||1800||37 | |||
|- | |||
|32||[[Janek Jaanimäe]]||Nõmme KK||II||1831||78 | |||
|- | |||
|33||[[Marek Jaanimäe]]||Nõmme KK||||1708||17 | |||
|- | |||
|34||[[Edo Jaanuska]]||Jõgevamaa||MK||2336||22 | |||
|- | |||
|35||[[Heinar Jahu]]||Nõmme KK||M||2455||350 | |||
|- | |||
|36||[[Martin Jantson]]||Nõmme KK||||1916||16 | |||
|- | |||
|37||[[Nikolai Jegorov]]||Lasnamäe MKK||MK||2166||332 | |||
|- | |||
|38||[[Jevgeni Jendõletov]]||Tallinn||I||2262||5 | |||
|- | |||
|39||[[Mark Joa]]||Lasnamäe MKK||||2085||32 | |||
|- | |||
|40||[[Kristjan Jürgenson]]||Nõmme KK||II||1860||46 | |||
|- | |||
|41||[[Priit Jürjo]]||Järvamaa KK||MK||2147||24 | |||
|- | |||
|42||[[Villu Kallas]]||Saaremaa KK||I||2164||14 | |||
|- | |||
|43||[[Hillar Kalvistu]]||Rakvere||I||2343||9 | |||
|- | |||
|44||[[Raimo Karjus]]||Nõmme KK||MK||2348||242 | |||
|- | |||
|45||[[Heiki Karp]]||||M||2565||7 | |||
|- | |||
|46||[[Kenneth Karp]]||Lasnamäe MKK||MK||2438||161 | |||
|- | |||
|47||[[Kalev Karus]]||Nõmme KK||II||2152||13 | |||
|- | |||
|48||[[Karl Jaagup Kask]]||Nõmme KK||||1809||21 | |||
|- | |||
|49||[[Orme Kaul]]||Rakvere||MK||2376||338 | |||
|- | |||
|50||[[Jaak Keerig]]||Viljandi KK||MK||2175||269 | |||
|- | |||
|51||[[Mihkel Keert]]||Nõmme KK||III||1726||11 | |||
|- | |||
|52||[[Jaanus Kiil]]||Saaremaa KK||||2086||10 | |||
|- | |||
|53||[[Kalle Kilkson]]||Lasnamäe MKK||I||2309||15 | |||
|- | |||
|54||[[Rein Kirst]]||Saaremaa KK||I||2323||232 | |||
|- | |||
|55||[[Rein Kivi]]||Hiiumaa KK||I||2192||27 | |||
|- | |||
|56||[[Ruut Kivi]]||Hiiumaa KK||I||2219||25 | |||
|- | |||
|57||[[Igor Kljuiko]]||Maardu KK||I||1895||38 | |||
|- | |||
|58||[[Norman Knjazev]]||Lasnamäe MKK||I||1826||85 | |||
|- | |||
|59||[[Kaarel Koitla]]||Pärnu||||2305||25 | |||
|- | |||
|60||[[Rando Komissarov]]||Lasnamäe MKK||I||2053||17 | |||
|- | |||
|61||[[Nikita Konovaltšuk]]||Maardu KK||II||2184||33 | |||
|- | |||
|62||[[Edik Koppelmann]]||Nõmme KK||III||2068||10 | |||
|- | |||
|63||[[Vladimir Kotov]]||Maardu KK||||2157||19 | |||
|- | |||
|64||[[Nikolai Kutsenko]]||Tallinn||I||2297||18 | |||
|- | |||
|65||[[Tarvo Kuuspere]]||Järvamaa KK||MK||2405||59 | |||
|- | |||
|66||[[Raiko Kütt]]||Valga KK||II||2108||10 | |||
|- | |||
|67||[[Mark Kristian Küttim]]||Nõmme KK||II||1843||45 | |||
|- | |||
|68||[[Peeter Küttner]]||Nõmme KK||MK||2272||45 | |||
|- | |||
|69||[[Jaak Laast]]||Keila KK||MK||2372||203 | |||
|- | |||
|70||[[Evald Lagle]]||Viljandi KK||I||2096||28 | |||
|- | |||
|71||[[Algo Laidvee]]||Tartumaa KK||MK||2381||644 | |||
|- | |||
|72||[[Mihhail Lazarev]]||Tartu||I||2217||73 | |||
|- | |||
|73||[[Toomas Laul]]||Valga KK||II||2176||12 | |||
|- | |||
|74||[[Heldur Laumets]]||Jõgeva||||2077||12 | |||
|- | |||
|75||[[Gennadi Lavrentjev]]||Narva||MK||2309||77 | |||
|- | |||
|76||[[Jaan Leemet]]||Kääru KK||MK||2245||27 | |||
|- | |||
|77||[[Markko Legonkov]]||Nissi||II||2099||15 | |||
|- | |||
|78||[[Leino Lember]]||Saaremaa KK||I||2149||53 | |||
|- | |||
|79||[[Uudo Lember]]||Saaremaa KK||I||2192||10 | |||
|- | |||
|80||[[Endel Lettens]]||Järvamaa||MK||2207||12 | |||
|- | |||
|81||[[Hannes Liim]]||Lasnamäe MKK||II||2149||18 | |||
|- | |||
|82||[[Ants Liiva]]||Tartumaa KK||I||2193||48 | |||
|- | |||
|83||[[Martin Linder]]||Viljandi KK||I||2174||85 | |||
|- | |||
|84||[[Kalle Lokk]]||||||2221||13 | |||
|- | |||
|85||[[Harry Loomus]]||Nõmme KK||I||2183||41 | |||
|- | |||
|86||[[Otto Luberg]]||||||2202||7 | |||
|- | |||
|87||[[Taavi Ludvi]]||Lasnamäe MKK||||1847||15 | |||
|- | |||
|88||[[Vello Luht]]||Viljandi KK||M||2562||115 | |||
|- | |||
|89||[[Tarmo Lukk]]||||MK||2368||7 | |||
|- | |||
|90||[[Raimo Luugan]]||Hiiumaa KK||I||2313||24 | |||
|- | |||
|91||[[Enno Luulik]]||Rapla||I||2266||28 | |||
|- | |||
|92||[[Jüri Lätt]]||Tartu||MK||2229||147 | |||
|- | |||
|93||[[Villem Lüüs]]||Lasnamäe MKK||M||2483||453 | |||
|- | |||
|94||[[Lembit Maidla]]||||||2231||21 | |||
|- | |||
|95||[[Aivo Malm]]||Maardu KK||I||2104||168 | |||
|- | |||
|96||[[Udo Mandre]]||||||2107||16 | |||
|- | |||
|97||[[Margus Martsepp]]||Nõmme KK||I||2170||87 | |||
|- | |||
|98||[[Aleksandr Martõnov]]||Maardu KK||I||2176||110 | |||
|- | |||
|99||[[Mati Merisaar]]||Tallinn||I||2180||115 | |||
|- | |||
|100||[[Indrek Migur]]||Lahepere SK||MK||2348||306 | |||
|- | |||
|101||[[Marko Mikiver]]||Lasnamäe MKK||II||2156||10 | |||
|- | |||
|102||[[August Morozov]]||Pärnu||MK||2385||44 | |||
|- | |||
|103||[[Kalle Mõtsnik]]||Viimsi||||2117||13 | |||
|- | |||
|104||[[Janek Mäggi]]||Lasnamäe MKK||MK||2314||36 | |||
|- | |||
|105||[[Endel Niineväli]]||Tallinn||MK||2121||407 | |||
|- | |||
|106||[[Vladimir Nikiforov]]||Tallinn||||2047||9 | |||
|- | |||
|107||[[Aksel Ojaste]]||Tartumaa KK||I||1944||13 | |||
|- | |||
|108||[[Lev Orlov]]||Keila KK||MK||2331||155 | |||
|- | |||
|109||[[Kaarel Ots]]||Jõgeva||||2333||8 | |||
|- | |||
|110||[[Anton Otsa]]||Hiiumaa KK||I||2252||26 | |||
|- | |||
|111||[[Olavi Paavo]]||Lasnamäe MKK||MK||2245||16 | |||
|- | |||
|112||[[Rainar Paavo]]||Lasnamäe MKK||MK||2374||15 | |||
|- | |||
|113||[[Osvald Pais]]||Pärnu||MK||2425||46 | |||
|- | |||
|114||[[Maido Pajo]]||||||2161||9 | |||
|- | |||
|115||[[Harri Parts]]||Tallinn||MK||2314||17 | |||
|- | |||
|116||[[Mihhail Patrenin]]||||||1707||16 | |||
|- | |||
|117||[[Vassili Patskun]]||Maardu KK||MK||2258||289 | |||
|- | |||
|118||[[Indrek Peenmaa]]||Keila KK||MK||2460||8 | |||
|- | |||
|119||[[Viktor Peep]]||Rõngu||I||2285||38 | |||
|- | |||
|120||[[Aivar Pent]]||Viljandi KK||MK||2378||17 | |||
|- | |||
|121||[[Ants Pent]]||||MK||2178||107 | |||
|- | |||
|122||[[Indrek Perk]]||Nõmme KK||I||2187||13 | |||
|- | |||
|123||[[Kaljo Pihlamets]]||Hiiumaa KK||II||2196||20 | |||
|- | |||
|124||[[Viktor Pjahhov]]||Tallinn||I||2154||94 | |||
|- | |||
|125||[[Uno Plakk]]||Keila KK||M||2424||333 | |||
|- | |||
|126||[[Hillar Ploompuu]]||Maardu KK||MK||2242||384 | |||
|- | |||
|127||[[Genadi Popman]]||||||2309||20 | |||
|- | |||
|128||[[Arvo Põder]]||Viljandi KK||I||2146||55 | |||
|- | |||
|129||[[Aarne Pärn]]||Viljandi KK||I||2095||24 | |||
|- | |||
|130||[[Uku Pärn]]||Nõmme KK||I||2018||26 | |||
|- | |||
|131||[[Kaido Raidla]]||Tartumaa KK||I||2205||245 | |||
|- | |||
|132||[[Villu Raja]]||Tartumaa KK||MK||2392||60 | |||
|- | |||
|133||[[Ülev Rattasep]]||Rakvere||MK||2118||17 | |||
|- | |||
|134||[[Lauri Ringimäe]]||Lasnamäe MKK||I||2237||11 | |||
|- | |||
|135||[[Arvo Rist]]||Hiiumaa KK||M||2457||206 | |||
|- | |||
|136||[[Raivo Rist]]||Hiiumaa KK||M||2501||279 | |||
|- | |||
|137||[[Taivo Rist]]||Hiiumaa KK||MK||2324||409 | |||
|- | |||
|138||[[Ants Ristikivi]]||Keila KK||MK||2210||18 | |||
|- | |||
|139||[[Jaan Rohtsalu]]||Järvamaa KK||MK||2213||61 | |||
|- | |||
|140||[[Siim Rohtvee]]||Hiiumaa KK||II||2134||63 | |||
|- | |||
|141||[[Oliver Rohumäe]]||Nõmme KK||II||1881||13 | |||
|- | |||
|142||[[Ain Rool]]||Järvamaa KK||M||2497||265 | |||
|- | |||
|143||[[Kalju Rooni]]||Pärnu||I||2144||23 | |||
|- | |||
|144||[[Tarmo Rosenberg]]||Valga KK||II||2168||16 | |||
|- | |||
|145||[[Arvo Saar]]||Tartumaa KK||I||2134||13 | |||
|- | |||
|146||[[Kalju Saar]]||Tartumaa KK||I||2017||45 | |||
|- | |||
|147||[[Siim Saavik]]||Lasnamäe MKK||II||2113||35 | |||
|- | |||
|148||[[Mati Safronov]]||Hiiumaa KK||I||2178||58 | |||
|- | |||
|149||[[Vitali Samoiljuk]]||Valga||||2187||15 | |||
|- | |||
|150||[[Rafael Saskevitš]]||Maardu KK||I||2234||154 | |||
|- | |||
|151||[[Nisen Schenkmann]]||Tallinn||MK||2259||23 | |||
|- | |||
|152||[[Konstantin Selli]]||Nõmme KK||MK||2385||404 | |||
|- | |||
|153||[[Martin Seppam]]||Nõmme KK||I||1946||27 | |||
|- | |||
|154||[[Aleksandr Serõn]]||||MK||2363||37 | |||
|- | |||
|155||[[Jüri Siim]]||Järvamaa KK||MK||2414||55 | |||
|- | |||
|156||[[Jüri Siimer]]||Viljandi KK||I||2223||18 | |||
|- | |||
|157||[[Paul Sillaots]]||Viljandi KK||I||2255||47 | |||
|- | |||
|158||[[Boriss Solunkin]]||Lasnamäe MKK||I||2104||55 | |||
|- | |||
|159||[[Viktor Soosaar]]||Saaremaa KK||I||2201||12 | |||
|- | |||
|160||[[Haljand Sööt]]||Tartumaa KK||I||2106||13 | |||
|- | |||
|161||[[Eljus Šipovski]]||Lasnamäe MKK||II||1803||97 | |||
|- | |||
|162||[[Marko Šorin]]||||||2182||14 | |||
|- | |||
|163||[[Mihhail Šorin]]||||||2163||13 | |||
|- | |||
|164||[[Valeri Zakorjukin]]||Narva||I||2317||14 | |||
|- | |||
|165||[[Martin Talimets]]||Nõmme KK||I||2120||113 | |||
|- | |||
|166||[[Ants Talumaa]]||Hiiumaa KK||I||2264||97 | |||
|- | |||
|167||[[Arvi Tamm]]||Pärnu||I||2149||37 | |||
|- | |||
|168||[[Hendrik Tamm]]||Pärnu||II||1947||27 | |||
|- | |||
|169||[[Illar Tamme]]||Tallinn||I||2134||34 | |||
|- | |||
|170||[[Toomas Tammer]]||Keila KK||||2080||13 | |||
|- | |||
|171||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||Lasnamäe MKK||I||2181||448 | |||
|- | |||
|172||[[Ahto Tamre]]||Nõmme KK||I||2191||20 | |||
|- | |||
|173||[[Aleksandr Tarassenko]]||Tamka||I||2140||33 | |||
|- | |||
|174||[[Andrei Tarassenko]]||Maardu KK||I||2111||15 | |||
|- | |||
|175||[[Lev Temin]]||Nõmme KK||II||2078||30 | |||
|- | |||
|176||[[Zelig Temin]]||Nõmme KK||I||2220||43 | |||
|- | |||
|177||[[Jaak Tibar]]||Lasnamäe MKK||MK||2189||125 | |||
|- | |||
|178||[[Toivo Tiislär]]||Valga||I||2243||9 | |||
|- | |||
|179||[[Avo Toots]]||Tartumaa KK||MK||2375||45 | |||
|- | |||
|180||[[Mairo Tori]]||Nissi||||2083||14 | |||
|- | |||
|181||[[Ardu Treinbuk]]||Narva||MK||2406||224 | |||
|- | |||
|182||[[Aleksandr Trotskihh]]||Keila KK||M||2457||8 | |||
|- | |||
|183||[[Jaan Truu]]||Saaremaa KK||MK||2310||183 | |||
|- | |||
|184||[[Sergei Tšistjakov]]||Lasnamäe MKK||MK||2292||635 | |||
|- | |||
|185||[[Andrus Tull]]||Järvamaa KK||M||2506||323 | |||
|- | |||
|186||[[Tarmo Tulva]]||Lasnamäe MKK||MK||2208||120 | |||
|- | |||
|187||[[Nikolai Tuptsienko]]||Narva||MK||2235||15 | |||
|- | |||
|188||[[Ervin Tõrva]]||Pärnumaa||I||2230||11 | |||
|- | |||
|189||[[Priit Tänav]]||Nõmme KK||I||2307||248 | |||
|- | |||
|190||[[Rene Tänover]]||Lasnamäe MKK||I||2188||41 | |||
|- | |||
|191||[[Argo Unnuk]]||Järvamaa KK||M||2538||176 | |||
|- | |||
|192||[[Veniamin Utšambrin]]||Lasnamäe MKK||MK||2326||41 | |||
|- | |||
|193||[[Arno Uutma]]||Keila KK||SM||2602||395 | |||
|- | |||
|194||[[Hain Vaher]]||Saaremaa KK||MK||2333||69 | |||
|- | |||
|195||[[Meelis Vaher]]||Saaremaa KK||||2239||25 | |||
|- | |||
|196||[[Ivo Vana]]||Hiiumaa KK||I||2303||43 | |||
|- | |||
|197||[[Vello Velbaum]]||Nõmme KK||MK||2309||476 | |||
|- | |||
|198||[[Rein Vettner]]||Nõmme KK||MK||2366||7 | |||
|- | |||
|199||[[Martin Vips]]||Lasnamäe MKK||I||2202||18 | |||
|- | |||
|200||[[Urmas Visk]]||Jõgevamaa||||2261||31 | |||
|- | |||
|201||[[Juri Voblikov]]||Tamka||||1758||19 | |||
|- | |||
|202||[[Raido Värik]]||Nõmme KK||MK||2475||280 | |||
|- | |||
|203||[[Urmas Väärtnõu]]||Keila KK||MK||2459||129 | |||
|- | |||
|204||[[Kuido Õismaa]]||Tallinn||MK||2198||230 | |||
|- | |||
|205||[[Artur Ööbik]]||||||1974||37 | |||
|} | |||
==Naised == | ==Naised == | ||
=== Nimekiri A - Top 10 === | === Nimekiri A - Top 10 === | ||
147. rida: | 632. rida: | ||
|52||[[Diana Romanenkova]]||Nõmme KK||II||1494||44 | |52||[[Diana Romanenkova]]||Nõmme KK||II||1494||44 | ||
|- | |- | ||
|53||[[Inge Roots (Leesla) | |53||[[Inge Roots]] (Leesla)||Saaremaa KK||MK||2157||162 | ||
|- | |- | ||
|54||[[Roleida Räis]]||Hiiumaa KK||I||1954||99 | |54||[[Roleida Räis]]||Hiiumaa KK||I||1954||99 | ||
200. rida: | 685. rida: | ||
|} | |} | ||
[[Kategooria:Reitingud]] | |||
[[Kategooria:2007]] | [[Kategooria:2007]] |
Viimane redaktsioon: 16. detsember 2014, kell 11:57
Arvestatud võistlused:
- Tavaturniirid (k2=1)
- Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2006 parandused
- Kiirturniirid (k2=0.3)
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 1. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 2. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 3. etapp
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2007 (64) - poisid
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2007 (64) - tüdrukud
- Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2007 (64)
Mehed
Nimekiri A - Top 20
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | Keila KK | SM | 2602 | 395 |
2 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2562 | 115 |
3 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2538 | 176 |
4 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2506 | 323 |
5 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2501 | 279 |
6 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2497 | 265 |
7 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2483 | 453 |
8 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2475 | 280 |
9 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
10 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2457 | 206 |
11 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2455 | 350 |
12 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2452 | 612 |
13 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 161 |
14 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2425 | 46 |
15 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2424 | 333 |
16 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2414 | 55 |
17 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2410 | 515 |
18 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2406 | 224 |
19 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2385 | 404 |
20 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2381 | 644 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Ärni Aia | 2018 | 21 | ||
3 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
4 | Enno Allev | Valgamaa | 2215 | 13 | |
5 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2279 | 241 |
6 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2373 | 256 |
7 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
8 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
9 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
10 | Martin Betlem | Lasnamäe MKK | 1899 | 13 | |
11 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
12 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1993 | 29 | |
13 | Nikolai Borzov | Lasnamäe MKK | 1763 | 13 | |
14 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2072 | 117 |
15 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2410 | 515 |
16 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2149 | 33 | |
17 | Henn Ennok | Viljandi KK | MK | 2214 | 72 |
18 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
19 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2452 | 612 |
20 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2408 | 165 |
21 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
22 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
23 | Anton Hermann | Puka | MK | 2174 | 20 |
24 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2336 | 49 |
25 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2000 | 42 |
26 | Anti Ingel | Nõmme KK | NI | 2218 | 360 |
27 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2366 | 36 |
28 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
29 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
30 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2200 | 68 |
31 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | III | 1800 | 37 |
32 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 1831 | 78 |
33 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1708 | 17 | |
34 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
35 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2455 | 350 |
36 | Martin Jantson | Nõmme KK | 1916 | 16 | |
37 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2166 | 332 |
38 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
39 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
40 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1860 | 46 |
41 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
42 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
43 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2343 | 9 |
44 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2348 | 242 |
45 | Heiki Karp | M | 2565 | 7 | |
46 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 161 |
47 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
48 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1809 | 21 | |
49 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2376 | 338 |
50 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2175 | 269 |
51 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
52 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
53 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
54 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2323 | 232 |
55 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
56 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
57 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
58 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | I | 1826 | 85 |
59 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2305 | 25 | |
60 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
61 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
62 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
63 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
64 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
65 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
66 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
67 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1843 | 45 |
68 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
69 | Jaak Laast | Keila KK | MK | 2372 | 203 |
70 | Evald Lagle | Viljandi KK | I | 2096 | 28 |
71 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2381 | 644 |
72 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2217 | 73 |
73 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
74 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
75 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2309 | 77 |
76 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
77 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
78 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
79 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
80 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
81 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
82 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 48 |
83 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2174 | 85 |
84 | Kalle Lokk | 2221 | 13 | ||
85 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
86 | Otto Luberg | 2202 | 7 | ||
87 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
88 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2562 | 115 |
89 | Tarmo Lukk | MK | 2368 | 7 | |
90 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
91 | Enno Luulik | Rapla | I | 2266 | 28 |
92 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2229 | 147 |
93 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2483 | 453 |
94 | Lembit Maidla | 2231 | 21 | ||
95 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2104 | 168 |
96 | Udo Mandre | 2107 | 16 | ||
97 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2170 | 87 |
98 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
99 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2180 | 115 |
100 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2348 | 306 |
101 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
102 | August Morozov | Pärnu | MK | 2385 | 44 |
103 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
104 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2314 | 36 |
105 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2121 | 407 |
106 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
107 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
108 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
109 | Kaarel Ots | Jõgeva | 2333 | 8 | |
110 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
111 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
112 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
113 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2425 | 46 |
114 | Maido Pajo | 2161 | 9 | ||
115 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
116 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
117 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2258 | 289 |
118 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
119 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2285 | 38 |
120 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
121 | Ants Pent | MK | 2178 | 107 | |
122 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
123 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2196 | 20 |
124 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2154 | 94 |
125 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2424 | 333 |
126 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2242 | 384 |
127 | Genadi Popman | 2309 | 20 | ||
128 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2146 | 55 |
129 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2095 | 24 |
130 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2018 | 26 |
131 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2205 | 245 |
132 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
133 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2118 | 17 |
134 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
135 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2457 | 206 |
136 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2501 | 279 |
137 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2324 | 409 |
138 | Ants Ristikivi | Keila KK | MK | 2210 | 18 |
139 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2213 | 61 |
140 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
141 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
142 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2497 | 265 |
143 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
144 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
145 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
146 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
147 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
148 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2178 | 58 |
149 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
150 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
151 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
152 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2385 | 404 |
153 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
154 | Aleksandr Serõn | MK | 2363 | 37 | |
155 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2414 | 55 |
156 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
157 | Paul Sillaots | Viljandi KK | I | 2255 | 47 |
158 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2104 | 55 |
159 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
160 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
161 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 1803 | 97 |
162 | Marko Šorin | 2182 | 14 | ||
163 | Mihhail Šorin | 2163 | 13 | ||
164 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2317 | 14 |
165 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2120 | 113 |
166 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2264 | 97 |
167 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2149 | 37 |
168 | Hendrik Tamm | Pärnu | II | 1947 | 27 |
169 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
170 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
171 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2181 | 448 |
172 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
173 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
174 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
175 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
176 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
177 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2189 | 125 |
178 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
179 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
180 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
181 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2406 | 224 |
182 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
183 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2310 | 183 |
184 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2292 | 635 |
185 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2506 | 323 |
186 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2208 | 120 |
187 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
188 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
189 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2307 | 248 |
190 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
191 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2538 | 176 |
192 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
193 | Arno Uutma | Keila KK | SM | 2602 | 395 |
194 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
195 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2239 | 25 | |
196 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2303 | 43 |
197 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2309 | 476 |
198 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
199 | Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
200 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2261 | 31 | |
201 | Juri Voblikov | Tamka | 1758 | 19 | |
202 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2475 | 280 |
203 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
204 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2198 | 230 |
205 | Artur Ööbik | 1974 | 37 |
Naised
Nimekiri A - Top 10
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
2 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | MK | 2301 | 201 |
3 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2285 | 88 |
4 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2228 | 230 |
5 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2212 | 132 |
6 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2186 | 107 |
7 | Inge Roots (Leesla) | Saaremaa KK | MK | 2157 | 162 |
8 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2156 | 256 |
9 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2105 | 155 |
10 | Kadi Veski | Nõmme KK | I | 2097 | 185 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Imbi Aatonen | I | 1975 | 16 | |
2 | Tiiu Animägi | Viljandi KK | I | 2056 | 35 |
3 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
4 | Darja Dmitrenko | Maardu KK | I | 1994 | 139 |
5 | Margarita Doktorova | Tamka (Jõhvi) | II | 1418 | 43 |
6 | Oksana Fomitšjova | Tamka (Jõhvi) | I | 1793 | 39 |
7 | Kristina Guštsina | Tamka (Jõhvi) | III | 1484 | 55 |
8 | Katrin Heinmaa | Keila KK | 2072 | 9 | |
9 | Jaana Helmelaid | Nõmme KK | III | 1538 | 11 |
10 | Marge Joarand (Olde) | Järvamaa KK | MK | 2249 | 49 |
11 | Veronika Kalmus (Teder) | Tartumaa KK | M | 2397 | 123 |
12 | Helme Kask | Nõmme KK | MK | 2161 | 68 |
13 | Marta Kask | Nõmme KK | II | 1956 | 13 |
14 | Heldi Kiislär | Tartumaa KK | 2072 | 16 | |
15 | Kairi Kingissepp | Hiiumaa KK | 1938 | 13 | |
16 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2212 | 132 |
17 | Reili Kuller | Nõmme KK | I | 1973 | 16 |
18 | Irina Laškevitš | Nõmme KK | I | 2044 | 111 |
19 | Christi Lehismets | Nõmme KK | I | 1718 | 17 |
20 | Elvi Liblik | Viljandi KK | MK | 2041 | 39 |
21 | Kristel Liiv | Valga KK | II | 1967 | 19 |
22 | Liisa Liiv | Nissi | III | 1993 | 9 |
23 | Elle Luik | Puka | 1981 | 17 | |
24 | Anastassia Mantšenko | Tamka | 1361 | 21 | |
25 | Merike Martsepp | Nõmme KK | I | 1974 | 66 |
26 | Janeli Mumme | Nõmme KK | II | 1993 | 20 |
27 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2156 | 256 |
28 | Marrit Murre | Lasnamäe MKK | I | 2097 | 97 |
29 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2122 | 35 |
30 | Kadri Murumaa | Käru | 1462 | 15 | |
31 | Armanda Mäeväli | Viljandi KK | I | 1963 | 42 |
32 | Kaisu Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1919 | 11 |
33 | Mari-Liis Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1921 | 14 |
34 | Heidi Mülla | Nõmme KK | II | 1399 | 44 |
35 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2285 | 88 |
36 | Glafira Orlova | Narva | I | 1990 | 12 |
37 | Tatjana Pantelejeva | Tamka | 1494 | 9 | |
38 | Merike Parve (Rist) | Hiiumaa KK | I | 2072 | 59 |
39 | Linda Pensa | Tartumaa KK | I | 1930 | 83 |
40 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1621 | 81 | |
41 | Karolin Plink | Nõmme KK | I | 1798 | 24 |
42 | Kristel Polding (Tilk) | Hiiumaa KK | I | 2117 | 18 |
43 | Piret Preismann | Lasnamäe MKK | I | 2066 | 14 |
44 | Kristi Promet | Lasnamäe MKK | I | 2056 | 55 |
45 | Tiina Põlendik | 1564 | 22 | ||
46 | Meeli Pällin | Valga KK | II | 1859 | 21 |
47 | Helina Rajasalu | Hiiumaa KK | III | 1837 | 64 |
48 | Katrin Rajasalu (Laupa) | Hiiumaa KK | I | 2074 | 41 |
49 | Helen Raudsepp | Nõmme KK | I | 1981 | 18 |
50 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2186 | 107 |
51 | Ly Ristikivi | Keila KK | MK | 2229 | 50 |
52 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | II | 1494 | 44 |
53 | Inge Roots (Leesla) | Saaremaa KK | MK | 2157 | 162 |
54 | Roleida Räis | Hiiumaa KK | I | 1954 | 99 |
55 | Sirli Sarapuu | Lasnamäe MKK | 1649 | 13 | |
56 | Silvia Sarv | Pärnu | I | 2127 | 9 |
57 | Maria Savina | Maardu KK | I | 2034 | 41 |
58 | Silja Seermaa | Nõmme KK | I | 1975 | 10 |
59 | Olga Seliverstova | Maardu KK | I | 1920 | 33 |
60 | Eha Sepp | Viljandi KK | I | 2035 | 37 |
61 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1518 | 96 | |
62 | Ilona Sinkel | Lasnamäe MKK | I | 2045 | 3 |
63 | Svetlana Solovjova | Kohtla-Järve | I | 1974 | 11 |
64 | Elvia Sõber | Nõmme KK | I | 1927 | 141 |
65 | Janet Tamm | Pärnu | III | 1451 | 15 |
66 | Anna Tarassenko | Kohtla-Järve | I | 2009 | 11 |
67 | Marianna Temina | Nõmme KK | I | 2038 | 55 |
68 | Viktoria Temina | Nõmme KK | I | 1909 | 38 |
69 | Aira Toss | Hiiumaa KK | 1920 | 29 | |
70 | Maria Tretjakova | Kohtla-Järve | I | 1998 | 18 |
71 | Maria Ustinova | Maardu KK | II | 2003 | 12 |
72 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | MK | 2301 | 201 |
73 | Kersti Vares | Rakvere | mk | 2077 | 13 |
74 | Kadi Veski | Nõmme KK | I | 2097 | 191 |
75 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | I | 2001 | 259 |
76 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2228 | 230 |
77 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2105 | 155 |
78 | Annabell Õunväärt | Nõmme KK | III | 1456 | 28 |