Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
37. rida: | 37. rida: | ||
==Poiste poolfinaal== | ==Poiste poolfinaal== | ||
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt Sk SB Clr | |||
--------------------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------- | ||
1 | 1 [[Martin Talimets]] 5/2 16/2 6/1 2/2 3/1 4/2 12/2 7- 12 66 112 1 | ||
2 | 2 [[Eljus Šipovski]] 4/1 23/2 11/2 1/0 8/2 14/2 3/2 7- 11 62 90 -1 | ||
3 | 3 [[Anti Ingel]] 27/2 14/2 15/2 10/2 1/1 5/2 2/0 7- 11 59 84 -1 | ||
4 | 4 [[Hendrik Tamm]] 2/1 8/2 7/2 6/1 9/2 1/0 11/2 7- 10 67 90 1 | ||
5 | 5 [[Janek Jaanimäe]] 1/0 28/2 16/2 12/2 15/2 3/0 10/2 7- 10 57 68 -1 | ||
6 | 6 [[Martin Jantson]] 21/2 12/2 1/1 4/1 14/1 10/1 9/1 7- 9 60 74 -1 | ||
7 | 7 [[Kristjan Jürgenson]] 11/1 13/2 4/0 8/0 21/2 17/2 20/2 7- 9 54 62 -1 | ||
8 | 8 [[Erik Jaanimäe]] 10/1 4/0 30/2 7/2 2/0 25/2 14/2 7- 9 50 50 -1 | ||
9 | 9 [[Uku Pärn]] 15/0 30/2 24/2 19/2 4/0 16/2 6/1 7- 9 44 45 -1 | ||
10 | 10 [[Marko Nõmm]] 8/1 26/2 19/2 3/0 13/2 6/1 5/0 7- 8 58 56 1 | ||
11 | 11 [[Kristofer Tali]] 7/1 22/2 2/0 13/1 18/2 15/2 4/0 7- 8 56 53 1 | ||
12 | 12 [[Mark Kristian Küttim]] 18/2 6/0 17/2 5/0 23/2 20/2 1/0 7- 8 55 48 1 | ||
13 | 13 [[Andreas Jürgenson]] 22/1 7/0 26/2 11/1 10/0 19/2 18/2 7- 8 47 47 -1 | ||
14 | 14 [[Norman Knjazev]] 17/2 3/0 18/2 20/2 6/1 2/0 8/0 7- 7 59 47 1 | ||
15 | 15 [[Karl Jaagup Kask]] 9/2 20/2 3/0 22/2 5/0 11/0 16/1 7- 7 56 47 1 | ||
16 | 16 [[Olev Abel]] 28/2 1/0 5/0 29/2 24/2 9/0 15/1 7- 7 50 31 1 | ||
17 | 17 [[Pavel Kornev]] 14/0 27/2 12/0 26/1 22/2 7/0 23/2 7- 7 43 33 1 | ||
18 | 18 [[Kevin Eduard Palover]] 12/0 21/2 14/0 25/2 11/0 24/2 13/0 7- 6 47 32 1 | ||
19 | 19 [[Nikolai Borzov]] 25/2 24/2 10/0 9/0 20/0 13/0 27/2 7- 6 45 28 -1 | ||
20 | 20 [[Jan-Erik Korn]] 30/2 15/0 25/2 14/0 19/2 12/0 7/0 7- 6 42 22 -1 | ||
21 | 21 [[Joel Markus Terras]] 6/0 18/0 29/0 30/2 7/0 28/2 22/2 7- 6 36 18 -1 | ||
22 | 22 [[Janis Lillepea]] 13/1 11/0 23/2 15/0 17/0 26/2 21/0 7- 5 46 28 -1 | ||
23 | 23 [[Rasmus Pikkel]] 26/1 2/0 22/0 28/2 12/0 29/2 17/0 7- 5 43 19 1 | ||
24 | 24 [[Karel Tarto]] 29/2 19/0 9/0 27/2 16/0 18/0 25/1 7- 5 40 19 -1 | ||
25 | 25 [[Andre Jasson]] 19/0 29/2 20/0 18/0 27/2 8/0 24/1 7- 5 39 19 1 | ||
26 | 26 [[Margus Volkov]] 23/1 10/0 13/0 17/1 29/1 22/0 30/2 7- 5 36 15 -1 | ||
27 | 27 [[Raido Sepp]] 3/0 17/0 28/2 24/0 25/0 30/2 19/0 7- 4 38 8 1 | ||
28 | 28 [[Rainer Taidur]] 16/0 5/0 27/0 23/0 30/2 21/0 29/2 7- 4 35 6 1 | ||
29 | 29 [[Henry Alex Tarto]] 24/0 25/0 21/2 16/0 26/1 23/0 28/0 7- 3 37 17 -1 | ||
30 vaba 20/0 9/0 8/0 21/0 28/0 27/0 26/0 7- 0 43 0 1 | 30 vaba 20/0 9/0 8/0 21/0 28/0 27/0 26/0 7- 0 43 0 1 | ||
--------------------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------- | ||
75. rida: | 75. rida: | ||
1 2 3 4 Gm + = - Pt Clr | 1 2 3 4 Gm + = - Pt Clr | ||
----------------------------------------------------------- | ----------------------------------------------------------- | ||
1 | 1 [[Kristjan Jürgenson]] • 2 2 2 3 3- 0- 0 6 1 | ||
2 | 2 [[Martin Jantson]] 0 • 1 2 3 1- 1- 1 3 -1 | ||
3 | 3 [[Erik Jaanimäe]] 0 1 • 1 3 0- 2- 1 2 1 | ||
4 | 4 [[Uku Pärn]] 0 0 1 • 3 0- 1- 2 1 -1 | ||
----------------------------------------------------------- | ----------------------------------------------------------- | ||
==Tüdrukute poolfinaal== | ==Tüdrukute poolfinaal== | ||
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt Sk SB Clr | |||
--------------------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------- | ||
1 | 1 [[Elvia Sõber]] 9/2 7/2 2/1 6/2 3/2 5/2 10/2 7- 13 44 77 -1 | ||
2 | 2 [[Veronika Pikkel]] 8/2 6/2 1/1 5/2 4/2 10/2 3/0 7- 11 51 71 -1 | ||
3 | 3 [[Janet Tamm]] 7/1 4/2 5/1 8/2 1/0 6/1 2/2 7- 9 57 68 1 | ||
4 | 4 [[Kätlin Vist]] 5/1 3/0 7/2 10/2 2/0 9/2 8/2 7- 9 41 34 -1 | ||
5 | 5 [[Joanna Sild]] 4/1 9/2 3/1 2/0 6/2 1/0 7/2 7- 8 57 48 1 | ||
6 | 6 [[Heidi Mülla]] 10/2 2/0 8/2 1/0 5/0 3/1 9/2 7- 7 49 25 -1 | ||
7 | 7 [[Dagmar Seera]] 3/1 1/0 4/0 9/0 10/2 8/2 5/0 7- 5 47 19 1 | ||
8 | 8 [[Anne Maria Brusila]] 2/0 10/2 6/0 3/0 9/2 7/0 4/0 7- 4 45 8 1 | ||
9 | 9 [[Anneli Diakiv]] 1/0 5/0 10/1 7/2 8/0 4/0 6/0 7- 3 47 11 1 | ||
10 | 10 [[Eily Salumets]] 6/0 8/0 9/1 4/0 7/0 2/0 1/0 7- 1 52 3 -1 | ||
--------------------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------- | ||
Redaktsioon: 28. oktoober 2006, kell 10:48
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)
Tallinn, Paul Kerese Malemaja, 7.-8. oktoober
Poiste järelturniir meistritiitlile
1 2 3 Gm + = - Pt Clr -------------------------------------------------------- 1 Anti Ingel • 2 2 2 2- 0- 0 4 0 2 Martin Talimets 0 • 2 2 1- 0- 1 2 0 3 Janek Jaanimäe 0 0 • 2 0- 0- 2 0 0 --------------------------------------------------------
Poiste finaalturniir
1 2 3 4 5 6 Gm + = - Pt SB Clr ------------------------------------------------------------------- 1 Anti Ingel • 2 1 2 2 0 5 3- 1- 1 7 35 1 2 Janek Jaanimäe 0 • 2 2 1 2 5 3- 1- 1 7 29 1 3 Martin Talimets 1 0 • 2 2 2 5 3- 1- 1 7 25 -1 4 Hendrik Tamm 0 0 0 • 2 2 5 2- 0- 3 4 10 1 5 Eljus Shipovski 0 1 0 0 • 2 5 1- 1- 3 3 11 -1 6 Kristjan Jürgenson 2 0 0 0 0 • 5 1- 0- 4 2 14 -1 -------------------------------------------------------------------
Tüdrukute finaalturniir
1 2 3 4 5 6 Gm + = - Pt SB Clr ------------------------------------------------------------------- 1 Elvia Sõber • 1 2 2 2 2 5 4- 1- 0 9 35 -1 2 Veronika Pikkel 1 • 1 1 2 2 5 2- 3- 0 7 26 1 3 Joanna Sild 0 1 • 2 2 2 5 3- 1- 1 7 21 1 4 Janet Tamm 0 1 0 • 1 2 5 1- 2- 2 4 10 1 5 Heidi Mülla 0 0 0 1 • 2 5 1- 1- 3 3 4 -1 6 Kätlin Vist 0 0 0 0 0 • 5 0- 0- 5 0 0 -1 -------------------------------------------------------------------
Poiste poolfinaal
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt Sk SB Clr --------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Martin Talimets 5/2 16/2 6/1 2/2 3/1 4/2 12/2 7- 12 66 112 1 2 Eljus Šipovski 4/1 23/2 11/2 1/0 8/2 14/2 3/2 7- 11 62 90 -1 3 Anti Ingel 27/2 14/2 15/2 10/2 1/1 5/2 2/0 7- 11 59 84 -1 4 Hendrik Tamm 2/1 8/2 7/2 6/1 9/2 1/0 11/2 7- 10 67 90 1 5 Janek Jaanimäe 1/0 28/2 16/2 12/2 15/2 3/0 10/2 7- 10 57 68 -1 6 Martin Jantson 21/2 12/2 1/1 4/1 14/1 10/1 9/1 7- 9 60 74 -1 7 Kristjan Jürgenson 11/1 13/2 4/0 8/0 21/2 17/2 20/2 7- 9 54 62 -1 8 Erik Jaanimäe 10/1 4/0 30/2 7/2 2/0 25/2 14/2 7- 9 50 50 -1 9 Uku Pärn 15/0 30/2 24/2 19/2 4/0 16/2 6/1 7- 9 44 45 -1 10 Marko Nõmm 8/1 26/2 19/2 3/0 13/2 6/1 5/0 7- 8 58 56 1 11 Kristofer Tali 7/1 22/2 2/0 13/1 18/2 15/2 4/0 7- 8 56 53 1 12 Mark Kristian Küttim 18/2 6/0 17/2 5/0 23/2 20/2 1/0 7- 8 55 48 1 13 Andreas Jürgenson 22/1 7/0 26/2 11/1 10/0 19/2 18/2 7- 8 47 47 -1 14 Norman Knjazev 17/2 3/0 18/2 20/2 6/1 2/0 8/0 7- 7 59 47 1 15 Karl Jaagup Kask 9/2 20/2 3/0 22/2 5/0 11/0 16/1 7- 7 56 47 1 16 Olev Abel 28/2 1/0 5/0 29/2 24/2 9/0 15/1 7- 7 50 31 1 17 Pavel Kornev 14/0 27/2 12/0 26/1 22/2 7/0 23/2 7- 7 43 33 1 18 Kevin Eduard Palover 12/0 21/2 14/0 25/2 11/0 24/2 13/0 7- 6 47 32 1 19 Nikolai Borzov 25/2 24/2 10/0 9/0 20/0 13/0 27/2 7- 6 45 28 -1 20 Jan-Erik Korn 30/2 15/0 25/2 14/0 19/2 12/0 7/0 7- 6 42 22 -1 21 Joel Markus Terras 6/0 18/0 29/0 30/2 7/0 28/2 22/2 7- 6 36 18 -1 22 Janis Lillepea 13/1 11/0 23/2 15/0 17/0 26/2 21/0 7- 5 46 28 -1 23 Rasmus Pikkel 26/1 2/0 22/0 28/2 12/0 29/2 17/0 7- 5 43 19 1 24 Karel Tarto 29/2 19/0 9/0 27/2 16/0 18/0 25/1 7- 5 40 19 -1 25 Andre Jasson 19/0 29/2 20/0 18/0 27/2 8/0 24/1 7- 5 39 19 1 26 Margus Volkov 23/1 10/0 13/0 17/1 29/1 22/0 30/2 7- 5 36 15 -1 27 Raido Sepp 3/0 17/0 28/2 24/0 25/0 30/2 19/0 7- 4 38 8 1 28 Rainer Taidur 16/0 5/0 27/0 23/0 30/2 21/0 29/2 7- 4 35 6 1 29 Henry Alex Tarto 24/0 25/0 21/2 16/0 26/1 23/0 28/0 7- 3 37 17 -1 30 vaba 20/0 9/0 8/0 21/0 28/0 27/0 26/0 7- 0 43 0 1 ---------------------------------------------------------------------------------------------
Lisaturniir 6. finalisti selgitamiseks
1 2 3 4 Gm + = - Pt Clr ----------------------------------------------------------- 1 Kristjan Jürgenson • 2 2 2 3 3- 0- 0 6 1 2 Martin Jantson 0 • 1 2 3 1- 1- 1 3 -1 3 Erik Jaanimäe 0 1 • 1 3 0- 2- 1 2 1 4 Uku Pärn 0 0 1 • 3 0- 1- 2 1 -1 -----------------------------------------------------------
Tüdrukute poolfinaal
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt Sk SB Clr --------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Elvia Sõber 9/2 7/2 2/1 6/2 3/2 5/2 10/2 7- 13 44 77 -1 2 Veronika Pikkel 8/2 6/2 1/1 5/2 4/2 10/2 3/0 7- 11 51 71 -1 3 Janet Tamm 7/1 4/2 5/1 8/2 1/0 6/1 2/2 7- 9 57 68 1 4 Kätlin Vist 5/1 3/0 7/2 10/2 2/0 9/2 8/2 7- 9 41 34 -1 5 Joanna Sild 4/1 9/2 3/1 2/0 6/2 1/0 7/2 7- 8 57 48 1 6 Heidi Mülla 10/2 2/0 8/2 1/0 5/0 3/1 9/2 7- 7 49 25 -1 7 Dagmar Seera 3/1 1/0 4/0 9/0 10/2 8/2 5/0 7- 5 47 19 1 8 Anne Maria Brusila 2/0 10/2 6/0 3/0 9/2 7/0 4/0 7- 4 45 8 1 9 Anneli Diakiv 1/0 5/0 10/1 7/2 8/0 4/0 6/0 7- 3 47 11 1 10 Eily Salumets 6/0 8/0 9/1 4/0 7/0 2/0 1/0 7- 1 52 3 -1 ---------------------------------------------------------------------------------------------
Peakohtunik: Villem Lüüs