Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Neiud) |
|||
14. rida: | 14. rida: | ||
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | | 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]] ||Nõmme KK ||0||2||*||2|| | | 3 || [[Karl Jaagup Kask]] ||Nõmme KK ||0||2||*||2||2||2||1||0|| '''9''' || | ||
|- | |- | ||
| 4 || [[Karl Richard Esvald]] ||Nõmme KK ||0||2||0||*||0||2||0||0|| '''4''' || '''6.''' | | 4 || [[Karl Richard Esvald]] ||Nõmme KK ||0||2||0||*||0||2||0||0|| '''4''' || '''6.''' | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[Andreas Jürgenson]] ||Nõmme KK ||0||2|| | | 5 || [[Andreas Jürgenson]] ||Nõmme KK ||0||2||0||2||*||2||0||2|| '''8''' || '''5.''' | ||
|- | |- | ||
| 6 || [[Kris Taimre]] ||Nõmme KK ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | | 6 || [[Kris Taimre]] ||Nõmme KK ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' |
Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 10:23
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | . | 1 | ||
2 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
3 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 9 | |
4 | Karl Richard Esvald | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6. |
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | 2 | * | 2 | 0 | 2 | 8 | 5. |
6 | Kris Taimre | Nõmme KK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
7 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | . | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | ||
8 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | * | 9 |
Neiud
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6. |
2 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 2 | * | 2 | 2 | 1 | . | 1 | 2 | ||
3 | Anett Moor | Nõmme KK | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
4 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
5 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 1 | 1 | 11 | |
6 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 2 | . | 2 | 2 | 0 | * | 0 | 0 | 5. | |
7 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | 12 | |
8 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | * | 9 | 4. |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/