XLIV Saaremaa kapp (2008)
Allikas: Kabeliit
XLIV Saaremaa kapp toimus 25.–27. juulil 2008 Kuressaares.
Mehed
Soovijate vähesuse tõttu ei peetud rahvusvahelise kabe turniiri. Kõik osalejad pidasid vene kabe turniiri.
Jrk | Võistleja | Järk | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Kokku | Koht | Koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jüri Siim | MK | ind. | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | 0 | 7 | 13.–14. | ||
2 | Jekaterina Agapova | FM | Daugmale-Dama | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 10½ | 2. | 161 | |
3 | Uno Plakk | M | ind. | ½ | 0 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 8 | 8.–11. | ||
4 | Vitali Kravtsov | M | Iecava | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | ½ | 10½ | 3. | 158½ | |
5 | August Morozov | MK | Sauga | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2½ | 17. | ||
6 | Janis Štals | MK | Iecava | ½ | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | 8 | 8.–11. | ||
7 | Anatoli Anissimov | M | Daugmale-Dama | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 8½ | 7. | ||
8 | Arnold Šimkuss | MK | Iecava | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 9 | 5.–6. | ||
9 | Kaarel Koitla | MK | Sauga | ½ | ½ | 0 | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 0 | 0 | ½ | ½ | ½ | 6½ | 15. | ||
10 | Enno Eerma | M | ind. | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 7½ | 12. | ||
11 | Paul Antsaar | MK | Saaremaa | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 7 | 13.–14. | ||
12 | Jaan Truu | MK | Saaremaa | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | 1 | 4½ | 16. | ||
13 | Vladimir Danilov | FM | Daugmale-Dama | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 9 | 5.–6. | ||
14 | Arvo Rist | M | ind. | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 11 | 1. | ||
15 | Algo Laidvee | MK | Saaremaa | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 0 | 0 | 0 | 8 | 8.–11. | ||
16 | Andrei Naprejenkov | M | ind. | 1 | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | 10½ | 4. | 156½ | |
17 | Boriss Družinin | SM | ind. | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 8 | 8.–11. |
Naised
Naised mängisid vene kabes üheringilise turniiri.
1. Regina Pironena (Iecava)
2. Kaari Vainonen (ind.)
3. Antra Valnere (ind)
4.–5. Inge Roots (Saaremaa)
4.–5. Juta Raudsepp (Sauga)
6. Larissa Krõlova (Daugmale-Dama)
7. Imbi Aatonen (ind.)
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu