Vene kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Mõttemängude festival noortele 2010 - Rahvusvaheline kabe '''2010. aasta mõttemängude festivalil noortele Tallinn, 9. juuli 2010 J…') |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 7 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''[[Mõttemängude festival noortele 2010|2010. aasta mõttemängude festivali noortele]] vene kabe''' turniir toimus Tallinnas 10. juulil 2010. | |||
=== Juuniorid ja kadetid === | |||
Juuniorid | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! | ! Jrk !! Nimi !! Aasta !! Punkte !! width=20|1 !! width=20|2!! width=20|3 !! width=20|4!! width=20|5 !! width=20|6!! width=20|7 !! Koht | ||
|- | |||
|1 ||[[Artur Beljakov]] ||1996|| '''3''' ||7:0 ||6:0 ||10:1||5:0 ||12:0||4:2 || 9:0|| | |||
|- | |||
|2 ||[[Tarmo Orgusaar]] ||1996|| '''3''' ||8:0 ||5:2 ||11:0||6:0 ||9:0 ||12:1|| 7:0|| III M kadett | |||
|- | |- | ||
| | |3 ||[[Hendrik Tamm]] ||1996|| '''12'''||9:2 ||10:2||12:2||11:0||8:2 ||6:2 || 5:2|| I M kadett | ||
|- | |- | ||
| | |4 ||[[Jevgeni Januševski]]||1995|| '''2''' ||10:0||9:0 ||5:2 ||7:0 ||6:0 ||1:0 || 8:0|| | ||
|- | |- | ||
| | |5 ||[[Anneli Djakiv]] ||1994|| '''4''' ||11:0||2:0 ||4:0 ||1:2 ||7:0 ||10:2|| 3:0|| | ||
|- | |- | ||
| | |6 ||[[Aleksandra Petrova]]||1994|| '''8''' ||12:0||1:2 ||8:0 ||2:2 ||4:2 ||3:0 ||10:2|| II N kadett | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Janet Tamm]] | |7 ||[[Dagmar Seera]] ||1994|| '''8''' ||1:2 ||12:0||9:0 ||4:2 ||5:2 ||8:0 || 2:2|| III N kadett | ||
|- | |||
|8 ||[[Eljus Šipovski]] ||1994|| '''10'''||2:2 ||11:1||6:2 ||9:1 ||3:0 ||7:2 || 4:2|| II M kadett | |||
|- | |||
|9 ||[[Janet Tamm]] ||1994|| '''9''' ||3:0 ||4:2 ||7:2 ||8:1 ||2:2 ||11:0|| 1:2|| I N kadett | |||
|- | |||
|10||[[Kristina Beljakova]]||1993|| '''5''' ||4:2 ||3:0 ||1:1 ||12:2||11:0||5:0 || 6:0|| I N juunior | |||
|- | |||
|11||[[Anti Ingel]] ||1993|| '''13'''||5:2 ||8:1 ||2:2 ||3:2 ||10:2||9:2 ||12:2|| I M juunior | |||
|- | |||
|12||[[Kalev Mänd]] ||1992|| '''7''' ||6:2 ||7:2 ||3:0 ||10:0||1:2 ||2:1 ||11:0|| II M juunior | |||
|} | |} | ||
== Minikadetid ja pisikadetid == | |||
Minikadetid | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! | ! Koht !! Nimi !! Aasta !! Punkte !! width=20|1 !! width=20|2!! width=20|3 !! width=20|4!! width=20|5 !! width=20|6!! width=20|7 !!Koht | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[ | |1. ||[[Veronika Pikkel]] ||1997||'''11''' ||5:2||11:2|| 6:2|| 2:1 || 3:0|| 4:2|| 7:2|| I N minikadett | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[ | |2. ||[[Kristjan Hinno]] ||1999||'''11'''||17:2||12:2|| 8:2|| 1:1 || 4:0|| 5:2|| 3:2|| I M minikadett | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[ | |3. ||[[Andreas Tulva]] ||2000||'''10''' ||4:1 ||17:2|| 9:2|| 6:1 || 1:2|| 8:2|| 2:0|| I M pisikadett | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Joanna Sild]] | |4. ||[[Joanna Sild]] ||1997||'''10''' ||3:1 || 7:2||13:2||12:2|| 2:2|| 1:0|| 6:1|| II N minikadett | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[ | |5. ||[[Taaniel Tokar]] ||2000||'''9''' ||1:0||15:2||14:2|| 7:1 || 9:2|| 2:0||13:2|| II M pisikadett | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[ | |6. ||[[Andreas Jürgenson]] ||2001||'''8'''||14:2||13:2|| 1:0|| 3:1 || 8:0||12:2|| 4:1|| III M pisikadett | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[ | |7. ||[[Rebeca Riisna]] ||2001||'''8''' ||9:1 || 4:0||16:2|| 5:1 ||12:2||10:2|| 1:0|| I N pisikadett | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[ | |8. ||[[Hannela Melis]] ||1999||'''8'''||10:1 ||18:2|| 2:0||11:2|| 6:2|| 3:0|| 9:1|| III N minikadett | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[ | |9. ||[[Allan Šipovski]] ||1998||'''8''' ||7:1 ||10:2|| 3:0||15:2|| 5:0||11:2|| 8:1|| II M minikadett | ||
|- | |- | ||
| | |10.||[[Heidi Melis]] ||2002||'''7''' ||8:1 || 9:0||11:0||18:2||13:2|| 7:0||16:2|| II N pisikadett | ||
|- | |- | ||
| | |11.||[[Reno Gross]] ||1999||'''7'''||18:1 || 1:0||10:2|| 8:0||16:2|| 9:0||14:2|| III M minikadett | ||
|- | |- | ||
| | |12.||[[Hedvig Melis]] ||1998||'''6'''||15:2|| 2:0||18:2|| 4:0|| 7:0|| 6:0||17:2|| | ||
|- | |- | ||
| | |13.||[[Frank Smirnov]] ||1999||'''6'''||16:2|| 6:0|| 4:0||14:2||10:0||15:2|| 5:0|| | ||
|- | |- | ||
| | |14.||[[Raido Sepp]] ||1998||'''4''' ||6:0||16:2|| 5:0||13:0||15:2||17:0||11:0|| | ||
|- | |- | ||
| | |15.||[[Anne-Mai Agukas]] ||2001||'''4'''||12:0|| 5:0||17:2|| 9:0||14:0||13:0||18:2|| II N pisikadett | ||
|- | |- | ||
| | |16.||[[Kaire Sepp]] ||2002||'''4'''||13:0||14:0|| 7:0||17:2||11:0||18:2||10:0|| | ||
|- | |- | ||
| | |17.||[[Rasmus Harak]] ||2002||'''3''' ||2:0|| 3:0||15:0||16:0||18:1 ||14:2||12:0|| | ||
|- | |- | ||
| | |18.||[[Uugo Melis]] ||2003||'''2'''||11:1 || 8:0||12:0||10:0||17:1 ||16:0||15:0|| | ||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[ | Kohtunik: [[Aare Harak]] | ||
[[Kategooria:2010]] | [[Kategooria:Vene kabe mõttemängude festivalil|2010]] | ||
[[Kategooria:Mõttemängude festival 2010|vene kabe]] |
Viimane redaktsioon: 15. juuli 2010, kell 19:36
2010. aasta mõttemängude festivali noortele vene kabe turniir toimus Tallinnas 10. juulil 2010.
Juuniorid ja kadetid
Jrk | Nimi | Aasta | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Artur Beljakov | 1996 | 3 | 7:0 | 6:0 | 10:1 | 5:0 | 12:0 | 4:2 | 9:0 | |
2 | Tarmo Orgusaar | 1996 | 3 | 8:0 | 5:2 | 11:0 | 6:0 | 9:0 | 12:1 | 7:0 | III M kadett |
3 | Hendrik Tamm | 1996 | 12 | 9:2 | 10:2 | 12:2 | 11:0 | 8:2 | 6:2 | 5:2 | I M kadett |
4 | Jevgeni Januševski | 1995 | 2 | 10:0 | 9:0 | 5:2 | 7:0 | 6:0 | 1:0 | 8:0 | |
5 | Anneli Djakiv | 1994 | 4 | 11:0 | 2:0 | 4:0 | 1:2 | 7:0 | 10:2 | 3:0 | |
6 | Aleksandra Petrova | 1994 | 8 | 12:0 | 1:2 | 8:0 | 2:2 | 4:2 | 3:0 | 10:2 | II N kadett |
7 | Dagmar Seera | 1994 | 8 | 1:2 | 12:0 | 9:0 | 4:2 | 5:2 | 8:0 | 2:2 | III N kadett |
8 | Eljus Šipovski | 1994 | 10 | 2:2 | 11:1 | 6:2 | 9:1 | 3:0 | 7:2 | 4:2 | II M kadett |
9 | Janet Tamm | 1994 | 9 | 3:0 | 4:2 | 7:2 | 8:1 | 2:2 | 11:0 | 1:2 | I N kadett |
10 | Kristina Beljakova | 1993 | 5 | 4:2 | 3:0 | 1:1 | 12:2 | 11:0 | 5:0 | 6:0 | I N juunior |
11 | Anti Ingel | 1993 | 13 | 5:2 | 8:1 | 2:2 | 3:2 | 10:2 | 9:2 | 12:2 | I M juunior |
12 | Kalev Mänd | 1992 | 7 | 6:2 | 7:2 | 3:0 | 10:0 | 1:2 | 2:1 | 11:0 | II M juunior |
Minikadetid ja pisikadetid
Koht | Nimi | Aasta | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veronika Pikkel | 1997 | 11 | 5:2 | 11:2 | 6:2 | 2:1 | 3:0 | 4:2 | 7:2 | I N minikadett |
2. | Kristjan Hinno | 1999 | 11 | 17:2 | 12:2 | 8:2 | 1:1 | 4:0 | 5:2 | 3:2 | I M minikadett |
3. | Andreas Tulva | 2000 | 10 | 4:1 | 17:2 | 9:2 | 6:1 | 1:2 | 8:2 | 2:0 | I M pisikadett |
4. | Joanna Sild | 1997 | 10 | 3:1 | 7:2 | 13:2 | 12:2 | 2:2 | 1:0 | 6:1 | II N minikadett |
5. | Taaniel Tokar | 2000 | 9 | 1:0 | 15:2 | 14:2 | 7:1 | 9:2 | 2:0 | 13:2 | II M pisikadett |
6. | Andreas Jürgenson | 2001 | 8 | 14:2 | 13:2 | 1:0 | 3:1 | 8:0 | 12:2 | 4:1 | III M pisikadett |
7. | Rebeca Riisna | 2001 | 8 | 9:1 | 4:0 | 16:2 | 5:1 | 12:2 | 10:2 | 1:0 | I N pisikadett |
8. | Hannela Melis | 1999 | 8 | 10:1 | 18:2 | 2:0 | 11:2 | 6:2 | 3:0 | 9:1 | III N minikadett |
9. | Allan Šipovski | 1998 | 8 | 7:1 | 10:2 | 3:0 | 15:2 | 5:0 | 11:2 | 8:1 | II M minikadett |
10. | Heidi Melis | 2002 | 7 | 8:1 | 9:0 | 11:0 | 18:2 | 13:2 | 7:0 | 16:2 | II N pisikadett |
11. | Reno Gross | 1999 | 7 | 18:1 | 1:0 | 10:2 | 8:0 | 16:2 | 9:0 | 14:2 | III M minikadett |
12. | Hedvig Melis | 1998 | 6 | 15:2 | 2:0 | 18:2 | 4:0 | 7:0 | 6:0 | 17:2 | |
13. | Frank Smirnov | 1999 | 6 | 16:2 | 6:0 | 4:0 | 14:2 | 10:0 | 15:2 | 5:0 | |
14. | Raido Sepp | 1998 | 4 | 6:0 | 16:2 | 5:0 | 13:0 | 15:2 | 17:0 | 11:0 | |
15. | Anne-Mai Agukas | 2001 | 4 | 12:0 | 5:0 | 17:2 | 9:0 | 14:0 | 13:0 | 18:2 | II N pisikadett |
16. | Kaire Sepp | 2002 | 4 | 13:0 | 14:0 | 7:0 | 17:2 | 11:0 | 18:2 | 10:0 | |
17. | Rasmus Harak | 2002 | 3 | 2:0 | 3:0 | 15:0 | 16:0 | 18:1 | 14:2 | 12:0 | |
18. | Uugo Melis | 2003 | 2 | 11:1 | 8:0 | 12:0 | 10:0 | 17:1 | 16:0 | 15:0 |
Kohtunik: Aare Harak