Võistluskalender 2020: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
<b>Võistlustele registreerimine aadressil [mailto:registreerimine@kabeliit.ee registreerimine@kabeliit.ee]</b> | |||
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | {| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | ||
|- | |- |
Redaktsioon: 16. veebruar 2020, kell 09:17
Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Kohtunik | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaanuar | |||||||
3.-6. jaanuar | 39. rahvusvaheline noorteturniir Kuldne kabe VÄLK PÕHITURNIIR jooksukabe kuuevõistlus | 100 | Tallinna Teeninduskool | Nupuklubi | Villem Lüüs | ||
11. jaanuar | Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse I etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
12. jaanuar | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele Tüdrukud Poisid | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
19. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 1. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
23.-26. jaanuar | Eesti meeste 72. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu | EKL | Aare Harak | ||
23.-26. jaanuar | Eesti naiste 64. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu | EKL | Aare Harak | ||
26. jaanuar | XIX Juhan Aidaku mälestusturniir Juhend Tulemused: mehed, naised | 64 | Sürgavere kool | Hugo Hommik | |||
Veebruar | |||||||
1. veebruar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
1. veebruar | Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes 2020 Mehed Naised | Brasiilia | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
8. veebruar | Jõgeva KK karikavõistluse II etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
8.-9. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
15. veebruar | Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse III etapp Algus kell 10:00 |
100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
16. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
20.–23. veebruar | Eesti meeste 65. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
20.–23. veebruar | Eesti naiste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
23. veebruar | Talikabe MV | 64 | Tallinna Taliujumiskeskus | Tallinna Taliujumiskeskus,EKL | Tarmo Tulva | ||
29.veebruar – 1. märts | 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel | 64 | Kunda | ESL Jõud | Aare Harak, Villem Lüüs | ||
Märts | |||||||
29.veebruar-1. märts | 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel | 64 | Kunda | ESL Jõud | Aare Harak, Villem Lüüs | ||
7.-8. märts | Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud |
100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
14. märts | Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp Algus kell 10:00 Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
15. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp Võistlus jääb ära! |
64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
21. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Malemaja | EKL | |||
28. märts | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Malemaja | EKL | |||
28. märts | Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp Algus kell 10:00 Võistlus on edasi lükatud! |
Brasiilia | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
Aprill | |||||||
4. aprill | Harjumaa MV Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Järveküla kool (Reti tee 20, Peetri alevik, Rae vald) | Harjumaa Spordiliit, Tabasalu Kabeklubi | Villem Lüüs | ||
7. aprill | Firmaspordi Kevadspartakiaad NB! Võistlus toimub virtuaalselt! |
64 | vint.ee | Eesti Firmaspordi Liit | |||
11.-12. aprill | Eesti meistrivõistlused kadettidele Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Malemaja | EKL | |||
18. aprill | Jõgevamaa MV välkkabes/Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp Algus kell 10:00 Võistlus on edasi lükatud! |
64 ja 100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
19. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp Võistlus jääb ära! |
64 | Malemaja | EKL | |||
22.-25. aprill | Eesti meistrivõistlused juunioridele Võistlus on edasi lükatud! |
100 | Malemaja | EKL | |||
25. aprill | Jõgevamaa seenioride MV Algus kell 10:00 Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
Mai | |||||||
2.–10. mai | Noorte EM Võistlused on edasi lükatud! |
64 | Kobuleti, Gruusia | IDF | |||
2. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Võistlus on edasi lükatud! |
100 | Malemaja | EKL | |||
3. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Võistlus on edasi lükatud! |
100 | Malemaja | EKL | |||
16. mai | Jõgeva KK karikavõistluse VII etapp Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
17. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 5. etapp Võistlus jääb ära! |
64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
30. mai | Jõgeva Pargikabe 2020 Võistlus jääb ära! |
64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
31. mai | Eesti meistrivõistlused seenioritele Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Jõgeva, Virtus | EKL | Ülar Poom | ||
Juuni | |||||||
13. juuni | Jõgevamaa seenioride mv 64-r kabes | 64 | Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
20. juuni | Jõgevamaa mv välkkabes / Jõgeva KK karikavõistluste IV etapp 64, 100 | 64/100 | Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
21. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 6. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
Juuli | |||||||
1. juuli | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
4. juuli | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
4. juuli | Jõgevamaa MV brasiilia kabes / Jõgeva KK karikavõistluse V etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | JSL Kalju, Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
5. juuli | Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
9.–11. juuli | Eesti meistrivõistlused juunioridele Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
19. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 7. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
24.–26. juuli | 56. Saaremaa Kapp Juhend Tulemused | 64 | Saaremaa KK | Jaan Truu | |||
28. juuli | Hiiumaa 2020. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist | ||
30. juuli | Hiiumaa 2020. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist
| ||
August | |||||||
1. august | 39. kabetajate kokkutulek Algus kell 10:00 |
Paduvere, Jõgevamaa | Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt | ||||
1. august | Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp Algus kell 10:00 |
64 | Paduvere, Jõgevamaa | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom | ||
1.-9. august | Noorte Online EM Juhend UUS , Turniiriruumid | 100 | www.vint.ee | EDC, EKL | Johan Demasure | ||
9. august | Paarissimultaan | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom | ||
19. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 8. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma | ||
September | |||||||
11.–13. september |
|
64 | Kuremaa loss | Jõgeva Kabeklubi | Villem Lüüs | ||
20. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
26.-27. september | Eesti meistrivõistlused juunioridele Noormehed Neiud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
Oktoober | |||||||
3. oktoober | ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Registreerimine Võistlus on edasi lükatud! |
64 | Nõmme Huvikool | ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi | Aare Harak | ||
4. oktoober | Coop Jõgeva 42. kabeturniir juhend | 64 | Virtus, Jõgeva | Jõgeva Coop | Ülar Poom | ||
10. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
11. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
17. oktoober | Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | EKL | Ülar Poom | ||
18. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
18.-21. oktoober | Noortekoondise ettevalmistuslaager Välkturniirid: 1 2 3 4 |
100 | Arula külalistemaja | EKL | |||
24. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes MehedNaised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
25. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes MehedNaised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
November | |||||||
10. november | Jõgevamaa noorte MV Algus kell 12:30 |
64 | Palamuse Gümnaasium | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
14. november | Jõgeva KK karikavõistluse IX etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
15. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma | ||
21. november | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused Tabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
22. november | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused Tabel | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva | ||
28.-29. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Tabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
Detsember | |||||||
5. detsember | Jõgeva KK karikavõistluse X etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
6. detsember | 24. Paunvere kabeturniir | 64 | Kaarepere rahvamaja | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
12.-13. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Tabel | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
19. detsember | Orthezi 16. kabeturniir Võistlus jääb ära! |
64 | Kuremaa loss | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
20. detsember | Aastalõputurniir 2020 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 12. etapp Võistlus jääb ära! |
64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 2001 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 2004 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 2007 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2010 ja hiljem sündinud
- Mikrokadetid - 2012 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |