Võistluskalender 2019

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 9. detsember 2018, kell 21:57 kasutajalt Krista (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
19. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs (peakohtunik), Irma Nahkor (abikohtunik)
20. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 – 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.–27. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs (peakohtunik), Irma Nahkor (abikohtunik)
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - registreerunud mängijad - - LIVE (1. Laud) Turniiritabel
Algus 30.01.2018 kell 15:00
Eelregistreerimine lõppeb 23.01.2019!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - registreerunud mängijad Turniiritabel
Algus 30.01.2018 kell 15:00
Eelregistreerimine lõppeb 23.01.2019!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
Veebruar
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
1. veebruar EKL Üldkoosolek
Algus kell 17:00
Malemaja EKL
9.–10. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
17. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 – 2. etapp 64 Malemaja EKL Kerdi Pesur
17. veebruar Kukesamm 6 64 Malemaja Nupuklubi Krista Pahapill
23. – 26. veebruar Eesti juunioride meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
Märts
2.-3. märts 35. Eesti omavalitsuste talimängud Tabel 64 Kadrina ESL Jõud Aare Harak
10. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid, Tüdrukud, Tüdrukute järelmatš 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva, Krista Pahapill
16. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs, Irma Nahkor
17. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. märts Harjumaa MV vene kabes Juhend Registreerimisleht Tulemused täiskasvanud Tulemused noored 64 Viimsi Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
Aprill
4.–7. aprill Eesti meeste 71. meistrivõistlused vene kabes Tulemused 64 Tartu Mart Reiniku kool EKL Krista Pahapill
4.–7. aprill Eesti naiste 63. meistrivõistlused vene kabes Tulemused 64 Tartu Mart Reiniku kool EKL Krista Pahapill
5. aprill EKL Üldkoosolek
Algus kell 17:00
64 Tartu Mart Reiniku kool EKL
13.–14. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele

Poisid Tüdrukud

64 Malemaja EKL Villem Lüüs
21. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22. aprill Eesti Firmaspordi Liidu Kevadspartakiaadi kabeturniiri tulemused 64 Malemaja Eesti Firmaspordi Liit Villem Lüüs
27. aprill Hiiumaa 2019. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Ants Talumaa
26. aprill – 05. mai Noorte EM 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
Mai
26. aprill – 05. mai Noorte EM 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
1. mai 7. kukesammu turniir 64 Tallink City Hotell Nupuklubi / Tabasalu Kabeklubi Tarmo Tulva
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla 2019. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
11. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
12. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
18. mai Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - juhend 100 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 5. etapp
Tallinna meistrivõistlused vene kabes
64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
25. mai Jõgeva Pargikabe (juhend) 64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
25. mai Hiiumaa naiste 2019. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
26. mai Eesti veteranide ind.-võistk. meistrivõistlused. Tulemused: (mehed) (naised) (juhend) 64 Jõgeva EKL / Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
26. mai – 3. juuni Rahvusvaheline turniir "Salou 2019"
Eestist osalesid Merilii ja Triinu Jalg, Karmen Kuusik, Priit Lokotar ning Emilia Kello
Võistluste veebileht
100 Salou (Hispaania) Peter Pippel


Juuni
15. juuni Lohusalu 2019 Juhend TulemusedTulemused noored
*Algus kell 12:00
64 Lohusalu MTÜ Lohusalu Selts
16. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
6. juuli Eesti meistrivõistlused brasiilia kabes brasiilia Malemaja EKL
21. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-28. juuli Riga Open 100 Riia, Läti DAB
26.-28. juuli 55. Saaremaa Kapp Juhend 64 Kuressaare Ühisgümnaasium Saaremaa Kabeklubi
August
1.–9. august Noorte EM 100 Varssavi, Poola EDC
10.–15. august Jõgeva MK etapp

Juhend: (et) (ru)

64 Jõgeva (Kuremaa) IDF / Jõgeva KK
18. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.august – 1. september MM noored, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
September
22.august - 1. september MM noored, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
15. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
22. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Oktoober
5.-6. oktoober Eesti juuniorite meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
12. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
13. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
November
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
16. november Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele 64 Malemaja EKL
17. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-24. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
30.november - 1. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
Detsember
7. - 8. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
15. detsember Aastalõpu turniir 2019 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2000 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2003 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2006 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2009 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2011 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Personaalsed tööriistad