Aeg
|
Üritus
|
Mänguliik
|
Koht
|
Korraldaja
|
Kohtunik
|
Jaanuar
|
7. jaanuar |
Jõgevamaa MV naised, mehed |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
7. jaanuar |
Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir |
100 |
Malemaja |
Nupuklubi |
Tarmo Tulva
|
14. jaanuar |
Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud |
100 |
Malemaja |
EKL |
Hendrik Tamm / Krista Pahapill
|
14. jaanuar |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
15. jaanuar |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 1. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
21. jaanuar |
Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud |
100 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
26.-29. jaanuar |
Eesti meeste 69. meistrivõistlused vene kabes Järelmatš I-III kohale Mõned partiid Veel partiisid |
64 |
Laulasmaa / Kloogaranna |
EKL |
Aare Harak
|
26.-29. jaanuar |
Eesti naiste 61. meistrivõistlused vene kabes |
64 |
Laulasmaa / Kloogaranna |
EKL |
Aare Harak
|
Veebruar
|
3. veebruar |
Jõgevamaa noorte MV poisid, tüdrukud, tüdrukud minikadetid |
64 |
Palamuse |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
4. veebruar |
Jõgevamaa MV |
100 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
9. veebruar |
Vaida Kabeäss 2017 Tulemused 1.-3. klass Tulemused 4.-6. klass Tulemused 7.-9. klass |
64 |
Vaida Põhikool |
Aivo Hommik |
Aivo Hommik
|
10.-12. veebruar |
Riga Open 2017 |
100 |
Riga 3 gymnasium, Grecinieku street 10 |
|
Zoja Golubeva
|
11. veebruar |
Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir "Kukesamm" |
64 |
Malemaja |
Nupuklubi |
Irma Nahkor, Villem Lüüs
|
18.-19. veebruar |
Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud |
100 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
19. veebruar |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 2. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
23.-26. veebruar |
Eesti meeste 62. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid |
100 |
Malemaja |
EKL |
Hans Pukk, Kermo Taimre
|
23.-26. veebruar |
Eesti naiste 45. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid |
100 |
Malemaja |
EKL |
Hans Pukk, Kermo Taimre
|
Märts
|
4.-5. märts |
13. Eestimaa talimängud Registreeruud võistkonnad ja tulemused: Linnad Vallad |
64 |
Valga |
ESL Jõud |
Aare Harak
|
11. märts |
Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
12. märts |
Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused |
100 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
18. märts |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
19. märts |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 3. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
Aprill
|
1. aprill |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
1. aprill |
Harju MV Juhend Registreerimisleht Turniiritabelid:Mehed, naised ja minikadetid (U13) Pisikadetid (U10) |
64 |
Kiili kool |
Tabasalu KK, Harjumaa Spordiliit |
Aare Harak
|
8. aprill |
Jõgevamaa veteranide MV |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
8. aprill |
Eesti koolide II karikavõistlused kabes Juhend Tulemused |
64 |
Nõmme Noortemaja |
Nõmme Noortemaja, Nõmme KK |
Heinar Jahu
|
9. aprill |
Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes |
64 |
Kärdla Kultuurikeskus |
Hiiumaa Kabeklubi
|
15. aprill |
Lehti 2. mälestusturniir |
100 |
Arula külalistemaja |
EKL |
Tarmo Tulva
|
16.-19. aprill |
Eesti juuniorite meistrivõistlused Noormehed, Noormeeste järelmatš Neiud |
100 |
Malemaja |
EKL |
Hans Pukk
|
16. aprill |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
21.–23. aprill |
Nõmme kevad Juhend, Ajakava, Registreerimisleht, Tulemused |
100 |
Nõmme Noortemaja |
Nõmme Noortemaja, Nõmme KK |
Kermo Taimre
|
29. aprill |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
30. aprill – 8. mai |
Euroopa noorte meistrivõistlused |
64 |
Orjol, Venemaa |
IDF |
|
Mai
|
30. aprill - 8. mai |
Euroopa noorte meistrivõistlused |
64 |
Orjol, Venemaa |
IDF |
|
1.–6. mai |
MK etapp Turkish Open 2017 Võistluste veebileht Tulemused ja partiid (Eestist osales Priit Lokotar) |
100 |
Sığacık, Seferihisari piirkond, İzmiri provints, Türgi |
FMJD |
Villem Lüüs
|
7. mai |
Kiirkabe maailmameistrivõistlused. Tulemused: Mehed Naised (Eestist osales Priit Lokotar) |
100 |
Sığacık, Seferihisar, İzmir, Türgi |
FMJD |
Villem Lüüs
|
8.–9. mai |
Välkkabe maailmameistrivõistlused. Tulemused: Mehed Naised |
100 |
Sığacık, Seferihisar, İzmir, Türgi |
FMJD |
Villem Lüüs
|
13. mai |
Eesti meistrivõistlused välkkabes - Mehed, Naised |
100 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
14. mai |
Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Mehed, Naised, Meeste järelmatš |
100 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
20. mai |
Teine kukesamm |
64 |
Malemaja |
Tabasalu KK Nupuklubi |
Tarmo Tulva
|
20. mai |
Jõgevamaa MV välkkabes |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
20. mai |
Jõgevamaa MV välkkabes |
100 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
21. mai |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 5. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
21.-29. mai |
MK etapp Salou Open Ametlik veebileht Tulemused ja partiid (Eestist osalevad Andreas Tulva ja Joanna Sild) |
100 |
Salou, Hispaania |
Peter Pippel, FMJD |
Johan Demasure
|
27. mai |
Jõgeva Pargikabe 2017 - Juhend Tulemused |
64 |
Jõgeva, Kabeväljak |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
28. mai |
Eesti meistrivõistlused seenioritele - juhend Tulemused: mehed, naised, võistkondlik |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK, EKL |
Ülar Poom
|
Juuni
|
10. juuni |
Lohusalu 2017 - täiskasvanud, noored |
64 |
Lohusalu sadam |
|
Kermo Taimre
|
17. juuni |
Jõgevamaa lahtised MV brasiilia kabes |
brasiilia kabe |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
18. juuni |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 6. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
Juuli
|
8. juuli kell 12.15 |
Hiiumaa 2017. aasta lahtised esivõistlused vene kabes |
64 |
Kärdla kultuurikeskus |
Hiiumaa Kabeklubi |
|
16. juuli |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 7. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
28.-30. juuli |
Saaremaa kapp - tulemused juhend |
64 |
Kuressaare |
Saaremaa KK |
|
August
|
1.–6. august |
Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2017" põhiturniir kiirturniir Juhend: (est) (eng) (rus) |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
1.-9. august |
Euroopa noorte meistrivõistlused - juhend |
100 |
Vitebsk, Valgevene |
EDC |
|
6. juuli |
Hiiumaa naiste 2017. aasta meistrivõistlused vene kabe kiirkabes |
64 |
Kärdla kultuurikeskus |
Hiiumaa Kabeklubi |
Raivo Rist
|
18.–20. august |
Balti klubide karikas 2017 - juhend |
100 |
Riia |
DAB |
|
20. august |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 8. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
23. august – 2. september |
Noorte maailmameistrivõistlused - juhend |
64 |
Kranevo, Bulgaaria |
IDF |
|
September
|
2.-3. september |
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused |
100 |
Malemaja |
EKL |
Irma Nahkor
|
9. september |
Eesti meistrivõistlused välkkabes - mehed, naised |
64 |
Haapsalu |
EKL |
Kermo Taimre
|
10. september |
Eesti meistrivõistlused kiirkabes - mehed, naised, meeste järelturniir |
64 |
Haapsalu |
EKL |
Kermo Taimre
|
10. september |
Euroopa meistrivõistlused kiirkabes |
100 |
Karpacz, Poola |
EDC |
|
16. september |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp *Algus kell 10:00 |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
17. september |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 9. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
17. - 23. september |
Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused |
100 |
Vilnius, Leedu |
EDC |
|
Oktoober
|
1.-16. oktoober |
Täiskasvanute maailmameistrivõistlused |
100 |
Tallinn |
FMJD |
|
14. oktoober |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp *Algus kell 10:00 |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
15. oktoober |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
21. oktoober |
Uno Lintsi mälestusvõistlused |
64 |
Haapsalu |
Läänemaa KK |
|
22. oktoober |
Meelit Männiste mälestusvõistlused |
64 |
Abja Kultuurimaja |
Gert Elmaste |
|
28.oktoober - 5. november |
Noorte maailmameistrivõistlused |
100 |
Dabki, Poola |
FMJD |
|
November
|
28.oktoober - 5. november |
Noorte maailmameistrivõistlused |
100 |
Dabki, Poola |
FMJD |
|
04. november |
Kukesamm 3 |
64 |
Malemaja |
Nupuklubi/Tabasalu KK |
Krista Pahapill
|
11. november |
Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud |
64 |
Malemaja |
EKL |
Villem Lüüs
|
12. november |
Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud |
64 |
Malemaja |
EKL |
Villem Lüüs
|
18. november |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
19. november |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
19. november |
Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes |
100 |
Kärdla Kultuurikeskus |
Hiiumaa Kabeklubi |
Arvo Rist
|
25. november |
Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
26. november |
21. Paunvere kabeturniir info *Algus kell 10:00 |
64 |
Palamuse Gümnaasium |
Jõgeva Kabeklubi |
|
26. november - 3. detsember |
Euroopa veteranide meistrivõistlused |
100 |
Kolobrzeg, Poola |
EDC |
|
28. november |
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 |
Malemaja |
Tallinna Haridusamet |
Villem Lüüs
|
Detsember
|
26. november – 3. detsember |
Euroopa veteranide meistrivõistlused |
100 |
Kolobrzeg, Poola |
EDC |
|
2.–3. detsember |
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2017 - tulemused |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
9.–10. detsember |
Eesti juunioride meistrivõistlused - poisid, tüdrukud |
64 |
Malemaja |
EKL |
Kermo Taimre
|
15. detsember |
Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp *Algus kell 10:00 |
64 |
Jõgeva, Virtus |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
16. detsember |
Orthezi 13. kabeturniir juhend |
64 |
Kuremaa loss |
Jõgeva KK |
Ülar Poom
|
16. detsember |
Rein Vettneri mälestusvõistlused |
100 |
Haapsalu |
Läänemaa KK |
|
17. detsember |
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 12. etapp (aastalõputurniir) |
64 |
Malemaja |
EKL |
Krista Pahapill
|
27. detsember |
Hiiumaa naiste 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes |
64 |
Kärdla Kultuurikeskus |
Hiiumaa Kabeklubi |
Arvo Rist
|