Võistluskalender 2017

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
7. jaanuar Jõgevamaa MV naised, mehed 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
7. jaanuar Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir 100 Malemaja Nupuklubi Tarmo Tulva
14. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Hendrik Tamm / Krista Pahapill
14. jaanuar Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
26.-29. jaanuar Eesti meeste 69. meistrivõistlused vene kabes Järelmatš I-III kohale Mõned partiid Veel partiisid 64 Laulasmaa / Kloogaranna EKL Aare Harak
26.-29. jaanuar Eesti naiste 61. meistrivõistlused vene kabes 64 Laulasmaa / Kloogaranna EKL Aare Harak
Veebruar
3. veebruar Jõgevamaa noorte MV poisid, tüdrukud, tüdrukud minikadetid 64 Palamuse Jõgeva KK Ülar Poom
4. veebruar Jõgevamaa MV 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
9. veebruar Vaida Kabeäss 2017 Tulemused 1.-3. klass Tulemused 4.-6. klass Tulemused 7.-9. klass 64 Vaida Põhikool Aivo Hommik Aivo Hommik
10.-12. veebruar Riga Open 2017 100 Riga 3 gymnasium, Grecinieku street 10 Zoja Golubeva
11. veebruar Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir "Kukesamm" 64 Malemaja Nupuklubi Irma Nahkor, Villem Lüüs
18.-19. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
19. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. veebruar Eesti meeste 62. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid 100 Malemaja EKL Hans Pukk, Kermo Taimre
23.-26. veebruar Eesti naiste 45. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid 100 Malemaja EKL Hans Pukk, Kermo Taimre
Märts
4.-5. märts 13. Eestimaa talimängud Registreeruud võistkonnad ja tulemused: Linnad Vallad 64 Valga ESL Jõud Aare Harak
11. märts Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
12. märts Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
18. märts Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Aprill
1. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
1. aprill Harju MV Juhend Registreerimisleht Turniiritabelid:Mehed, naised ja minikadetid (U13) Pisikadetid (U10) 64 Kiili kool Tabasalu KK, Harjumaa Spordiliit Aare Harak
8. aprill Jõgevamaa veteranide MV 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
8. aprill Eesti koolide II karikavõistlused kabes Juhend Tulemused 64 Nõmme Noortemaja Nõmme Noortemaja, Nõmme KK Heinar Jahu
9. aprill Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
15. aprill Lehti 2. mälestusturniir 100 Arula külalistemaja EKL Tarmo Tulva
16.-19. aprill Eesti juuniorite meistrivõistlused Noormehed, Noormeeste järelmatš Neiud 100 Malemaja EKL Hans Pukk
16. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.–23. aprill Nõmme kevad Juhend, Ajakava, Registreerimisleht, Tulemused 100 Nõmme Noortemaja Nõmme Noortemaja, Nõmme KK Kermo Taimre
29. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
30. aprill – 8. mai Euroopa noorte meistrivõistlused 64 Orjol, Venemaa IDF
Mai
30. aprill - 8. mai Euroopa noorte meistrivõistlused 64 Orjol, Venemaa IDF
1.–6. mai MK etapp Turkish Open 2017 Võistluste veebileht Tulemused ja partiid (Eestist osales Priit Lokotar) 100 Sığacık, Seferihisari piirkond, İzmiri provints, Türgi FMJD Villem Lüüs
7. mai Kiirkabe maailmameistrivõistlused. Tulemused: Mehed Naised (Eestist osales Priit Lokotar) 100 Sığacık, Seferihisar, İzmir, Türgi FMJD Villem Lüüs
8.–9. mai Välkkabe maailmameistrivõistlused. Tulemused: Mehed Naised 100 Sığacık, Seferihisar, İzmir, Türgi FMJD Villem Lüüs
13. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes - Mehed, Naised 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
14. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Mehed, Naised, Meeste järelmatš 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
20. mai Teine kukesamm 64 Malemaja Tabasalu KK
Nupuklubi
Tarmo Tulva
20. mai Jõgevamaa MV välkkabes 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
20. mai Jõgevamaa MV välkkabes 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
21. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
21.-29. mai MK etapp Salou Open Ametlik veebileht Tulemused ja partiid (Eestist osalevad Andreas Tulva ja Joanna Sild) 100 Salou, Hispaania Peter Pippel, FMJD Johan Demasure
27. mai Jõgeva Pargikabe 2017 - Juhend Tulemused 64 Jõgeva, Kabeväljak Jõgeva KK Ülar Poom
28. mai Eesti meistrivõistlused seenioritele - juhend
Tulemused: mehed, naised, võistkondlik
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK, EKL Ülar Poom
Juuni
10. juuni Lohusalu 2017 - täiskasvanud, noored 64 Lohusalu sadam Kermo Taimre
17. juuni Jõgevamaa lahtised MV brasiilia kabes brasiilia kabe Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
18. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
8. juuli
kell 12.15
Hiiumaa 2017. aasta lahtised esivõistlused vene kabes 64 Kärdla kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
16. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
28.-30. juuli Saaremaa kapp - tulemused juhend 64 Kuressaare Saaremaa KK
August
1.–6. august Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2017" põhiturniir kiirturniir
Juhend: (est) (eng) (rus)
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
1.-9. august Euroopa noorte meistrivõistlused - juhend 100 Vitebsk, Valgevene EDC
6. juuli Hiiumaa naiste 2017. aasta meistrivõistlused vene kabe kiirkabes 64 Kärdla kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
18.–20. august Balti klubide karikas 2017 - juhend 100 Riia DAB
20. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
23. august – 2. september Noorte maailmameistrivõistlused - juhend 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
September
2.-3. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Irma Nahkor
9. september Eesti meistrivõistlused välkkabes - mehed, naised 64 Haapsalu EKL Kermo Taimre
10. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes - mehed, naised, meeste järelturniir 64 Haapsalu EKL Kermo Taimre
10. september Euroopa meistrivõistlused kiirkabes 100 Karpacz, Poola EDC
16. september Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
17. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
17. - 23. september Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused 100 Vilnius, Leedu EDC
Oktoober
1.-16. oktoober Täiskasvanute maailmameistrivõistlused 100 Tallinn FMJD
14. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
21. oktoober Uno Lintsi mälestusvõistlused 64 Haapsalu Läänemaa KK
22. oktoober Meelit Männiste mälestusvõistlused 64 Abja Kultuurimaja Gert Elmaste
28.oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Dabki, Poola FMJD
November
28.oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Dabki, Poola FMJD
11. november Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 64 Malemaja EKL
12. november Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja EKL
18. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25. november Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
26. november - 3. detsember Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Kolobrzeg, Poola EDC
Detsember
26. november - 3. detsember Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Kolobrzeg, Poola EDC
2.-3. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
9.-10. detsember Eesti juuniorite meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
15. detsember Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Orthezi 13. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Rein Vettneri mälestusvõistlused 100 Haapsalu Läänemaa KK
17. detsember Aastalõpu turniir 2017 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1998 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2001 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2004 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2007 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
Personaalsed tööriistad