U. Lintsi mälestusturniir

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 27. november 2011, kell 12:21 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

U. Lintsi mälestusturniir toimus 26. novembril 2011 Haapsalus

Ajakontroll: 15 min+10 sek

Place SNo. Name Local Club Sex R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total Grupp Märkus
1-3 1 Raivo Rist 2506 Hiiumaa M 14w:2 6b:2 3w:2 5b:1 2w:1 20w:2 7b:1 11 I
1-3 2 Arvo Rist   2478 Hiiumaa M 15b:2 7w:2 4b:2 25w:2 1b:1 5w:1 3b:1 11 II
1-3 5 Piret Viirma   2197 Järvamaa F 18w:2 11b:2 12w:2 1w:1 4b:1 2b:1 20w:2 11 III, I naine
4 3 Uno Plakk   2369 Jõgeva M 16w:2 8b:2 1b:0 7w:1 12w:2 4b:2 2w:1 10
5 11 Renee Pajuste   0 Läänemaa M 24w:2 5w:0 20b:0 17w:2 14b:2 6b:2 16w:2 10
6 7 Taivo Rist   2100 Hiiumaa M 20w:2 2b:0 16w:2 3b:1 25w:1 10b:2 1w:1 9
7 4 Marika Azojan 2280 Jõgeva F 17b:2 10w:2 2w:0 8b:2 5w:1 3w:0 12b:2 9 II naine
8 20 Uudo Ojabstein 0 Läänemaa M 7b:0 15w:2 11w:2 22b:2 6w:2 1b:0 5b:0 8
9 16 Viive Pärna   0 Läänemaa F 3b:0 21w:2 7b:0 26w:2 9b:2 8w:2 11b:0 8 III naine
10 6 Mihkel-Kalju Tammeveski 2110 Tallinn M 19b:2 1w:0 13b:2 10w:2 20b:0 11w:0 25b:2 8
11 8 Marina Ivanovits   2074 Läänemaa F 21b:2 3w:0 17b:2 4w:0 23w:2 16b:0 14w:2 8
12 22 Anni Oraver 0 Läänemaa F 9b:1 12b:0 26w:2 20w:0 15b:2 25b:1 10w:2 8
13 12 Kalev Randlaine   0 Läänemaa M 25b:1 22w:2 5b:0 9w:2 3b:0 13b:2 4w:0 7
14 25 Vello Soomre 0 Läänemaa M 12w:1 14b:2 9w:2 2b:0 7b:1 22w:1 6w:0 7
15 9 Kalev Mänd   0 Läänemaa M 22w:1 13w:2 25b:0 12b:0 16w:0 24b:2 17w:2 7 Noor I noormees
16 10 Aime Laur   0 Jõgeva F 23b:2 4b:0 18w:2 6b:0 13w:2 7w:0 22b:0 6
17 17 Anti Antikainen 0 Läänemaa M 4w:0 23b:2 8w:0 11b:0 19w:2 26b:2 9b:0 6 Noor II noormees
18 14 Ketlin Õunap   0 Läänemaa F 1b:0 25w:0 21b:2 19b:2 11w:0 23w:2 8b:0 6 Noor I neiu
19 13 Dan Taidla   0 Läänemaa M 26w:2 9b:0 6w:0 18b:2 10b:0 12w:0 19w:2 6 Noor III noormees
20 26 Leanika Pärna 0 Läänemaa F 13b:0 19w:2 22b:0 16b:0 18w:2 17w:0 15b:2 6 Noor II neiu
21 23 Marilii Niibon 0 Läänemaa F 10w:0 17w:0 15b:2 21w:2 8b:0 14b:0 24w:1 5 Noor III neiu
22 15 Laura Latik 0 Läänemaa F 2w:0 20b:0 23w:0 24b:2 22w:0 18b:2 26w:0 4 Noor
23 19 Merlin Murumäe 0 Läänemaa F 6w:0 26b:0 24b:2 14w:0 17b:0 21w:2 13b:0 4 Noor
24 18 Andrea Ojamu 0 Läänemaa F 5b:0 24w:2 10b:0 13w:0 26b:0 15w:0 21b:1 3 Noor
25 21 Reelika Pärna 0 Läänemaa F 8w:0 16b:0 14w:0 23b:0 24w:1 19b:0 18w:1 2 Noor
26 24 Reio Kaldoja 0 Läänemaa M 11b:0 18b:0 19w:0 15w:0 21b:1 9w:0 23b:1 2 Noor

Järelmäts neidude 1.-2. kohale (3 min+2 sek):

Ketlin Õunap - Leanika Pärna - 2:0

Järelmats I-III kohale (3 min+2 sek)

jrk nimi 1 2 3 punkte koht
1 Raivo Rist X 1 1 2 1-3
2 Piret Viirma 1 X 1 2 1-3
3 Arvo Rist 1 1 X 2 1-3

Järelmats I-III kohale (2 min+2 sek)

jrk nimi 1 2 3 punkte koht
1 Raivo Rist X 2 2 4 1
2 Piret Viirma 0 X 0 0 3
3 Arvo Rist 0 2 X 2 2

Kohtunik: Aare Harak

Personaalsed tööriistad