U. Lintsi mälestusturniir: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 5 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Uno Lintsi mälestusturniir''' toimus 26. novembril 2011 Haapsalus Kastani sotsiaalmajas. | |||
26. novembril 2011 Haapsalus | |||
Ajakontroll: 15 minutit partiile + 10 sekundit igale käigule. | |||
! | {| class=wikitable style="text-align: center" | ||
! Koht !! Nimi !! Maakond !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Kokku !! Märkus | |||
|- | |- | ||
|1 | |1. || [[Raivo Rist]] ||Hiiumaa ||18:2||'''10''':2||4:2||'''3''':1||2:1||8:2||'''6''':1||'''11'''|| | ||
|- | |- | ||
|2. || [[Arvo Rist]] ||Hiiumaa ||'''22''':2||6:2||'''7''':2||14:2||'''1''':1||3:1||'''4''':1||'''11'''|| | |||
|- | |- | ||
| | |3. || [[Piret Viirma]] ||Järvamaa||24:2||'''5''':2||13:2||1:1||'''7''':1||'''2''':1||8:2||'''11'''|| I naine | ||
|- | |- | ||
|4 | |4. || [[Uno Plakk]] || Jõgeva ||9:2||'''11''':2||'''1''':0||6:1||13:2||'''7''':2||2:1||'''10'''|| | ||
|- | |- | ||
|5 | |5. || [[Renee Pajuste]] ||Läänemaa||26:2||3:0||'''8''':0||17:2||'''18''':2||'''10''':2||9:2||'''10'''|| | ||
|- | |- | ||
|6 | |6. || [[Taivo Rist]] ||Hiiumaa ||8:2||'''2''':0||9:2||'''4''':1||14:1||'''16''':2||1:1||'''9'''|| | ||
|- | |- | ||
|7 | |7. || [[Marika Azojan]] || Jõgeva ||'''17''':2||16:2||2:0||'''11''':2||3:1||4:0||'''13''':2||'''9'''|| II naine | ||
|- | |- | ||
|8 | |8. || [[Uudo Ojabstein]] ||Läänemaa||'''6''':0||22:2||5:2||'''12''':2||10:2||'''1''':0||'''3''':0||'''8'''|| | ||
|- | |- | ||
|9 | |9. || [[Viive Pärna]] ||Läänemaa||'''5''':0||25:2||'''6''':0||20:2||'''15''':2||11:2||'''5''':0||'''8'''|| III naine | ||
|- | |- | ||
|10 | |10.||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||Tallinn||'''23''':2||1:0||'''19''':2||16:2||'''8''':0||5:0||'''14''':2||'''8'''|| | ||
|- | |- | ||
|11 | |11.||[[Marina Ivanovitš]]||Läänemaa||'''25''':2||4:0||'''17''':2||7:0||21:2||'''9''':0||18:2||'''8'''|| IV naine | ||
|- | |- | ||
|12 | |12.|| [[Anni Oraver]] ||Läänemaa||'''15''':1||'''13''':0||20:2||8:0||'''22''':2||'''14''':1||16:2||'''8'''|| V naine | ||
|- | |- | ||
|13 | |13.|| [[Kalev Randlaine]]||Läänemaa||'''14''':1||12:2||'''3''':0||15:2||'''4''':0||'''19''':2||7:0||'''7'''|| | ||
|- | |- | ||
|14 | |14.|| [[Vello Soomre]] ||Läänemaa||13:1||'''18''':2||15:2||'''2''':0||'''6''':1||12:1||10:0||'''7'''|| | ||
|- | |- | ||
|15 | |15.|| [[Kalev Mänd]] ||Läänemaa||12:1||19:2||'''14''':0||'''13''':0||9:0||'''26''':2||17:2||'''7'''|| I noormees | ||
|- | |- | ||
|16 | |16.|| [[Aime Laur]] || Jõgeva ||'''21''':2||'''7''':0||24:2||'''10''':0||19:2||6:0||'''12''':0||'''6'''|| VI naine | ||
|- | |- | ||
|17 | |17.|| [[Anti Antikainen]]||Läänemaa||7:0||'''21''':2||11:0||'''5''':0||23:2||'''20''':2||'''15''':0||'''6'''|| II noormees | ||
|- | |- | ||
|18 | |18.|| [[Ketlin Õunap]] ||Läänemaa||'''1''':0||14:0||'''25''':2||'''23''':2||5:0||21:2||'''11''':0||'''6'''|| I neiu | ||
|- | |- | ||
|19 | |19.|| [[Dan Taidla]] ||Läänemaa||20:2||'''15''':0||10:0||'''24''':2||'''16''':0||13:0||23:2||'''6'''|| III noormees | ||
|- | |- | ||
|20 | |20.|| [[Leanika Pärna]] ||Läänemaa||'''19''':0||23:2||'''12''':0||'''9''':0||24:2||17:0||'''22''':2||'''6'''|| II neiu | ||
|- | |- | ||
|21 | |21.|| [[Marilii Niibon]] ||Läänemaa||16:0||17:0||'''22''':2||25:2||'''11''':0||'''18''':0||26:1||'''5'''|| III neiu | ||
|- | |- | ||
|22 | |22.|| [[Laura Latik]] ||Läänemaa||2:0||'''8''':0||21:0||'''26''':2||12:0||'''24''':2||20:0||'''4'''|| IV neiu | ||
|- | |- | ||
|23 | |23.|| [[Merlin Murumäe]] ||Läänemaa||10:0||'''20''':0||'''26''':2||18:0||'''17''':0||25:2||'''19''':0||'''4'''|| V nmeiu | ||
|- | |- | ||
|24 | |24.|| [[Andrea Ojamu]] ||Läänemaa||'''3''':0||26:2||'''16''':0||19:0||'''20''':0||22:0||'''25''':1||'''3'''|| VI neiu | ||
|- | |- | ||
|25 | |25.|| [[Reelika Pärna]] ||Läänemaa||11:0||'''9''':0||18:0||'''21''':0||26:1||'''23''':0||24:1||'''2'''|| VII neiu | ||
|- | |- | ||
|26 | |26.|| [[Reio Kaldoja]] ||Läänemaa||'''5''':0||'''24''':0||23:0||22:0||'''25''':1||15:0||'''21''':1||'''2'''|| IV noormees | ||
|} | |||
Järelmätš neidude 1.–2. kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule): | |||
Ketlin Õunap – Leanika Pärna 2:0. | |||
Järelmatš I–III kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule) | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! jrk !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! punkte | |||
|- | |||
|1.|| Raivo Rist || || 1 || 1 || 2 | |||
|- | |||
|2.|| Piret Viirma || 1 || || 1 || 2 | |||
|- | |||
|3.|| Arvo Rist || 1 || 1 || || 2 | |||
|} | |||
Järelmatš I–III kohale (2 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule) | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! jrk !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! punkte !! koht | |||
|- | |||
|1.|| Raivo Rist || || 2 || 2 || 4 || '''1''' | |||
|- | |||
|2.|| Piret Viirma || 0 || || 0 || 0 || '''3''' | |||
|- | |||
|3.|| Arvo Rist || 0 || 2 || || 2 || '''2''' | |||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[Aare Harak]] | Kohtunik: [[Aare Harak]] | ||
[[Kategooria:2011]] | |||
[[Kategooria:Uno Lintsi mälestusturniirid|2011]] |
Viimane redaktsioon: 17. detsember 2011, kell 18:54
Uno Lintsi mälestusturniir toimus 26. novembril 2011 Haapsalus Kastani sotsiaalmajas.
Ajakontroll: 15 minutit partiile + 10 sekundit igale käigule.
Koht | Nimi | Maakond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Kokku | Märkus |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raivo Rist | Hiiumaa | 18:2 | 10:2 | 4:2 | 3:1 | 2:1 | 8:2 | 6:1 | 11 | |
2. | Arvo Rist | Hiiumaa | 22:2 | 6:2 | 7:2 | 14:2 | 1:1 | 3:1 | 4:1 | 11 | |
3. | Piret Viirma | Järvamaa | 24:2 | 5:2 | 13:2 | 1:1 | 7:1 | 2:1 | 8:2 | 11 | I naine |
4. | Uno Plakk | Jõgeva | 9:2 | 11:2 | 1:0 | 6:1 | 13:2 | 7:2 | 2:1 | 10 | |
5. | Renee Pajuste | Läänemaa | 26:2 | 3:0 | 8:0 | 17:2 | 18:2 | 10:2 | 9:2 | 10 | |
6. | Taivo Rist | Hiiumaa | 8:2 | 2:0 | 9:2 | 4:1 | 14:1 | 16:2 | 1:1 | 9 | |
7. | Marika Azojan | Jõgeva | 17:2 | 16:2 | 2:0 | 11:2 | 3:1 | 4:0 | 13:2 | 9 | II naine |
8. | Uudo Ojabstein | Läänemaa | 6:0 | 22:2 | 5:2 | 12:2 | 10:2 | 1:0 | 3:0 | 8 | |
9. | Viive Pärna | Läänemaa | 5:0 | 25:2 | 6:0 | 20:2 | 15:2 | 11:2 | 5:0 | 8 | III naine |
10. | Mihkel-Kalju Tammeveski | Tallinn | 23:2 | 1:0 | 19:2 | 16:2 | 8:0 | 5:0 | 14:2 | 8 | |
11. | Marina Ivanovitš | Läänemaa | 25:2 | 4:0 | 17:2 | 7:0 | 21:2 | 9:0 | 18:2 | 8 | IV naine |
12. | Anni Oraver | Läänemaa | 15:1 | 13:0 | 20:2 | 8:0 | 22:2 | 14:1 | 16:2 | 8 | V naine |
13. | Kalev Randlaine | Läänemaa | 14:1 | 12:2 | 3:0 | 15:2 | 4:0 | 19:2 | 7:0 | 7 | |
14. | Vello Soomre | Läänemaa | 13:1 | 18:2 | 15:2 | 2:0 | 6:1 | 12:1 | 10:0 | 7 | |
15. | Kalev Mänd | Läänemaa | 12:1 | 19:2 | 14:0 | 13:0 | 9:0 | 26:2 | 17:2 | 7 | I noormees |
16. | Aime Laur | Jõgeva | 21:2 | 7:0 | 24:2 | 10:0 | 19:2 | 6:0 | 12:0 | 6 | VI naine |
17. | Anti Antikainen | Läänemaa | 7:0 | 21:2 | 11:0 | 5:0 | 23:2 | 20:2 | 15:0 | 6 | II noormees |
18. | Ketlin Õunap | Läänemaa | 1:0 | 14:0 | 25:2 | 23:2 | 5:0 | 21:2 | 11:0 | 6 | I neiu |
19. | Dan Taidla | Läänemaa | 20:2 | 15:0 | 10:0 | 24:2 | 16:0 | 13:0 | 23:2 | 6 | III noormees |
20. | Leanika Pärna | Läänemaa | 19:0 | 23:2 | 12:0 | 9:0 | 24:2 | 17:0 | 22:2 | 6 | II neiu |
21. | Marilii Niibon | Läänemaa | 16:0 | 17:0 | 22:2 | 25:2 | 11:0 | 18:0 | 26:1 | 5 | III neiu |
22. | Laura Latik | Läänemaa | 2:0 | 8:0 | 21:0 | 26:2 | 12:0 | 24:2 | 20:0 | 4 | IV neiu |
23. | Merlin Murumäe | Läänemaa | 10:0 | 20:0 | 26:2 | 18:0 | 17:0 | 25:2 | 19:0 | 4 | V nmeiu |
24. | Andrea Ojamu | Läänemaa | 3:0 | 26:2 | 16:0 | 19:0 | 20:0 | 22:0 | 25:1 | 3 | VI neiu |
25. | Reelika Pärna | Läänemaa | 11:0 | 9:0 | 18:0 | 21:0 | 26:1 | 23:0 | 24:1 | 2 | VII neiu |
26. | Reio Kaldoja | Läänemaa | 5:0 | 24:0 | 23:0 | 22:0 | 25:1 | 15:0 | 21:1 | 2 | IV noormees |
Järelmätš neidude 1.–2. kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule):
Ketlin Õunap – Leanika Pärna 2:0.
Järelmatš I–III kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule)
jrk | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte |
---|---|---|---|---|---|
1. | Raivo Rist | 1 | 1 | 2 | |
2. | Piret Viirma | 1 | 1 | 2 | |
3. | Arvo Rist | 1 | 1 | 2 |
Järelmatš I–III kohale (2 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule)
jrk | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raivo Rist | 2 | 2 | 4 | 1 | |
2. | Piret Viirma | 0 | 0 | 0 | 3 | |
3. | Arvo Rist | 0 | 2 | 2 | 2 |
Kohtunik: Aare Harak