U. Lintsi mälestusturniir: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
57. rida: | 57. rida: | ||
|- | |- | ||
|26|| 24|| [[Reio Kaldoja]] ||0 ||Läänemaa ||M ||11b:0 ||18b:0 ||19w:0 ||15w:0 ||21b:1 ||9w:0 ||23b:1 ||'''2'''|| Noor|| | |26|| 24|| [[Reio Kaldoja]] ||0 ||Läänemaa ||M ||11b:0 ||18b:0 ||19w:0 ||15w:0 ||21b:1 ||9w:0 ||23b:1 ||'''2'''|| Noor|| | ||
|} | |||
Järelmäts neidude 1.-2. kohale (3 min+2 sek): | |||
[[Ketlin Õunap]] - [[Leanika Pärna]] - 2:0 | |||
Järelmats I-III kohale (3 min+2 sek) | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! jrk !! nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! punkte !! koht | |||
|- | |||
|1||[[ Raivo Rist]] || X|| 1 || 1|| 2||''' 1-3''' | |||
|- | |||
|2||[[ Piret Viirma]] ||1 || X|| 1||2|| ''' 1-3''' | |||
|- | |||
|3||[[ Arvo Rist]] || 1|| 1|| X||2||'''1-3 ''' | |||
|} | |||
Järelmats I-III kohale (2 min+2 sek) | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! jrk !! nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! punkte !! koht | |||
|- | |||
|1||[[ Raivo Rist]] || X|| 2 || 2||4|| ''' 1''' | |||
|- | |||
|2||[[ Piret Viirma]] ||0|| X||0||0|| ''' 3''' | |||
|- | |||
|3||[[ Arvo Rist]] || 0|| 2|| X||2||'''2 ''' | |||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[Aare Harak]] | Kohtunik: [[Aare Harak]] |
Redaktsioon: 27. november 2011, kell 10:17
U. Lintsi mälestusturniir toimus 26. novembril 2011 Haapsalus
Place | SNo. | Name | Local | Club | Sex | R1 | R2 | R3 | R4 | R5 | R6 | R7 | Total | Grupp | Märkus |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1-3 | 1 | Raivo Rist | 2506 | Hiiumaa | M | 14w:2 | 6b:2 | 3w:2 | 5b:1 | 2w:1 | 20w:2 | 7b:1 | 11 | I | |
1-3 | 2 | Arvo Rist | 2478 | Hiiumaa | M | 15b:2 | 7w:2 | 4b:2 | 25w:2 | 1b:1 | 5w:1 | 3b:1 | 11 | II' | |
1-3 | 5 | Piret Viirma | 2197 | Järvamaa | F | 18w:2 | 11b:2 | 12w:2 | 1w:1 | 4b:1 | 2b:1 | 20w:2 | 11 | III, I naine | |
4 | 3 | Uno Plakk | 2369 | Jõgeva | M | 16w:2 | 8b:2 | 1b:0 | 7w:1 | 12w:2 | 4b:2 | 2w:1 | 10 | ||
5 | 11 | Renee Pajuste | 0 | Läänemaa | M | 24w:2 | 5w:0 | 20b:0 | 17w:2 | 14b:2 | 6b:2 | 16w:2 | 10 | ||
6 | 7 | Taivo Rist | 2100 | Hiiumaa | M | 20w:2 | 2b:0 | 16w:2 | 3b:1 | 25w:1 | 10b:2 | 1w:1 | 9 | ||
7 | 4 | Marika Azojan | 2280 | Jõgeva | F | 17b:2 | 10w:2 | 2w:0 | 8b:2 | 5w:1 | 3w:0 | 12b:2 | 9 | II naine | |
8 | 20 | Uudo Ojabstein | 0 | Läänemaa | M | 7b:0 | 15w:2 | 11w:2 | 22b:2 | 6w:2 | 1b:0 | 5b:0 | 8 | ||
9 | 16 | Viive Pärna | 0 | Läänemaa | F | 3b:0 | 21w:2 | 7b:0 | 26w:2 | 9b:2 | 8w:2 | 11b:0 | 8 | III naine | |
10 | 6 | Mihkel-Kalju Tammeveski | 2110 | Tallinn | M | 19b:2 | 1w:0 | 13b:2 | 10w:2 | 20b:0 | 11w:0 | 25b:2 | 8 | ||
11 | 8 | Marina Ivanovits | 2074 | Läänemaa | F | 21b:2 | 3w:0 | 17b:2 | 4w:0 | 23w:2 | 16b:0 | 14w:2 | 8 | ||
12 | 22 | Anni Oraver | 0 | Läänemaa | F | 9b:1 | 12b:0 | 26w:2 | 20w:0 | 15b:2 | 25b:1 | 10w:2 | 8 | ||
13 | 12 | Kalev Randlaine | 0 | Läänemaa | M | 25b:1 | 22w:2 | 5b:0 | 9w:2 | 3b:0 | 13b:2 | 4w:0 | 7 | ||
14 | 25 | Vello Soomre | 0 | Läänemaa | M | 12w:1 | 14b:2 | 9w:2 | 2b:0 | 7b:1 | 22w:1 | 6w:0 | 7 | ||
15 | 9 | Kalev Mänd | 0 | Läänemaa | M | 22w:1 | 13w:2 | 25b:0 | 12b:0 | 16w:0 | 24b:2 | 17w:2 | 7 | Noor | I noormees |
16 | 10 | Aime Laur | 0 | Jõgeva | F | 23b:2 | 4b:0 | 18w:2 | 6b:0 | 13w:2 | 7w:0 | 22b:0 | 6 | ||
17 | 17 | Anti Antikainen | 0 | Läänemaa | M | 4w:0 | 23b:2 | 8w:0 | 11b:0 | 19w:2 | 26b:2 | 9b:0 | 6 | Noor | II noorees |
18 | 14 | Ketlin Õunap | 0 | Läänemaa | F | 1b:0 | 25w:0 | 21b:2 | 19b:2 | 11w:0 | 23w:2 | 8b:0 | 6 | Noor | I neiu |
19 | 13 | Dan Taidla | 0 | Läänemaa | M | 26w:2 | 9b:0 | 6w:0 | 18b:2 | 10b:0 | 12w:0 | 19w:2 | 6 | Noor | III noormees |
20 | 26 | Leanika Pärna | 0 | Läänemaa | F | 13b:0 | 19w:2 | 22b:0 | 16b:0 | 18w:2 | 17w:0 | 15b:2 | 6 | Noor | II neiu |
21 | 23 | Marilii Niibon | 0 | Läänemaa | F | 10w:0 | 17w:0 | 15b:2 | 21w:2 | 8b:0 | 14b:0 | 24w:1 | 5 | Noor | III neiu |
22 | 15 | Laura Latik | 0 | Läänemaa | F | 2w:0 | 20b:0 | 23w:0 | 24b:2 | 22w:0 | 18b:2 | 26w:0 | 4 | Noor | |
23 | 19 | Merlin Murumäe | 0 | Läänemaa | F | 6w:0 | 26b:0 | 24b:2 | 14w:0 | 17b:0 | 21w:2 | 13b:0 | 4 | Noor | |
24 | 18 | Andrea Ojamu | 0 | Läänemaa | F | 5b:0 | 24w:2 | 10b:0 | 13w:0 | 26b:0 | 15w:0 | 21b:1 | 3 | Noor | |
25 | 21 | Reelika Pärna | 0 | Läänemaa | F | 8w:0 | 16b:0 | 14w:0 | 23b:0 | 24w:1 | 19b:0 | 18w:1 | 2 | Noor | |
26 | 24 | Reio Kaldoja | 0 | Läänemaa | M | 11b:0 | 18b:0 | 19w:0 | 15w:0 | 21b:1 | 9w:0 | 23b:1 | 2 | Noor |
Järelmäts neidude 1.-2. kohale (3 min+2 sek):
Ketlin Õunap - Leanika Pärna - 2:0
Järelmats I-III kohale (3 min+2 sek)
jrk | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raivo Rist | X | 1 | 1 | 2 | 1-3 |
2 | Piret Viirma | 1 | X | 1 | 2 | 1-3 |
3 | Arvo Rist | 1 | 1 | X | 2 | 1-3 |
Järelmats I-III kohale (2 min+2 sek)
jrk | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raivo Rist | X | 2 | 2 | 4 | 1 |
2 | Piret Viirma | 0 | X | 0 | 0 | 3 |
3 | Arvo Rist | 0 | 2 | X | 2 | 2 |
Kohtunik: Aare Harak