U. Lintsi mälestusturniir
Allikas: Kabeliit
Uno Lintsi mälestusturniir toimus 26. novembril 2011 Haapsalus Kastani sotsiaalmajas.
Ajakontroll: 15 minutit partiile + 10 sekundit igale käigule.
Koht | Nimi | Maakond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Kokku | Märkus |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raivo Rist | Hiiumaa | 18:2 | 10:2 | 4:2 | 3:1 | 2:1 | 8:2 | 6:1 | 11 | |
2. | Arvo Rist | Hiiumaa | 22:2 | 6:2 | 7:2 | 14:2 | 1:1 | 3:1 | 4:1 | 11 | |
3. | Piret Viirma | Järvamaa | 24:2 | 5:2 | 13:2 | 1:1 | 7:1 | 2:1 | 8:2 | 11 | I naine |
4. | Uno Plakk | Jõgeva | 9:2 | 11:2 | 1:0 | 6:1 | 13:2 | 7:2 | 2:1 | 10 | |
5. | Renee Pajuste | Läänemaa | 26:2 | 3:0 | 8:0 | 17:2 | 18:2 | 10:2 | 9:2 | 10 | |
6. | Taivo Rist | Hiiumaa | 8:2 | 2:0 | 9:2 | 4:1 | 14:1 | 16:2 | 1:1 | 9 | |
7. | Marika Azojan | Jõgeva | 17:2 | 16:2 | 2:0 | 11:2 | 3:1 | 4:0 | 13:2 | 9 | II naine |
8. | Uudo Ojabstein | Läänemaa | 6:0 | 22:2 | 5:2 | 12:2 | 10:2 | 1:0 | 3:0 | 8 | |
9. | Viive Pärna | Läänemaa | 5:0 | 25:2 | 6:0 | 20:2 | 15:2 | 11:2 | 5:0 | 8 | III naine |
10. | Mihkel-Kalju Tammeveski | Tallinn | 23:2 | 1:0 | 19:2 | 16:2 | 8:0 | 5:0 | 14:2 | 8 | |
11. | Marina Ivanovitš | Läänemaa | 25:2 | 4:0 | 17:2 | 7:0 | 21:2 | 9:0 | 18:2 | 8 | IV naine |
12. | Anni Oraver | Läänemaa | 15:1 | 13:0 | 20:2 | 8:0 | 22:2 | 14:1 | 16:2 | 8 | V naine |
13. | Kalev Randlaine | Läänemaa | 14:1 | 12:2 | 3:0 | 15:2 | 4:0 | 19:2 | 7:0 | 7 | |
14. | Vello Soomre | Läänemaa | 13:1 | 18:2 | 15:2 | 2:0 | 6:1 | 12:1 | 10:0 | 7 | |
15. | Kalev Mänd | Läänemaa | 12:1 | 19:2 | 14:0 | 13:0 | 9:0 | 26:2 | 17:2 | 7 | I noormees |
16. | Aime Laur | Jõgeva | 21:2 | 7:0 | 24:2 | 10:0 | 19:2 | 6:0 | 12:0 | 6 | VI naine |
17. | Anti Antikainen | Läänemaa | 7:0 | 21:2 | 11:0 | 5:0 | 23:2 | 20:2 | 15:0 | 6 | II noormees |
18. | Ketlin Õunap | Läänemaa | 1:0 | 14:0 | 25:2 | 23:2 | 5:0 | 21:2 | 11:0 | 6 | I neiu |
19. | Dan Taidla | Läänemaa | 20:2 | 15:0 | 10:0 | 24:2 | 16:0 | 13:0 | 23:2 | 6 | III noormees |
20. | Leanika Pärna | Läänemaa | 19:0 | 23:2 | 12:0 | 9:0 | 24:2 | 17:0 | 22:2 | 6 | II neiu |
21. | Marilii Niibon | Läänemaa | 16:0 | 17:0 | 22:2 | 25:2 | 11:0 | 18:0 | 26:1 | 5 | III neiu |
22. | Laura Latik | Läänemaa | 2:0 | 8:0 | 21:0 | 26:2 | 12:0 | 24:2 | 20:0 | 4 | IV neiu |
23. | Merlin Murumäe | Läänemaa | 10:0 | 20:0 | 26:2 | 18:0 | 17:0 | 25:2 | 19:0 | 4 | V nmeiu |
24. | Andrea Ojamu | Läänemaa | 3:0 | 26:2 | 16:0 | 19:0 | 20:0 | 22:0 | 25:1 | 3 | VI neiu |
25. | Reelika Pärna | Läänemaa | 11:0 | 9:0 | 18:0 | 21:0 | 26:1 | 23:0 | 24:1 | 2 | VII neiu |
26. | Reio Kaldoja | Läänemaa | 5:0 | 24:0 | 23:0 | 22:0 | 25:1 | 15:0 | 21:1 | 2 | IV noormees |
Järelmätš neidude 1.–2. kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule):
Ketlin Õunap – Leanika Pärna 2:0.
Järelmatš I–III kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule)
jrk | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte |
---|---|---|---|---|---|
1. | Raivo Rist | 1 | 1 | 2 | |
2. | Piret Viirma | 1 | 1 | 2 | |
3. | Arvo Rist | 1 | 1 | 2 |
Järelmatš I–III kohale (2 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule)
jrk | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raivo Rist | 2 | 2 | 4 | 1 | |
2. | Piret Viirma | 0 | 0 | 0 | 3 | |
3. | Arvo Rist | 0 | 2 | 2 | 2 |
Kohtunik: Aare Harak