Tallinna koolinoorte 2016/17 õ.a. meistrivõistlused: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
3. rida: | 3. rida: | ||
Võistlused toimusid kolmapäeval, 23. novembril 2016. a. <!--algusega kell 12.00--> P. Kerese Malemajas, Vene 29 | Võistlused toimusid kolmapäeval, 23. novembril 2016. a. <!--algusega kell 12.00--> P. Kerese Malemajas, Vene 29 | ||
*[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t333 | *[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t333 Kõik tulemused] | ||
== Paremusjärjestus == | |||
*1. Pääsküla Gümnaasium '''14''' (Robert Antoi, Priit Lokotar, Kristofer Diligentov, Karmen Vagula) | |||
*2. Tallinna Reaalkool '''10''' (Martin Hõbemägi, Hans Robert Kannukene, Patrick Magnus Tohver, Maria Jõesoo) | |||
*3. Nõmme Põhikool '''10''' (Andreas Jürgenson, Karmen Kuusik, Georg Pedoson, Marta Pauliine Sild) | |||
*4. Tõnismäe Reaalkool '''9''' (Maksim Nitšiportšik, Jan Pitšugin, Leonid Maznitsa, Viktoria Strelikova, Deniss Kalašnikov) | |||
*5. Laagna Gümnaasium '''9''' (Kaire Sepp, Lauri Kelder, Ragnar Valdre, Nicole Balta) | |||
*6. Tallinna Ühisgümnaasium '''8''' (Karel Pedask, Kaarel Saik, Hannes Simmul, Minna Annabel Tismus) | |||
*7. Prantsuse Lütseum '''8''' (Richard Laidvee, Mattias Grutop, Markus Ojangu, Liis Marii Rool) | |||
*8. Tehnikagümnaasium '''8''' (Kristofer Lõhmus, Karl Riis, Rene Vainula, Reene Teder) | |||
*9. Tallinna Humanitaargümnaasium '''8''' (Ilja Taruta, Daniel Gasinski, Dmitri Mihhalevitš, Eva Klugman) | |||
*10. Gustav Adolfi Gümnaasium '''8''' (Taniel Tokar, Mart Narva, Erwin Liebert, Mai Narva) | |||
*11. Haabersti Vene Gümnaasium '''7''' | |||
*12. Läänemere Gümnaasium '''7''' | |||
*13. Nõmme Gümnaasium '''7''' | |||
*14. Kesklinna Vene Gümnaasium '''6''' | |||
*15. Õismäe Gümnaasium '''6''' 27 | |||
*16. Mustamäe Gümnaasium '''6''' | |||
*17. Mustjõe Gümnaasium '''6''' | |||
*18. Pae Gümnaasium '''6''' | |||
*19. Heleni Kool '''6''' | |||
*20. Mustamäe Reaalgümnaasium '''5''' | |||
*21. Karjamaa Põhikool '''5''' | |||
*22. Südalinna Kool '''5''' | |||
*23. Õismäe Vene Lütseum '''4''' | |||
== Laudade parimad == | |||
*1. laud — Karl Richard Esvald (Nõmme Gümnaasium) | |||
*2. laud — Priit Lokotar (Pääsküla Gümnaasium) | |||
*3. laud — Kristjan Kallikivi (Õismäe Gümnaasium) | |||
*4. laud — Karman Vagula (Pääsküla Gümnaasium) ja Liis Marii Rool (Prantsuse Lütseum) | |||
<!-- | <!-- |
Redaktsioon: 23. november 2016, kell 16:00
Tallinna koolinoorte 2016/17 õ.a. meistrivõistlused
Võistlused toimusid kolmapäeval, 23. novembril 2016. a. P. Kerese Malemajas, Vene 29
Paremusjärjestus
- 1. Pääsküla Gümnaasium 14 (Robert Antoi, Priit Lokotar, Kristofer Diligentov, Karmen Vagula)
- 2. Tallinna Reaalkool 10 (Martin Hõbemägi, Hans Robert Kannukene, Patrick Magnus Tohver, Maria Jõesoo)
- 3. Nõmme Põhikool 10 (Andreas Jürgenson, Karmen Kuusik, Georg Pedoson, Marta Pauliine Sild)
- 4. Tõnismäe Reaalkool 9 (Maksim Nitšiportšik, Jan Pitšugin, Leonid Maznitsa, Viktoria Strelikova, Deniss Kalašnikov)
- 5. Laagna Gümnaasium 9 (Kaire Sepp, Lauri Kelder, Ragnar Valdre, Nicole Balta)
- 6. Tallinna Ühisgümnaasium 8 (Karel Pedask, Kaarel Saik, Hannes Simmul, Minna Annabel Tismus)
- 7. Prantsuse Lütseum 8 (Richard Laidvee, Mattias Grutop, Markus Ojangu, Liis Marii Rool)
- 8. Tehnikagümnaasium 8 (Kristofer Lõhmus, Karl Riis, Rene Vainula, Reene Teder)
- 9. Tallinna Humanitaargümnaasium 8 (Ilja Taruta, Daniel Gasinski, Dmitri Mihhalevitš, Eva Klugman)
- 10. Gustav Adolfi Gümnaasium 8 (Taniel Tokar, Mart Narva, Erwin Liebert, Mai Narva)
- 11. Haabersti Vene Gümnaasium 7
- 12. Läänemere Gümnaasium 7
- 13. Nõmme Gümnaasium 7
- 14. Kesklinna Vene Gümnaasium 6
- 15. Õismäe Gümnaasium 6 27
- 16. Mustamäe Gümnaasium 6
- 17. Mustjõe Gümnaasium 6
- 18. Pae Gümnaasium 6
- 19. Heleni Kool 6
- 20. Mustamäe Reaalgümnaasium 5
- 21. Karjamaa Põhikool 5
- 22. Südalinna Kool 5
- 23. Õismäe Vene Lütseum 4
Laudade parimad
- 1. laud — Karl Richard Esvald (Nõmme Gümnaasium)
- 2. laud — Priit Lokotar (Pääsküla Gümnaasium)
- 3. laud — Kristjan Kallikivi (Õismäe Gümnaasium)
- 4. laud — Karman Vagula (Pääsküla Gümnaasium) ja Liis Marii Rool (Prantsuse Lütseum)