Tallinna koolinoorte 2013/14 õ.a. meistrivõistlused: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Tallinna koolinoorte 2013/14 | '''Tallinna koolinoorte 2013/14. õppeaasta meistrivõistlused''' toimusid 4. detsembril 2013. | ||
4. | |||
== Tulemused == | |||
#Pääsküla Gümnaasium ([[Janek Jaanimäe]], [[Karl Richard Esvald]], [[Robert Antoi]], [[Karmen Vagula]]) | |||
#Laagna Gümnaasium ([[Joanna Sild]], [[Veronika Pikkel]], [[Rebeca Riisna]], [[Nicole Balta]]) | |||
#Õismäe Vene Lütseum ([[Anaid Hanzatjan]], [[Roman Võrastkov]], [[Aleksandr Tšerezov]], [[Elvira Hanzatjan]]) | |||
*Kõik tulemused: http://kabeliit.ee/turniirid/2013-14koolid/ | *Kõik tulemused: http://kabeliit.ee/turniirid/2013-14koolid/ | ||
;Laudade parimad: | ;Laudade parimad: | ||
*1. laud — Janek Jaanimäe | *1. laud — Janek Jaanimäe | ||
*2. laud — Veronika Pikkel | *2. laud — Veronika Pikkel | ||
*3. laud — Aleksandr | *3. laud — Aleksandr Tšerezov | ||
*4. laud — [[Britta-Elisabeth Koorem]] | *4. laud — [[Britta-Elisabeth Koorem]] | ||
;Peakohtunik | == Vaata ka == | ||
*Pilte võistlustelt: http://www.tallinn.ee/est/haridus/Kabe-meistrivoistlused-2 | |||
;Peakohtunik [[Villem Lüüs]] | |||
== Vaata ka == | == Vaata ka == | ||
30. rida: | 29. rida: | ||
*[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2005)|Tulemused 2004/2005]] | *[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2005)|Tulemused 2004/2005]] | ||
[[Kategooria:Tallinna noorte meistrivõistlused]] | |||
[[Kategooria:2013]] | [[Kategooria:2013]] |
Viimane redaktsioon: 6. november 2014, kell 11:08
Tallinna koolinoorte 2013/14. õppeaasta meistrivõistlused toimusid 4. detsembril 2013.
Tulemused
- Pääsküla Gümnaasium (Janek Jaanimäe, Karl Richard Esvald, Robert Antoi, Karmen Vagula)
- Laagna Gümnaasium (Joanna Sild, Veronika Pikkel, Rebeca Riisna, Nicole Balta)
- Õismäe Vene Lütseum (Anaid Hanzatjan, Roman Võrastkov, Aleksandr Tšerezov, Elvira Hanzatjan)
- Kõik tulemused: http://kabeliit.ee/turniirid/2013-14koolid/
- Laudade parimad
- 1. laud — Janek Jaanimäe
- 2. laud — Veronika Pikkel
- 3. laud — Aleksandr Tšerezov
- 4. laud — Britta-Elisabeth Koorem
Vaata ka
- Pilte võistlustelt: http://www.tallinn.ee/est/haridus/Kabe-meistrivoistlused-2
- Peakohtunik Villem Lüüs