Tallinna koolinoorte 2011. a. meistrivõistlused: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
''' | [[Pilt:gag2011.jpg|pisi|Võitjad: vasakult Triin Narva, Enith Li Saag, Elvia Sõber ja Anti Ingel]] | ||
'''Tallinna koolinoorte 2010/11 õppeaasta võistkondlikud meistrivõistlused kabes''' toimusid 18. jaanuaril 2011 algusega kell 12.00. | |||
18. | |||
'''[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t010/ Täielikud tulemused]''' | '''[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t010/ Täielikud tulemused]''' | ||
8. rida: | 7. rida: | ||
== Paremusjärjestus == | == Paremusjärjestus == | ||
# Gustav Adolfi Gümnaasium ([[Anti Ingel]], [[Elvia Sõber]], [[Enith Li Saag]], [[Triin Narva]]) 52 | # Gustav Adolfi Gümnaasium ([[Anti Ingel]], [[Elvia Sõber]], [[Enith Li Saag]], [[Triin Narva]]) 52 | ||
# Laagna Gümnaasium ([[Eljus Šipovski]], [[Joanna Sild]], [[Siim Kruusimäe]], [[Veronika Pikkel]]) 43 | # Laagna Gümnaasium ([[Eljus Šipovski]], [[Joanna Sild]], [[Siim Kruusimäe]], [[Veronika Pikkel]]) 43 | ||
14. rida: | 12. rida: | ||
# Õismäe Vene Lütseum (Aleksandr Tserezov, Artur Urban, Anaid Hanzatjan, Elvira Hanzatjan) 31 | # Õismäe Vene Lütseum (Aleksandr Tserezov, Artur Urban, Anaid Hanzatjan, Elvira Hanzatjan) 31 | ||
# Tehnikagümnaasium (Toomas Pärtin, [[Andres Idnurm]], Marko Rentik, [[Maret Martsepp]]) 30 | # Tehnikagümnaasium (Toomas Pärtin, [[Andres Idnurm]], Marko Rentik, [[Maret Martsepp]]) 30 | ||
# Nõmme Gümnaasium ([[Margit Viirma]], Ruth-Helena Brük, Alex-Matthias Tamm, [[Britta Elisabeth Koorem]]) 30 | # Nõmme Gümnaasium ([[Margit Viirma]], [[Ruth-Helena Brük]], [[Alex-Matthias Tamm]], [[Britta Elisabeth Koorem]]) 30 | ||
# Tallinna Juudi Kool (Alen Leit, Alan-Daniel Temin, Viktor Pissarev, Angelina Gamtak) 30 | # Tallinna Juudi Kool (Alen Leit, Alan-Daniel Temin, Viktor Pissarev, Angelina Gamtak) 30 | ||
# Lasnamäe Üldgümnaasium (Anneli Trees, Frank Smirnov, Karolina Joanurm, Anete Täll) 29 | # Lasnamäe Üldgümnaasium ([[Anneli Trees]], [[Frank Smirnov]], Karolina Joanurm, Anete Täll) 29 | ||
# Nõmme Põhikool (Kristjan Jürgenson, Andreas Jürgenson, Rainer Esko, Eliisa Epro) 28 | # Nõmme Põhikool ([[Kristjan Jürgenson]], [[Andreas Jürgenson]], Rainer Esko, Eliisa Epro) 28 | ||
# Ranniku Gümnaasium (Ilja Pari, Jan Krjukov, Aljona Burkina, Julia Dikanjova) 28 | # Ranniku Gümnaasium (Ilja Pari, Jan Krjukov, Aljona Burkina, Julia Dikanjova) 28 | ||
# Heleni Kool (Martin Betlem, Teet Ojamets, Indrek Ormus, Helle Hellermann) 28 | # Heleni Kool (Martin Betlem, [[Teet Ojamets]], Indrek Ormus, Helle Hellermann) 28 | ||
# Liivalaia Gümnaasium ( | # Liivalaia Gümnaasium ([[Georgi Aboženko]], Anu Vreintaal, Georg-Romet Topkin, Kristina Širkovskaja) 28 | ||
# Tallinna Ühisgümnaasium (Diana Romanenkova, Mehis Peitre, Richard-Mark Liigend, Heli-Mari Sakala) 27 | # Tallinna Ühisgümnaasium ([[Diana Romanenkova]], Mehis Peitre, Richard-Mark Liigend, Heli-Mari Sakala) 27 | ||
# Mustamäe Gümnaasium (Taavi Valberg, Marek Nurmbek, Joonas Kaarnamets, Maria Jõesoo) 27 | # Mustamäe Gümnaasium (Taavi Valberg, Marek Nurmbek, Joonas Kaarnamets, [[Maria Jõesoo]]) 27 | ||
# Sikupilli Keskkool (Andreas Sinimaa, Eneli Vint, Moris Sikkal, Jetta Kärner) 26 | # Sikupilli Keskkool (Andreas Sinimaa, Eneli Vint, Moris Sikkal, Jetta Kärner) 26 | ||
# Kuristiku Gümnaasium (Karel Hermas, Denis Povsten, Suren Stepanjan, Katrin-Helen Kasvandik) 26 | # Kuristiku Gümnaasium (Karel Hermas, Denis Povsten, Suren Stepanjan, Katrin-Helen Kasvandik) 26 |
Viimane redaktsioon: 6. november 2014, kell 10:34
Tallinna koolinoorte 2010/11 õppeaasta võistkondlikud meistrivõistlused kabes toimusid 18. jaanuaril 2011 algusega kell 12.00.
Paremusjärjestus
- Gustav Adolfi Gümnaasium (Anti Ingel, Elvia Sõber, Enith Li Saag, Triin Narva) 52
- Laagna Gümnaasium (Eljus Šipovski, Joanna Sild, Siim Kruusimäe, Veronika Pikkel) 43
- Tallinna Reaalkool (Martin Talimets, Mark Kristian Küttim, Kristo Visk, Heidi Mülla) 37
- Õismäe Vene Lütseum (Aleksandr Tserezov, Artur Urban, Anaid Hanzatjan, Elvira Hanzatjan) 31
- Tehnikagümnaasium (Toomas Pärtin, Andres Idnurm, Marko Rentik, Maret Martsepp) 30
- Nõmme Gümnaasium (Margit Viirma, Ruth-Helena Brük, Alex-Matthias Tamm, Britta Elisabeth Koorem) 30
- Tallinna Juudi Kool (Alen Leit, Alan-Daniel Temin, Viktor Pissarev, Angelina Gamtak) 30
- Lasnamäe Üldgümnaasium (Anneli Trees, Frank Smirnov, Karolina Joanurm, Anete Täll) 29
- Nõmme Põhikool (Kristjan Jürgenson, Andreas Jürgenson, Rainer Esko, Eliisa Epro) 28
- Ranniku Gümnaasium (Ilja Pari, Jan Krjukov, Aljona Burkina, Julia Dikanjova) 28
- Heleni Kool (Martin Betlem, Teet Ojamets, Indrek Ormus, Helle Hellermann) 28
- Liivalaia Gümnaasium (Georgi Aboženko, Anu Vreintaal, Georg-Romet Topkin, Kristina Širkovskaja) 28
- Tallinna Ühisgümnaasium (Diana Romanenkova, Mehis Peitre, Richard-Mark Liigend, Heli-Mari Sakala) 27
- Mustamäe Gümnaasium (Taavi Valberg, Marek Nurmbek, Joonas Kaarnamets, Maria Jõesoo) 27
- Sikupilli Keskkool (Andreas Sinimaa, Eneli Vint, Moris Sikkal, Jetta Kärner) 26
- Kuristiku Gümnaasium (Karel Hermas, Denis Povsten, Suren Stepanjan, Katrin-Helen Kasvandik) 26
- Kesklinna Vene Gümnaasium (Vadim Mamaev, Aleksandr Borovkov, Anton Jusik, Anna Mihailova) 26
- Tõnismäe Reaalkool (Juri Holvasson, Aleksandr Šved, Anton Šerjukov, Maria Rezvan) 25
- Mustamäe Reaalgümnaasium (Ilja-Ülo Tsesnokov, Dmitri Kuznetsov, Roman Trohhalev, Anastassia Zahharova) 24
- Tallinna Kunstigümnaasium (Joosep Grents, Aleksander Nesterov, Karl Henri Küntsler, Kristina Vennikas) 21
- Haabersti Vene Gümnaasium (Nikita Ahmatov, Aleksandr Judin, Pavel Uibukant, Elina Rossošenko) 20
Peakohtunik: Villem Lüüs