Tallinna koolinoorte 2009. a. meistrivõistlused

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 23. veebruar 2009, kell 21:47 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Pääsküla Gümnaasiumi võistkond koosseisus: Marek Jaanimäe, Erik Jaanimäe, Kadi Veski ja Janek Jaanimäe

TALLINNA KOOLINOORTE 2008/2009 Õ.A. VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES

Paremusjärjestus

koht võistkond punkte
1 Pääsküla Gümnaasium
(Janek Jaanimäe, Erik Jaanimäe, Marek Jaanimäe, Kadi Veski)
47
2 Tallinna Reaalkool
(Konstantin Selli, Priit Tänav, Martin Talimets, Geili Enok)
42
3 Nõmme Gümnaasium
(Mark Joa, Margit Viirma, Markus Männil, Britta-Elisabeth Koorem)
36
4 Tallinna Ühisgümnaasium
(Indrek Tamre, Ott Koppel, Argo Ind, Diana Romanenkova)
33
5–6 Nõmme Põhikool
(Jaagup Kask, Kristjan Jürgenson, Andreas Jürgenson, Agnes Nõmm)
32
5–6 Tõnismäe Reaalkool
(Juri Holvason, Mihhail Kurnosov, Aleksei Škrjabin, Katrin Aps)
32
7–8 Tallinna Heleni Kool
(Martin Betlem, Fredi Karindi, Teet Ojamets, Helle Hellermann)
31
7–8 Mustamäe Gümnaasium
(Gustav Amer, Karmo Raudver, Henri Piiroja, Maria Jõesoo)
31
9 Laagna Gümnaasium
(Joanna Sild, Nikolai Borzov, Lauri Kelder, Veronika Pikkel)
30
10 Tallinna Juudi Kool
(Alan Temin, Alen Leit, Ilja Gabovitš, Anastassia Duditš)
29
11–13 Lasnamäe Üldgümnaasium
(Anneli Trees, Frank Smirnov, Robert Kirillov, Brenda Nagel)
28
11–13 Mustjõe Gümnaasium
(Mirza Gassimov, Inal Džanajev, Daniil Velikanov, Irina Labatš)
28
11–13 Sõle Põhikool
(Priit Tikker, Tuljo Ööbik, Aleksander Nesterov, Marit Kiisk)
28
14–15 Pirita Majandusgümnaasium
(Deniss Levskoi, Minso, Darren Ernesaks, Karolin Poska)
27
14–15 Ranniku Gümnaasium
(Aleksandr Lokai, Ilja Pari, Maksim Gets, Julia Dikanjova)
27
16 Tallinna Tehnikagümnaasium
(Taavi Pärtin, Indrek Nuut, Rain Berezin, Maret Martsepp)
26
17 Mustamäe Reaalgümnaasium
(Ilja-Ülo Tšesnokov, Dmitri Kuznetsov, Anton Matskevitš, Anastasia Zahharova)
25
18–21 Ehte Humanitaargümnaasium
(Vitali Eller, Maksim Simtšenko, Stas Sadõkov, Jekaterina Gorbatenko)
20
18–21 Lasnamäe Gümnaasium
(Valentin Dragun, Aleksandr Mednikov, Leon Salamatin,, Alina Aniklijeva)
20
18–21 Lasnamäe Põhikool
(Jevgeni Dub, Sergei Sorokin, Viljam Torp, Nadežda Iljina)
20
18–21 Arte Gümnaasium
(Ranel Tammela, Gerda Nõlvak, Lauri Lilleorg, Liia Mežinskaja)
20
22 Kesklinna Vene Gümnaasium
(Jegor Bogomolov, Armeni Grigorjan, Maria Kotšatova)
4

Laudade parimad

Vaata ka

Tulemused 2008
Tulemused 2007
Tulemused 2006
Tulemused 2005
Personaalsed tööriistad