Tallinna 2010. aasta lahtised meistrivõistlused kiirkabes (100)

Allikas: Kabeliit

Tallinna 2010. aasta lahtised meistrivõistlused (100)

6. november 2010

Mehed

Jrk nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Anti Ingel Nõmme KK * 0 1 2 1 2 0 2 8 4.
2 Argo Unnuk Järvamaa KK 2 * 2 2 2 2 2 2 14 1.
3 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK 1 0 * 2 2 2 2 2 11 2.
4 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK 0 0 0 * 0 0 0 2 2 7.
5 Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1 0 0 2 * 0 0 2 5 6.
6 Taivo Rist Hiiumaa KK 0 0 0 2 2 * 1 2 7 5.
7 Kalev Parksepp Lasnamäe MKK 2 0 0 2 2 1 * 2 9 3.
8 Siim Kruusimäe Lasnamäe MKK 0 0 0 0 0 0 0 * 0 8.

Naised

Jrk nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 Punkte Koht
1 Maria Jõesoo Nõmme KK * 2 1 0 2 5 3.
2 Anneli Trees Lasnamäe MKK 0 * 0 1 2 3 4.
3 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK 1 2 * 2 1 6 1.
4 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 2 1 0 * 2 5 2.
5 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 0 0 1 0 * 1 5.

Juhend

EESMÄRK

Tallinna meistri väljaselgitamine rahvusvahelises kabes 2010.aastal.

AEG JA KOHT

Võistlused viiakse läbi 06.novembril 2010 Tallinna Malemajas, Vene 29.

Võistluste avamine kell 11.00.

Nimeline registreerimine kohapeal kell 10.30-11.00.

OSAVÕTJAD

Osa võivad võtta kõik kabehuvilised.

TURNIIRI KORRALDUS

Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja viiakse läbi individuaalturniirina. Arvestust peetakse eraldi naiste osas. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule kummalegi võistlejale.

Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:

a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta

b) suurem võitude arv

c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)

d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu

AUTASUSTAMINE

Turniiride paremaid autasustatakse medalite, diplomite ning Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt väljapandud mälestusesemetega.

EELREGISTREERIMINE

Osavõtusoovist teatada e-maili teel viktoria@europedraughts.org

Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik Piret Viirma.

Korraldaja Spordiklubi Remii

Personaalsed tööriistad