Tallinn 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(→Mehed) |
||
10. rida: | 10. rida: | ||
|- | |- | ||
| 1 || style="text-align: left;"|[[Kalev-August Parksepp]]|| style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mn || 2050 | | 1 || style="text-align: left;"|[[Kalev-August Parksepp]]|| style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mn || 2050 | ||
|*||0||0||0||0|| | |*||0||0||0||0||0||.||.||.||1||'''1''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || style="text-align: left;"|[[Murodoullo Amrillaev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2324 | | 2 || style="text-align: left;"|[[Murodoullo Amrillaev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2324 | ||
|2||*||1||1|| | |2||*||1||1||1||.||.||.||1||1||'''7''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || style="text-align: left;"|[[Kaido Leesmann]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mi || 2312 | | 3 || style="text-align: left;"|[[Kaido Leesmann]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mi || 2312 | ||
|2||1||*|| | |2||1||*||1||.||.||.||2||1||1||'''8''' || | ||
|- | |- | ||
| 4 || style="text-align: left;"|[[Edvard Bužinskij]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2335 | | 4 || style="text-align: left;"|[[Edvard Bužinskij]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2335 | ||
|2||1|| | |2||1||1||*||.||.||1||1||1||.||'''7''' || | ||
|- | |- | ||
| 5 || style="text-align: left;"|[[Andrei Kalmakov]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2333 | | 5 || style="text-align: left;"|[[Andrei Kalmakov]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2333 | ||
|2|| | |2||1||.||.||*||1||2||2||1||.||'''9''' || | ||
|- | |- | ||
| 6 || style="text-align: left;"|[[Guntis Valneris]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || gmi || 2418 | | 6 || style="text-align: left;"|[[Guntis Valneris]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || gmi || 2418 | ||
| | |2||.||.||.||1||*||2||1||1||2||'''9''' || | ||
|- | |- | ||
| 7 || style="text-align: left;"|[[Raivo Rist]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2158 | | 7 || style="text-align: left;"|[[Raivo Rist]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2158 | ||
|.||.||.||1||0||0||*||1|| | |.||.||.||1||0||0||*||1||1||0||'''3''' || | ||
|- | |- | ||
| 8 || style="text-align: left;"|[[Arno Uutma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2124 | | 8 || style="text-align: left;"|[[Arno Uutma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2124 | ||
|.||.||0||1||0||1||1||*||.|| | |.||.||0||1||0||1||1||*||.||1||'''4''' || | ||
|- | |- | ||
| 9 || style="text-align: left;"|[[Anatoli Gantvarg]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Valgevene}} || gmi || 2393 | | 9 || style="text-align: left;"|[[Anatoli Gantvarg]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Valgevene}} || gmi || 2393 | ||
|.||1||1||1||1||1|| | |.||1||1||1||1||1||1||.||*||.||'''6''' || | ||
|- | |- | ||
| 10|| style="text-align: left;"|[[Aleksej Domčev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2319 | | 10|| style="text-align: left;"|[[Aleksej Domčev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2319 | ||
|1||1||1||.||.||0||2|| | |1||1||1||.||.||0||2||1||.||*||'''6''' || | ||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 1. juuli 2010, kell 11:25
Rahvusvaheline turniir TALLINN 2010
- Mehed
- 26. juuni – 4. juuli
- Naised
- 28. juuni – 4. juuli
Tabelid
Mehed
nr | mängija | riik | tiitel | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalev-August Parksepp | Eesti | mn | 2050 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | . | . | . | 1 | 1 | |
2 | Murodoullo Amrillaev | Venemaa | gmi | 2324 | 2 | * | 1 | 1 | 1 | . | . | . | 1 | 1 | 7 | |
3 | Kaido Leesmann | Eesti | mi | 2312 | 2 | 1 | * | 1 | . | . | . | 2 | 1 | 1 | 8 | |
4 | Edvard Bužinskij | Leedu | gmi | 2335 | 2 | 1 | 1 | * | . | . | 1 | 1 | 1 | . | 7 | |
5 | Andrei Kalmakov | Venemaa | gmi | 2333 | 2 | 1 | . | . | * | 1 | 2 | 2 | 1 | . | 9 | |
6 | Guntis Valneris | Läti | gmi | 2418 | 2 | . | . | . | 1 | * | 2 | 1 | 1 | 2 | 9 | |
7 | Raivo Rist | Eesti | mf | 2158 | . | . | . | 1 | 0 | 0 | * | 1 | 1 | 0 | 3 | |
8 | Arno Uutma | Eesti | mf | 2124 | . | . | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | * | . | 1 | 4 | |
9 | Anatoli Gantvarg | Valgevene | gmi | 2393 | . | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | . | * | . | 6 | |
10 | Aleksej Domčev | Leedu | gmi | 2319 | 1 | 1 | 1 | . | . | 0 | 2 | 1 | . | * | 6 |
Keskmine reiting: 2277
Kategooria: TIT-XIV
Normid: gmi - 12; mi - 8; mf - 6
Peakohtunik: Villem Lüüs
Kohtunik: Georgiy Podstavkin (Ukraina)
Naised
nr | mängija | riik | tiitel | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika Vilčinska | Leedu | 2076 | * | 1 | 1 | . | . | . | . | 0 | 2 | ||
2 | Antra Valnere | Läti | mff | 2158 | 1 | * | . | . | . | . | 1 | 1 | 3 | |
3 | Margit Viirma | Eesti | 1952 | 1 | . | * | 1 | . | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
4 | Piret Viirma | Eesti | mff | 2122 | . | . | 1 | * | 0 | 1 | 1 | . | 3 | |
5 | Viktoriya Motrichko | Ukraina | mff | 2120 | . | . | . | 2 | * | 2 | . | 1 | 5 | |
6 | Kaari Vainonen | Eesti | 2123 | . | . | 0 | 1 | 0 | * | . | . | 1 | ||
7 | Sabina Kovalevskaja | Leedu | 2106 | . | 1 | 2 | 1 | . | . | * | . | 4 | ||
8 | Marika Azojan | Eesti | mff | 2126 | 2 | 1 | 0 | . | 1 | . | . | * | 4 |
Keskmine reiting: 2098
Kategooria: TI-VI
Normid: mf - 8
Peakohtunik: Villem Lüüs
Kohtunik: Georgiy Podstavkin (Ukraina)
Partiid
- 26. juuni
- 27. juuni
- 28. juuni + partii M.Viirma-P.Viirma (27. juuni)
- 29. juuni
- 30. juuni + partii Leesmann-Uutma (29. juuni)