Erinevus lehekülje "Sulev Tuka 30. mälestusturniir (2006)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Mehed)
(Mehed)
Rida 6: Rida 6:
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
|-
 
|-
!Koht!!Nimi!!Reiting!!Punkte!!1v!!2v!!3v!!4v!!5v!!6v!!7v!!8v!!9v!!
+
!Koht!!Nimi!!Reiting!!Punkte!!1v!!2v!!3v!!4v!!5v!!6v!!7v!!8v!!9v
 
   
 
   
 
|-
 
|-
Rida 44: Rida 44:
 
|-
 
|-
 
|18|| [[Konstantin Selli]] || 2312 || '''9.0''' ||16:2||2:2||3:0||6:0||28:2||8:1||9:0||12:0||32:2||
 
|18|| [[Konstantin Selli]] || 2312 || '''9.0''' ||16:2||2:2||3:0||6:0||28:2||8:1||9:0||12:0||32:2||
19 Sergei Tšistjakov       2292 9.0   12:2 6:1 1:0 35:2 20:0 21:1 23:2 14:0 15:1
+
|-
20 Kaarel Ots                   9.0   23:0 30:2 10:1 32:2 19:2 4:0 8:0 11:0 31:2
+
|19|| [[Sergei Tšistjakov]] || 2292 || '''9.0''' ||12:2||6:1||1:0||35:2||20:0||21:1||23:2||14:0||15:1||
21 Vitali Samoiljuk             9.0   25:0 0:2 32:2 9:1 10:0 19:1 11:1 24:1 22:1
+
|-
22 Anton Hermann           2178 9.0   6:0 12:1 17:0 30:0 0:2 36:1 37:2 35:2 21:1
+
|20|| [[Kaarel Ots]] ||  || '''9.0''' ||23:0||30:2||10:1||32:2||19:2||4:0||8:0||11:0||31:2||
23 Konstantin Ispravnõi   2208 9.0   20:2 14:0 35:0 16:0 37:2 24:2 19:0 28:1 30:2
+
|-
24 Ants Liiva             2190 8.0   1:1 5:0 33:0 31:2 27:2 23:0 29:2 21:1 17:0
+
|21|| [[Vitali Samoiljuk]] || || '''9.0''' ||25:0||0:2||32:2||9:1||10:0||19:1||11:1||24:1||22:1||
25 Kaido Raidla           2199 8.0   21:2 3:0 26:1 15:0 34:2 12:0 30:1 27:2 16:0
+
|-
26 Heldur Laumets               8.0   17:2 1:0 25:1 29:0 33:1 28:0 34:0 0:2 35:2
+
|22|| [[Anton Hermann]] || 2178 || '''9.0''' ||6:0||12:1||17:0||30:0||0:2||36:1||37:2||35:2||21:1||
27 Aarne Pärn             2097 8.0   13:0 35:0 37:2 34:1 24:0 32:1 36:2 25:0 28:2
+
|-
28 Mihkel-Kalju Tammeveski 2103 7.0   3:0 34:2 2:0 36:2 18:0 26:2 15:0 23:1 27:0
+
|23|| [[Konstantin Ispravnõi]] || 2208 || '''9.0''' ||20:2||14:0||35:0||16:0||37:2||24:2||19:0||28:1||30:2||
29 Henn Ennok             2230 7.0   34:2 4:0 15:1 26:2 7:0 16:0 24:0 30:0 37:2
+
|-
30 Enno Allev                   7.0   14:0 20:0 16:0 22:2 32:2 17:0 25:1 29:2 23:0
+
|24|| [[Ants Liiva]] || 2190 || '''8.0''' ||1:1||5:0||33:0||31:2||27:2||23:0||29:2||21:1||17:0||
31 Arvi Tamm               2182 7.0   8:1 9:0 12:0 24:0 36:1 0:2 33:1 34:2 20:0
+
|-
32 Martin Linder           2196 7.0   2:0 37:2 21:0 20:0 30:0 27:1 0:2 33:2 18:0
+
|25|| [[Kaido Raidla]] || 2199 || '''8.0''' ||21:2||3:0||26:1||15:0||34:2||12:0||30:1||27:2||16:0||
33 Evald Lagle             2092 7.0   9:1 8:0 24:2 10:0 26:1 35:0 31:1 32:0 0:2
+
|-
34 Kalle Mõtsnik               7.0   29:0 28:0 0:2 27:1 25:0 37:0 26:2 31:0 36:2
+
|26|| [[Heldur Laumets]] || || '''8.0''' ||17:2||1:0||25:1||29:0||33:1||28:0||34:0||0:2||35:2||
35 Sulev Luht                   6.0   10:0 27:2 23:2 19:0 11:0 33:2 17:0 22:0 26:0
+
|-
36 Paul Ümar                   6.0   0:2 7:0 11:0 28:0 31:1 22:1 27:0 37:2 34:0
+
|27|| [[Aarne Pärn]] || 2097 || '''8.0''' ||13:0||35:0||37:2||34:1||24:0||32:1||36:2||25:0||28:2||
37 Rivo Arro                   4.0   7:0 32:0 27:0 0:2 23:0 34:2 22:0 36:0 29:0
+
|-
 +
|28|| [[Mihkel-Kalju Tammeveski]] || 2103 || '''7.0''' ||3:0||34:2||2:0||36:2||18:0||26:2||15:0||23:1||27:0||
 +
|-
 +
|29|| [[Henn Ennok]] || 2230 || '''7.0''' ||34:2||4:0||15:1||26:2||7:0||16:0||24:0||30:0||37:2||
 +
|-
 +
|30|| [[Enno Allev]] || || '''7.0''' ||14:0||20:0||16:0||22:2||32:2||17:0||25:1||29:2||23:0||
 +
|-
 +
|31|| [[Arvi Tamm]] || 2182 || '''7.0''' ||8:1||9:0||12:0||24:0||36:1||0:2||33:1||34:2||20:0||
 +
|-
 +
|32|| [[Martin Linder]] || 2196 || '''7.0''' ||2:0||37:2||21:0||20:0||30:0||27:1||0:2||33:2||18:0||
 +
|-
 +
|33|| [[Evald Lagle]] || 2092 || '''7.0''' ||9:1||8:0||24:2||10:0||26:1||35:0||31:1||32:0||0:2||
 +
|-
 +
|34|| [[Kalle Mõtsnik]] || || '''7.0''' ||29:0||28:0||0:2||27:1||25:0||37:0||26:2||31:0||36:2||
 +
|-
 +
|35|| [[Sulev Luht]] || || '''6.0''' ||10:0||27:2||23:2||19:0||11:0||33:2||17:0||22:0||26:0||
 +
|-
 +
|36|| [[Paul Ümar]] || || '''6.0''' ||0:2||7:0||11:0||28:0||31:1||22:1||27:0||37:2||34:0||
 +
|-
 +
|37|| [[Rivo Arro]] || || '''4.0''' ||7:0||32:0||27:0||0:2||23:0||34:2||22:0||36:0||29:0
 +
|}
  
 
==Naised==
 
==Naised==

Redaktsioon: 23. aprill 2006, kell 10:42

Sulev Tuka 30. mälestusturniir (2006)

Holstre, Paistu vald, 22. aprill 2006

Mehed

Koht Nimi Reiting Punkte 1v 2v 3v 4v 5v 6v 7v 8v 9v
1 Vello Luht 2558 15.0 24:1 26:2 19:2 7:2 4:2 3:1 2:1 6:2 9:2
2 Arno Uutma 2606 13.0 32:2 18:0 28:2 13:2 6:1 7:2 1:1 8:1 3:2
3 Enno Eerma 2418 12.0 28:2 25:2 18:2 4:1 8:2 1:1 6:1 5:1 2:0
4 Villem Lüüs 2482 12.0 11:2 29:2 14:2 3:1 1:0 20:2 5:0 10:1 13:2
5 Ain Rool 2479 12.0 15:1 24:2 8:1 11:2 9:1 10:1 4:2 3:1 12:1
6 Heinar Jahu 2517 11.0 22:2 19:1 9:1 18:2 2:1 15:2 3:1 1:0 10:1
7 Jüri Hermann 2340 11.0 37:2 36:2 13:1 1:0 29:2 2:0 10:1 17:2 8:1
8 Andrus Tull 2519 11.0 31:1 33:2 5:1 14:2 3:0 18:1 20:2 2:1 7:1
9 Algo Laidvee 2360 11.0 33:1 31:2 6:1 21:1 5:1 14:1 18:2 15:2 1:0
10 Priit Tänav 2231 11.0 35:2 13:0 20:1 33:2 21:2 5:1 7:1 4:1 6:1
11 Anti Ingel 2116 11.0 4:0 16:2 36:2 5:0 35:2 13:0 21:1 20:2 14:2
12 Kaarel Koitla 11.0 19:0 22:1 31:2 17:2 14:0 25:2 13:1 18:2 5:1
13 Maldon Haljas 2395 10.0 27:2 10:2 7:1 2:0 15:0 11:2 12:1 16:2 4:0
14 Raimo Karjus 2358 10.0 30:2 23:2 4:0 8:0 12:2 9:1 16:1 19:2 11:0
15 Gert Elmaste 2112 10.0 5:1 17:1 29:1 25:2 13:2 6:0 28:2 9:0 19:1
16 Paul Evard 10.0 18:0 11:0 30:2 23:2 17:1 29:2 14:1 13:0 25:2
17 Tarmo Tulva 2255 10.0 26:0 15:1 22:2 12:0 16:1 30:2 35:2 7:0 24:2
18 Konstantin Selli 2312 9.0 16:2 2:2 3:0 6:0 28:2 8:1 9:0 12:0 32:2
19 Sergei Tšistjakov 2292 9.0 12:2 6:1 1:0 35:2 20:0 21:1 23:2 14:0 15:1
20 Kaarel Ots 9.0 23:0 30:2 10:1 32:2 19:2 4:0 8:0 11:0 31:2
21 Vitali Samoiljuk 9.0 25:0 0:2 32:2 9:1 10:0 19:1 11:1 24:1 22:1
22 Anton Hermann 2178 9.0 6:0 12:1 17:0 30:0 0:2 36:1 37:2 35:2 21:1
23 Konstantin Ispravnõi 2208 9.0 20:2 14:0 35:0 16:0 37:2 24:2 19:0 28:1 30:2
24 Ants Liiva 2190 8.0 1:1 5:0 33:0 31:2 27:2 23:0 29:2 21:1 17:0
25 Kaido Raidla 2199 8.0 21:2 3:0 26:1 15:0 34:2 12:0 30:1 27:2 16:0
26 Heldur Laumets 8.0 17:2 1:0 25:1 29:0 33:1 28:0 34:0 0:2 35:2
27 Aarne Pärn 2097 8.0 13:0 35:0 37:2 34:1 24:0 32:1 36:2 25:0 28:2
28 Mihkel-Kalju Tammeveski 2103 7.0 3:0 34:2 2:0 36:2 18:0 26:2 15:0 23:1 27:0
29 Henn Ennok 2230 7.0 34:2 4:0 15:1 26:2 7:0 16:0 24:0 30:0 37:2
30 Enno Allev 7.0 14:0 20:0 16:0 22:2 32:2 17:0 25:1 29:2 23:0
31 Arvi Tamm 2182 7.0 8:1 9:0 12:0 24:0 36:1 0:2 33:1 34:2 20:0
32 Martin Linder 2196 7.0 2:0 37:2 21:0 20:0 30:0 27:1 0:2 33:2 18:0
33 Evald Lagle 2092 7.0 9:1 8:0 24:2 10:0 26:1 35:0 31:1 32:0 0:2
34 Kalle Mõtsnik 7.0 29:0 28:0 0:2 27:1 25:0 37:0 26:2 31:0 36:2
35 Sulev Luht 6.0 10:0 27:2 23:2 19:0 11:0 33:2 17:0 22:0 26:0
36 Paul Ümar 6.0 0:2 7:0 11:0 28:0 31:1 22:1 27:0 37:2 34:0
37 Rivo Arro 4.0 7:0 32:0 27:0 0:2 23:0 34:2 22:0 36:0 29:0

Naised

Koht Nimi Reiting JM MA KV PV JR AV ÕK EL LP KR Punkte
1 Janne Mumme 2116 * 2 2 2 2 2 1 2 2 2 17
2 Marika Azojan 2345 0 * 1 1 1 2 2 2 2 2 13
3 Kaari Vainonen 2278 0 1 * 1 2 1 2 2 1 2 12
4 Piret Viirma 2248 0 1 1 * 0 1 1 2 2 2 10
5 Juta Raudsepp 2219 0 1 0 2 * 0 1 2 1 2 9
6 Aili Visnapuu 2134 0 0 1 1 2 * 2 0 1 2 9
7 Õie Kroon 2235 1 0 0 1 1 0 * 1 1 2 7
8 Elle Luik 1979 0 0 0 0 0 2 1 * 2 2 7
9 Linda Pensa 1923 0 0 1 0 1 1 1 0 * 2 6
10 Kati Rannamees 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0
Personaalsed tööriistad