Erinevus lehekülje "Sulev Tuka 30. mälestusturniir (2006)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P (Mehed)
(Mehed)
Rida 4: Rida 4:
  
 
==Mehed==
 
==Mehed==
  1 Vello Luht             2558 15.0 24:1 26:2 19:2 7:2 4:2 3:1 2:1 6:2 9:2
+
{| class=wikitable style="text-align: center;"
2 Arno Uutma             2606 13.0 32:2 18:0 28:2 13:2 6:1 7:2 1:1 8:1 3:2
+
|-
3 Enno Eerma             2418 12.0 28:2 25:2 18:2 4:1 8:2 1:1 6:1 5:1 2:0
+
!Koht!!Nimi!!Reiting!!Punkte!!1v!!2v!!3v!!4v!!5v!!6v!!7v!!8v!!9v!!
4 Villem Lüüs             2482 12.0 11:2 29:2 14:2 3:1 1:0 20:2 5:0 10:1 13:2
+
   
5 Ain Rool               2479 12.0 15:1 24:2 8:1 11:2 9:1 10:1 4:2 3:1 12:1
+
|-
6 Heinar Jahu             2517 11.0 22:2 19:1 9:1 18:2 2:1 15:2 3:1 1:0 10:1
+
|1|| [[Vello Luht]]  || 2558 || '''15.0''' ||24:1||26:2||19:2||7:2||4:2||3:1||2:1||6:2||9:2||
7 Jüri Hermann           2340 11.0 37:2 36:2 13:1 1:0 29:2 2:0 10:1 17:2 8:1
+
|-
8 Andrus Tull             2519 11.0 31:1 33:2 5:1 14:2 3:0 18:1 20:2 2:1 7:1
+
|2|| [[Arno Uutma]]  || 2606 || '''13.0''' ||32:2||18:0||28:2||13:2||6:1||7:2||1:1||8:1||3:2||
9 Algo Laidvee           2360 11.0 33:1 31:2 6:1 21:1 5:1 14:1 18:2 15:2 1:0
+
|-
10 Priit Tänav             2231 11.0 35:2 13:0 20:1 33:2 21:2 5:1 7:1 4:1 6:1
+
|3|| [[Enno Eerma]]  || 2418 || '''12.0''' ||28:2||25:2||18:2||4:1||8:2||1:1||6:1||5:1||2:0||
11 Anti Ingel             2116 11.0   4:0 16:2 36:2 5:0 35:2 13:0 21:1 20:2 14:2
+
|-
12 Kaarel Koitla               11.0 19:0 22:1 31:2 17:2 14:0 25:2 13:1 18:2 5:1
+
|4|| [[Villem Lüüs]]  || 2482 || '''12.0''' ||11:2||29:2||14:2||3:1||1:0||20:2||5:0||10:1||13:2||
13 Maldon Haljas           2395 10.0 27:2 10:2 7:1 2:0 15:0 11:2 12:1 16:2 4:0
+
|-
14 Raimo Karjus           2358 10.0 30:2 23:2 4:0 8:0 12:2 9:1 16:1 19:2 11:0
+
|5|| [[Ain Rool]]    || 2479 || '''12.0''' ||15:1||24:2||8:1||11:2||9:1||10:1||4:2||3:1||12:1||
15 Gert Elmaste           2112 10.0   5:1 17:1 29:1 25:2 13:2 6:0 28:2 9:0 19:1
+
|-
16 Paul Evard                   10.0 18:0 11:0 30:2 23:2 17:1 29:2 14:1 13:0 25:2
+
|6|| [[Heinar Jahu]]  || 2517 || '''11.0''' ||22:2||19:1||9:1||18:2||2:1||15:2||3:1||1:0||10:1||
17 Tarmo Tulva             2255 10.0 26:0 15:1 22:2 12:0 16:1 30:2 35:2 7:0 24:2
+
|-
18 Konstantin Selli       2312 9.0   16:2 2:2 3:0 6:0 28:2 8:1 9:0 12:0 32:2
+
|7|| [[Jüri Hermann]] || 2340 || '''11.0''' ||37:2||36:2||13:1||1:0||29:2||2:0||10:1||17:2||8:1||
 +
|-
 +
|8|| [[Andrus Tull]]  || 2519 || '''11.0''' ||31:1||33:2||5:1||14:2||3:0||18:1||20:2||2:1||7:1||
 +
|-
 +
|9|| [[Algo Laidvee]] || 2360 || '''11.0''' ||33:1||31:2||6:1||21:1||5:1||14:1||18:2||15:2||1:0||
 +
|-
 +
|10|| [[Priit Tänav]] || 2231 || '''11.0''' ||35:2||13:0||20:1||33:2||21:2||5:1||7:1||4:1||6:1||
 +
|-
 +
|11|| [[Anti Ingel]]  || 2116 || '''11.0''' ||4:0||16:2||36:2||5:0||35:2||13:0||21:1||20:2||14:2||
 +
|-
 +
|12|| [[Kaarel Koitla]] ||    || '''11.0''' ||19:0||22:1||31:2||17:2||14:0||25:2||13:1||18:2||5:1||
 +
|-
 +
|13|| [[Maldon Haljas]] || 2395 || '''10.0''' ||27:2||10:2||7:1||2:0||15:0||11:2||12:1||16:2||4:0||
 +
|-
 +
|14|| [[Raimo Karjus]]  || 2358 || '''10.0''' ||30:2||23:2||4:0||8:0||12:2||9:1||16:1||19:2||11:0||
 +
|-
 +
|15|| [[Gert Elmaste]]  || 2112 || '''10.0''' ||5:1||17:1||29:1||25:2||13:2||6:0||28:2||9:0||19:1||
 +
|-
 +
|16|| [[Paul Evard]]  ||      || '''10.0''' ||18:0||11:0||30:2||23:2||17:1||29:2||14:1||13:0||25:2||
 +
|-
 +
|17|| [[Tarmo Tulva]] || 2255 || '''10.0''' ||26:0||15:1||22:2||12:0||16:1||30:2||35:2||7:0||24:2||
 +
|-
 +
|18|| [[Konstantin Selli]] || 2312 || '''9.0''' ||16:2||2:2||3:0||6:0||28:2||8:1||9:0||12:0||32:2||
 
  19 Sergei Tšistjakov      2292 9.0  12:2  6:1  1:0 35:2 20:0 21:1 23:2 14:0 15:1
 
  19 Sergei Tšistjakov      2292 9.0  12:2  6:1  1:0 35:2 20:0 21:1 23:2 14:0 15:1
 
  20 Kaarel Ots                  9.0  23:0 30:2 10:1 32:2 19:2  4:0  8:0 11:0 31:2
 
  20 Kaarel Ots                  9.0  23:0 30:2 10:1 32:2 19:2  4:0  8:0 11:0 31:2

Redaktsioon: 23. aprill 2006, kell 10:16

Sulev Tuka 30. mälestusturniir (2006)

Holstre, Paistu vald, 22. aprill 2006

Mehed

Koht Nimi Reiting Punkte 1v 2v 3v 4v 5v 6v 7v 8v 9v
1 Vello Luht 2558 15.0 24:1 26:2 19:2 7:2 4:2 3:1 2:1 6:2 9:2
2 Arno Uutma 2606 13.0 32:2 18:0 28:2 13:2 6:1 7:2 1:1 8:1 3:2
3 Enno Eerma 2418 12.0 28:2 25:2 18:2 4:1 8:2 1:1 6:1 5:1 2:0
4 Villem Lüüs 2482 12.0 11:2 29:2 14:2 3:1 1:0 20:2 5:0 10:1 13:2
5 Ain Rool 2479 12.0 15:1 24:2 8:1 11:2 9:1 10:1 4:2 3:1 12:1
6 Heinar Jahu 2517 11.0 22:2 19:1 9:1 18:2 2:1 15:2 3:1 1:0 10:1
7 Jüri Hermann 2340 11.0 37:2 36:2 13:1 1:0 29:2 2:0 10:1 17:2 8:1
8 Andrus Tull 2519 11.0 31:1 33:2 5:1 14:2 3:0 18:1 20:2 2:1 7:1
9 Algo Laidvee 2360 11.0 33:1 31:2 6:1 21:1 5:1 14:1 18:2 15:2 1:0
10 Priit Tänav 2231 11.0 35:2 13:0 20:1 33:2 21:2 5:1 7:1 4:1 6:1
11 Anti Ingel 2116 11.0 4:0 16:2 36:2 5:0 35:2 13:0 21:1 20:2 14:2
12 Kaarel Koitla 11.0 19:0 22:1 31:2 17:2 14:0 25:2 13:1 18:2 5:1
13 Maldon Haljas 2395 10.0 27:2 10:2 7:1 2:0 15:0 11:2 12:1 16:2 4:0
14 Raimo Karjus 2358 10.0 30:2 23:2 4:0 8:0 12:2 9:1 16:1 19:2 11:0
15 Gert Elmaste 2112 10.0 5:1 17:1 29:1 25:2 13:2 6:0 28:2 9:0 19:1
16 Paul Evard 10.0 18:0 11:0 30:2 23:2 17:1 29:2 14:1 13:0 25:2
17 Tarmo Tulva 2255 10.0 26:0 15:1 22:2 12:0 16:1 30:2 35:2 7:0 24:2
18 Konstantin Selli 2312 9.0 16:2 2:2 3:0 6:0 28:2 8:1 9:0 12:0 32:2
19 Sergei Tšistjakov       2292 9.0   12:2  6:1  1:0 35:2 20:0 21:1 23:2 14:0 15:1
20 Kaarel Ots                   9.0   23:0 30:2 10:1 32:2 19:2  4:0  8:0 11:0 31:2
21 Vitali Samoiljuk             9.0   25:0  0:2 32:2  9:1 10:0 19:1 11:1 24:1 22:1
22 Anton Hermann           2178 9.0    6:0 12:1 17:0 30:0  0:2 36:1 37:2 35:2 21:1
23 Konstantin Ispravnõi    2208 9.0   20:2 14:0 35:0 16:0 37:2 24:2 19:0 28:1 30:2
24 Ants Liiva              2190 8.0    1:1  5:0 33:0 31:2 27:2 23:0 29:2 21:1 17:0
25 Kaido Raidla            2199 8.0   21:2  3:0 26:1 15:0 34:2 12:0 30:1 27:2 16:0
26 Heldur Laumets               8.0   17:2  1:0 25:1 29:0 33:1 28:0 34:0  0:2 35:2
27 Aarne Pärn              2097 8.0   13:0 35:0 37:2 34:1 24:0 32:1 36:2 25:0 28:2
28 Mihkel-Kalju Tammeveski 2103 7.0    3:0 34:2  2:0 36:2 18:0 26:2 15:0 23:1 27:0
29 Henn Ennok              2230 7.0   34:2  4:0 15:1 26:2  7:0 16:0 24:0 30:0 37:2
30 Enno Allev                   7.0   14:0 20:0 16:0 22:2 32:2 17:0 25:1 29:2 23:0
31 Arvi Tamm               2182 7.0    8:1  9:0 12:0 24:0 36:1  0:2 33:1 34:2 20:0
32 Martin Linder           2196 7.0    2:0 37:2 21:0 20:0 30:0 27:1  0:2 33:2 18:0
33 Evald Lagle             2092 7.0    9:1  8:0 24:2 10:0 26:1 35:0 31:1 32:0  0:2
34 Kalle Mõtsnik                7.0   29:0 28:0  0:2 27:1 25:0 37:0 26:2 31:0 36:2
35 Sulev Luht                   6.0   10:0 27:2 23:2 19:0 11:0 33:2 17:0 22:0 26:0
36 Paul Ümar                    6.0    0:2  7:0 11:0 28:0 31:1 22:1 27:0 37:2 34:0
37 Rivo Arro                    4.0    7:0 32:0 27:0  0:2 23:0 34:2 22:0 36:0 29:0

Naised

Koht Nimi Reiting JM MA KV PV JR AV ÕK EL LP KR Punkte
1 Janne Mumme 2116 * 2 2 2 2 2 1 2 2 2 17
2 Marika Azojan 2345 0 * 1 1 1 2 2 2 2 2 13
3 Kaari Vainonen 2278 0 1 * 1 2 1 2 2 1 2 12
4 Piret Viirma 2248 0 1 1 * 0 1 1 2 2 2 10
5 Juta Raudsepp 2219 0 1 0 2 * 0 1 2 1 2 9
6 Aili Visnapuu 2134 0 0 1 1 2 * 2 0 1 2 9
7 Õie Kroon 2235 1 0 0 1 1 0 * 1 1 2 7
8 Elle Luik 1979 0 0 0 0 0 2 1 * 2 2 7
9 Linda Pensa 1923 0 0 1 0 1 1 1 0 * 2 6
10 Kati Rannamees 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0
Personaalsed tööriistad