Mall:Kalender/2019/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 7 vahepealset redaktsiooni) | |||
6. rida: | 6. rida: | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 27.oktoober - 03. november || Noorte MM || 100 || || [[FMJD]] || | | 27.oktoober - 03. november || Noorte MM || 100 || || [[FMJD]] || | ||
|-style="background: #99ddff;" | |||
|- | |- | ||
| 17. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 10. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t500/ 8. Kukesamm] || 64 || [[Malemaja]] || [[Nupuklubi/Tabasalu KK]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| | | 16. november || Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t501/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t502/ tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |||
| 17. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t503/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | |||
|- | |||
| 19. november || [[Tallinna koolinoorte 2019/20 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br/>'''<small>*Algus kell 12:00</small>''' || 64 || Malemaja || Tallinna Haridusamet || Villem Lüüs | |||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| | | 23.-24. november || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t504/ Tabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 7. detsember 2019, kell 09:39
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.oktoober - 03. november | Noorte MM | 100 | FMJD | ||
10. november | 8. Kukesamm | 64 | Malemaja | Nupuklubi/Tabasalu KK | Tarmo Tulva |
16. november | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
17. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. november | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Villem Lüüs |
23.-24. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Tabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |