Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2019/11" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(7 vahepealset 4 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 6: Rida 6:
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
| 27.oktoober - 03. november || Noorte MM || 100 ||  || [[FMJD]] ||  
 
| 27.oktoober - 03. november || Noorte MM || 100 ||  || [[FMJD]] ||  
|-
 
| 17. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]
 
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 23.-24. november || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
|-
 +
| 10. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t500/ 8. Kukesamm] || 64 || [[Malemaja]] || [[Nupuklubi/Tabasalu KK]] || [[Tarmo Tulva]]
 +
|-
 +
| 16. november || Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t501/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t502/ tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]]
 +
|-
 +
| 17. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t503/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]
 +
|-
 +
| 19. november || [[Tallinna koolinoorte 2019/20 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br/>'''<small>*Algus kell 12:00</small>''' || 64 || Malemaja || Tallinna Haridusamet || Villem Lüüs
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 30.november - 1. detsember || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 23.-24. november || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t504/ Tabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]]
 +
 
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Viimane redaktsioon: 7. detsember 2019, kell 09:39

November
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
10. november 8. Kukesamm 64 Malemaja Nupuklubi/Tabasalu KK Tarmo Tulva
16. november Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
17. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
23.-24. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Tabel 100 Malemaja EKL Aare Harak
Personaalsed tööriistad