Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2019/10" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(9 vahepealset 4 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 5: Rida 5:
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font>
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font>
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 1.-31. oktoober || vint.ee turniirisari vene kabes <br><small> algus iga päev kell 20:00 || 64 || [https://www.vint.ee/?module_action=Tournaments-tournament-series-details&id=5&fbclid=IwAR0uyviWMUvdgbuoRXjP8bG5ARfUIQtmFS-HDqv5GsEbxWjSpnfUB8Bx0mI www.vint.ee] || [[EKL]][www.vint.ee] ||  
+
| 1.-31. oktoober || vint.ee turniirisari vene kabes - [http://kabeliit.ee/images/2/2e/Vene_kabe_turniirisari_2019.pdf juhend] <br><small> algus iga päev kell 20:00 || 64 || [https://www.vint.ee/?module_action=Tournaments-tournament-series-details&id=5&fbclid=IwAR0uyviWMUvdgbuoRXjP8bG5ARfUIQtmFS-HDqv5GsEbxWjSpnfUB8Bx0mI www.vint.ee] || [[EKL]],[http://www.vint.ee vint.ee] ||  
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 5.-6. oktoober || Eesti juuniorite meistrivõistlused || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 5.-6. oktoober || Eesti juunioride meistrivõistlused [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2749/ noormehed] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2750/ neiud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Villem Lüüs
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 12. oktoober || Eesti meistrivõistlused välkkabes || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 12. oktoober || Eesti meistrivõistlused välkkabes [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2794 Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t495/ Meeste tulemused EKL serveris] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2795 Naised] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t496/ Naiste tulemused EKL serveris]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||[[Aare Harak]]
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 13. oktoober || Eesti meistrivõistlused kiirkabes || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 13. oktoober || Eesti meistrivõistlused kiirkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t497/ Mehed], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t498/ Naised]    || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
 
|-
 
|-
| 20. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
+
| 19. oktoober || Meelit Männiste mälestusturniir - [http://www.kabeliit.ee/images/9/90/2019_Meelit_M%C3%A4nniste_m%C3%A4lestusv%C3%B5istlused_juhend.pdf juhend] || 64 || Abja kultuurimaja ||  || Gert Elmaste
 +
|-
 +
| 20. oktoober || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t499/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 27.oktoober - 03. november || Noorte MM || 100 ||  || [[FMJD]] ||  
+
| 27.oktoober - 03. november || [http://wcy2019.draughts.com.ua/ Noorte MM]|| 100 ||  || [[FMJD]] ||  
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>
 
 
http://kabeliit.ee/images/2/2e/Vene_kabe_turniirisari_2019.pdf
 

Viimane redaktsioon: 29. oktoober 2019, kell 06:15

Oktoober
1.-31. oktoober vint.ee turniirisari vene kabes - juhend
algus iga päev kell 20:00
64 www.vint.ee EKL,vint.ee
5.-6. oktoober Eesti juunioride meistrivõistlused noormehed neiud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
12. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Meeste tulemused EKL serveris Naised Naiste tulemused EKL serveris 64 Malemaja EKL Aare Harak
13. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed, Naised 64 Malemaja EKL
19. oktoober Meelit Männiste mälestusturniir - juhend 64 Abja kultuurimaja Gert Elmaste
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD

Personaalsed tööriistad