Mall:Kalender/2018/02: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 5 vahepealset redaktsiooni) | |||
4. rida: | 4. rida: | ||
|- | |- | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar</font> | ||
|- | |||
| 2. veebruar || Jõgevamaa noorte mv 64-r kabes || 64 || [[Torma spordihoone]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | |||
|- | |||
| 3. veebruar || [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/seeria2018_2/ Jõgeva KK seeriavõistluse II etapp ] || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | |||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 10.-11. veebruar || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | | 10.-11. veebruar || Eesti meistrivõistlused kadettidele - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t412/index.html poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t413/index.html tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |||
| 17. veebruar || Jõgevamaa seenioride MV <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | |||
|- | |- | ||
| 18. veebruar || Eesti 100 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 2. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 18. veebruar || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t414/index.html Eesti 100 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 2. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 22.-25. veebruar || Eesti meeste 63. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 22.-25. veebruar || [[Eesti meeste 63. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kermo Taimre]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 22.-25. veebruar || Eesti naiste 46. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 22.-25. veebruar || [[Eesti naiste 46. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 18. veebruar 2018, kell 09:12
Veebruar | |||||
---|---|---|---|---|---|
2. veebruar | Jõgevamaa noorte mv 64-r kabes | 64 | Torma spordihoone | Jõgeva KK | Ülar Poom |
3. veebruar | Jõgeva KK seeriavõistluse II etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
10.-11. veebruar | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
17. veebruar | Jõgevamaa seenioride MV *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
18. veebruar | Eesti 100 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
22.-25. veebruar | Eesti meeste 63. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak, Kermo Taimre |
22.-25. veebruar | Eesti naiste 46. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak, Kermo Taimre |