Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 8 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
{{Mõttemängud2006}} | {{Mõttemängud2006}} | ||
'''Mõttemängude festival noortele 2006 | '''[[Mõttemängude festival noortele 2006|Mõttemängude festivali noortele 2006]]. aasta vene kabe''' turniir toimus Tallinna Malemajas 9. augustil 2006. | ||
== Kuni 19-aastased noored == | |||
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l | |||
-------------------------------------------------------------------- | |||
1-3 [[Kristina Guštšina]] 5/2 10/2 2/1 3/1 7/2 4/2 8/2 12 51 | |||
[[Nikita Bogdanov]] 11/2 3/1 1/1 4/2 8/2 5/2 9/2 12 51 | |||
[[Oksana Fomitšova]] 4/2 2/1 10/2 1/1 9/2 6/2 7/2 12 51 | |||
4 [[Fredi Karindi]] 3/0 11/2 8/2 2/0 0/2 1/0 10/2 8 50 | |||
5 [[Margarita Doktorova]] 1/0 0/2 9/1 7/1 6/1 2/0 11/2 7 47 | |||
6 [[Vjatšeslav Rumjantsev]] 8/1 9/1 7/1 10/1 5/1 3/0 0/2 7 41 | |||
7 [[Alissa Silm]] 9/1 8/1 6/1 5/1 1/0 11/2 3/0 6 50 | |||
8 [[Anastassia Mantšenko]] 6/1 7/1 4/0 0/2 2/0 10/2 1/0 6 49 | |||
9 [[Tatjana Pantelejeva]] 7/1 6/1 5/1 11/1 3/0 0/2 2/0 6 48 | |||
10 [[Eduard Lipitin]] 0/2 1/0 3/0 6/1 11/1 8/0 4/0 4 49 | |||
11 [[Juri Voblikov]] 2/0 4/0 0/2 9/1 10/1 7/0 5/0 4 43 | |||
-------------------------------------------------------------------- | |||
Lisapartiis tüdrukute esikohale võitis Oksana Fomitšova valgetega mängides Kristina Guštšina. | |||
== Kuni 14-aastased == | == Kuni 14-aastased == | ||
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l | |||
------------------------------------------------------------------- | |||
1 [[Elvia Sõber]] 10/2 6/2 4/2 3/1 2/1 5/1 7/2 11 55 | |||
2 [[Anti Ingel]] 3/1 10/2 8/2 5/2 1/1 9/2 4/1 11 54 | |||
3 [[Margit Viirma]] 2/1 9/2 12/2 1/1 7/2 4/1 8/2 11 52 | |||
4 [[Helina Rajasalu]] 0/2 5/2 1/0 7/1 8/2 3/1 2/1 9 56 | |||
5 [[Martin Betlem]] 12/2 4/0 11/2 2/0 6/2 1/1 10/2 9 51 | |||
6 [[Olev Abel]] 9/2 1/0 7/0 11/2 5/0 12/2 0/2 8 43 | |||
7 [[Janet Tamm]] 13/2 8/0 6/2 4/1 3/0 11/2 1/0 7 52 | |||
8 [[Riivo Parts]] 11/2 7/2 2/0 9/1 4/0 13/2 3/0 7 51 | |||
9 [[Dagmar Seera]] 6/0 3/0 0/2 8/1 10/2 2/0 13/2 7 46 | |||
10 [[Teet Ojamets]] 1/0 2/0 13/2 12/2 9/0 0/2 5/0 6 44 | |||
11 [[Silver Juvanen]] 8/0 13/2 5/0 6/0 0/2 7/0 12/2 6 37 | |||
12 [[Tuuli Betlem]] 5/0 0/2 3/0 10/0 13/1 6/0 11/0 3 43 | |||
13 [[Kätlin Vist]] 7/0 11/0 10/0 0/2 12/1 8/0 9/0 3 36 | |||
-------------------------------------------------------------------- | |||
== Kuni 10-aastased == | == Kuni 10-aastased == | ||
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l | |||
------------------------------------------------------------------ | |||
1 [[Kristjan Jürgenson]] 3/2 4/2 5/2 2/0 7/1 6/2 9/2 11 53 | |||
2 [[Hendrik Tamm]] 13/2 6/1 4/2 1/2 3/0 9/2 7/2 11 51 | |||
3 [[Veronika Pikkel]] 1/0 12/2 13/2 5/2 2/2 7/2 4/1 11 49 | |||
4 [[Joanna Sild]] 12/2 1/0 2/0 14/2 6/1 5/2 3/1 8 53 | |||
5 [[Andreas Jürgenson]] 11/2 7/2 1/0 3/0 8/2 4/0 14/2 8 50 | |||
6 [[Kristofer Tali]] 9/2 2/1 8/0 11/2 4/1 1/0 10/2 8 49 | |||
7 [[Marko Nõmm]] 10/2 5/0 11/2 8/2 1/1 3/0 2/0 7 54 | |||
8 [[Anne Maria Brusila]] 14/1 9/2 6/2 7/0 5/0 10/0 12/2 7 39 | |||
9 [[Robert Kirillov]] 6/0 8/0 10/2 13/2 14/2 2/0 1/0 6 46 | |||
10 [[Rasmus Pikkel]] 7/0 11/0 9/0 12/2 13/2 8/2 6/0 6 38 | |||
11 [[Tarmo Orgusaar]] 5/0 10/2 7/0 6/0 12/1 14/2 13/1 6 36 | |||
12 [[Raido Sepp]] 4/0 3/0 14/1 10/0 11/1 13/2 8/0 4 41 | |||
13 [[Karmen Vagula]] 2/0 14/2 3/0 9/0 10/0 12/0 11/1 3 44 | |||
14 [[Joel Markus Terras]] 8/1 13/0 12/1 4/0 9/0 11/0 5/0 2 39 | |||
-------------------------------------------------------------------- | -------------------------------------------------------------------- | ||
[[Kategooria:Vene kabe mõttemängude festivalil|2006]] | |||
Viimane redaktsioon: 28. aprill 2008, kell 19:45
Mõttemängude festival noortele 2006 |
---|
Üksikalad: |
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž |
Mõttemängude festivali noortele 2006. aasta vene kabe turniir toimus Tallinna Malemajas 9. augustil 2006.
Kuni 19-aastased noored
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l -------------------------------------------------------------------- 1-3 Kristina Guštšina 5/2 10/2 2/1 3/1 7/2 4/2 8/2 12 51 Nikita Bogdanov 11/2 3/1 1/1 4/2 8/2 5/2 9/2 12 51 Oksana Fomitšova 4/2 2/1 10/2 1/1 9/2 6/2 7/2 12 51 4 Fredi Karindi 3/0 11/2 8/2 2/0 0/2 1/0 10/2 8 50 5 Margarita Doktorova 1/0 0/2 9/1 7/1 6/1 2/0 11/2 7 47 6 Vjatšeslav Rumjantsev 8/1 9/1 7/1 10/1 5/1 3/0 0/2 7 41 7 Alissa Silm 9/1 8/1 6/1 5/1 1/0 11/2 3/0 6 50 8 Anastassia Mantšenko 6/1 7/1 4/0 0/2 2/0 10/2 1/0 6 49 9 Tatjana Pantelejeva 7/1 6/1 5/1 11/1 3/0 0/2 2/0 6 48 10 Eduard Lipitin 0/2 1/0 3/0 6/1 11/1 8/0 4/0 4 49 11 Juri Voblikov 2/0 4/0 0/2 9/1 10/1 7/0 5/0 4 43 --------------------------------------------------------------------
Lisapartiis tüdrukute esikohale võitis Oksana Fomitšova valgetega mängides Kristina Guštšina.
Kuni 14-aastased
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l ------------------------------------------------------------------- 1 Elvia Sõber 10/2 6/2 4/2 3/1 2/1 5/1 7/2 11 55 2 Anti Ingel 3/1 10/2 8/2 5/2 1/1 9/2 4/1 11 54 3 Margit Viirma 2/1 9/2 12/2 1/1 7/2 4/1 8/2 11 52 4 Helina Rajasalu 0/2 5/2 1/0 7/1 8/2 3/1 2/1 9 56 5 Martin Betlem 12/2 4/0 11/2 2/0 6/2 1/1 10/2 9 51 6 Olev Abel 9/2 1/0 7/0 11/2 5/0 12/2 0/2 8 43 7 Janet Tamm 13/2 8/0 6/2 4/1 3/0 11/2 1/0 7 52 8 Riivo Parts 11/2 7/2 2/0 9/1 4/0 13/2 3/0 7 51 9 Dagmar Seera 6/0 3/0 0/2 8/1 10/2 2/0 13/2 7 46 10 Teet Ojamets 1/0 2/0 13/2 12/2 9/0 0/2 5/0 6 44 11 Silver Juvanen 8/0 13/2 5/0 6/0 0/2 7/0 12/2 6 37 12 Tuuli Betlem 5/0 0/2 3/0 10/0 13/1 6/0 11/0 3 43 13 Kätlin Vist 7/0 11/0 10/0 0/2 12/1 8/0 9/0 3 36 --------------------------------------------------------------------
Kuni 10-aastased
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l ------------------------------------------------------------------ 1 Kristjan Jürgenson 3/2 4/2 5/2 2/0 7/1 6/2 9/2 11 53 2 Hendrik Tamm 13/2 6/1 4/2 1/2 3/0 9/2 7/2 11 51 3 Veronika Pikkel 1/0 12/2 13/2 5/2 2/2 7/2 4/1 11 49 4 Joanna Sild 12/2 1/0 2/0 14/2 6/1 5/2 3/1 8 53 5 Andreas Jürgenson 11/2 7/2 1/0 3/0 8/2 4/0 14/2 8 50 6 Kristofer Tali 9/2 2/1 8/0 11/2 4/1 1/0 10/2 8 49 7 Marko Nõmm 10/2 5/0 11/2 8/2 1/1 3/0 2/0 7 54 8 Anne Maria Brusila 14/1 9/2 6/2 7/0 5/0 10/0 12/2 7 39 9 Robert Kirillov 6/0 8/0 10/2 13/2 14/2 2/0 1/0 6 46 10 Rasmus Pikkel 7/0 11/0 9/0 12/2 13/2 8/2 6/0 6 38 11 Tarmo Orgusaar 5/0 10/2 7/0 6/0 12/1 14/2 13/1 6 36 12 Raido Sepp 4/0 3/0 14/1 10/0 11/1 13/2 8/0 4 41 13 Karmen Vagula 2/0 14/2 3/0 9/0 10/0 12/0 11/1 3 44 14 Joel Markus Terras 8/1 13/0 12/1 4/0 9/0 11/0 5/0 2 39 --------------------------------------------------------------------