Erinevus lehekülje "Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
 
(8 vahepealset 2 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 1: Rida 1:
 
{{Mõttemängud2006}}
 
{{Mõttemängud2006}}
  
'''Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe'''
+
'''[[Mõttemängude festival noortele 2006|Mõttemängude festivali noortele 2006]]. aasta vene kabe''' turniir toimus Tallinna Malemajas 9. augustil 2006.
 
+
Tallinna Malemaja, 9. august 2006
+
  
 
== Kuni 19-aastased noored ==
 
== Kuni 19-aastased noored ==
=== Tabel ===
+
 
 +
Koht Võistleja              1    2    3    4    5    6    7  Pt S-l
 +
--------------------------------------------------------------------
 +
1-3 [[Kristina Guštšina]]      5/2 10/2  2/1  3/1  7/2  4/2  8/2 12  51
 +
    [[Nikita Bogdanov]]      11/2  3/1  1/1  4/2  8/2  5/2  9/2 12  51
 +
    [[Oksana Fomitšova]]      4/2  2/1 10/2  1/1  9/2  6/2  7/2 12  51
 +
  4 [[Fredi Karindi]]          3/0 11/2  8/2  2/0  0/2  1/0 10/2  8  50
 +
  5 [[Margarita Doktorova]]    1/0  0/2  9/1  7/1  6/1  2/0 11/2  7  47
 +
  6 [[Vjatšeslav Rumjantsev]]  8/1  9/1  7/1 10/1  5/1  3/0  0/2  7  41
 +
  7 [[Alissa Silm]]            9/1  8/1  6/1  5/1  1/0 11/2  3/0  6  50
 +
  8 [[Anastassia Mantšenko]]  6/1  7/1  4/0  0/2  2/0 10/2  1/0  6  49
 +
  9 [[Tatjana Pantelejeva]]    7/1  6/1  5/1 11/1  3/0  0/2  2/0  6  48
 +
  10 [[Eduard Lipitin]]        0/2  1/0  3/0  6/1 11/1  8/0  4/0  4  49
 +
  11 [[Juri Voblikov]]          2/0  4/0  0/2  9/1 10/1  7/0  5/0  4  43
 +
--------------------------------------------------------------------
 +
 
 +
Lisapartiis tüdrukute esikohale võitis Oksana Fomitšova valgetega mängides Kristina Guštšina.
  
 
== Kuni 14-aastased ==
 
== Kuni 14-aastased ==
=== Tabel ===
+
  Koht  Võistleja      1    2    3    4    5    6    7  Pt  S-l
 +
-------------------------------------------------------------------
 +
  1 [[Elvia Sõber]]    10/2  6/2  4/2  3/1  2/1  5/1  7/2  11  55
 +
  2 [[Anti Ingel]]      3/1 10/2  8/2  5/2  1/1  9/2  4/1  11  54
 +
  3 [[Margit Viirma]]    2/1  9/2 12/2  1/1  7/2  4/1  8/2  11  52
 +
  4 [[Helina Rajasalu]]  0/2  5/2  1/0  7/1  8/2  3/1  2/1  9  56
 +
  5 [[Martin Betlem]]  12/2  4/0 11/2  2/0  6/2  1/1 10/2  9  51
 +
  6 [[Olev Abel]]        9/2  1/0  7/0 11/2  5/0 12/2  0/2  8  43
 +
  7 [[Janet Tamm]]      13/2  8/0  6/2  4/1  3/0 11/2  1/0  7  52
 +
  8 [[Riivo Parts]]    11/2  7/2  2/0  9/1  4/0 13/2  3/0  7  51
 +
  9 [[Dagmar Seera]]    6/0  3/0  0/2  8/1 10/2  2/0 13/2  7  46
 +
  10 [[Teet Ojamets]]    1/0  2/0 13/2 12/2  9/0  0/2  5/0  6  44
 +
  11 [[Silver Juvanen]]  8/0 13/2  5/0  6/0  0/2  7/0 12/2  6  37
 +
  12 [[Tuuli Betlem]]    5/0  0/2  3/0 10/0 13/1  6/0 11/0  3  43
 +
  13 [[Kätlin Vist]]      7/0 11/0 10/0  0/2 12/1  8/0  9/0  3  36
 +
--------------------------------------------------------------------
  
 
== Kuni 10-aastased ==
 
== Kuni 10-aastased ==
=== Tabel ===
+
 
                            1     2     3     4     5     6     7     Gm-  Pt S-l  
+
Koht Võistleja          1   2   3   4   5   6   7   Pt S-l  
  ------------------------------------------------------------------------------------
+
  ------------------------------------------------------------------
  1 Jürgenson Kristjan    3/2   4/2   5/2   2/0   7/1   6/2   9/2     7- 11   53  
+
  1 [[Kristjan Jürgenson]]  3/2 4/2 5/2 2/0 7/1 6/2 9/2  11 53  
  2 Tamm Hendrik          13/2   6/1   4/2   1/2   3/0   9/2   7/2     7- 11   51  
+
  2 [[Hendrik Tamm]]      13/2 6/1 4/2 1/2 3/0 9/2 7/2  11 51  
  3 Pikkel Veronika        1/0 12/2 13/2   5/2   2/2   7/2   4/1     7- 11   49  
+
  3 [[Veronika Pikkel]]    1/0 12/2 13/2 5/2 2/2 7/2 4/1  11 49  
  4 Sild Joanna          12/2   1/0   2/0 14/2   6/1   5/2   3/1     7-   8   53  
+
  4 [[Joanna Sild]]        12/2 1/0 2/0 14/2 6/1 5/2 3/1  8 53  
  5 Jürgenson Andreas     11/2   7/2   1/0   3/0   8/2   4/0 14/2     7-   8   50  
+
  5 [[Andreas Jürgenson]]  11/2 7/2 1/0 3/0 8/2 4/0 14/2  8 50  
  6 Tali Kristofer        9/2   2/1   8/0 11/2   4/1   1/0 10/2     7-   8   49  
+
  6 [[Kristofer Tali]]      9/2 2/1 8/0 11/2 4/1 1/0 10/2  8 49  
  7 Nõmm Marko           10/2   5/0 11/2   8/2   1/1   3/0   2/0     7-   7   54  
+
  7 [[Marko Nõmm]]        10/2 5/0 11/2 8/2 1/1 3/0 2/0  7 54  
  8 Brusila Anne Maria   14/1   9/2   6/2   7/0   5/0 10/0 12/2     7-   7   39  
+
  8 [[Anne Maria Brusila]] 14/1 9/2 6/2 7/0 5/0 10/0 12/2  7 39  
  9 Kirillov Robert       6/0   8/0 10/2 13/2 14/2   2/0   1/0     7-   6   46  
+
  9 [[Robert Kirillov]]    6/0 8/0 10/2 13/2 14/2 2/0 1/0  6 46  
  10 Pikkel Rasmus          7/0 11/0   9/0 12/2 13/2   8/2   6/0     7-   6   38  
+
10 [[Rasmus Pikkel]]      7/0 11/0 9/0 12/2 13/2 8/2 6/0  6 38  
  11 Orgusaar Tarmo         5/0 10/2   7/0   6/0 12/1 14/2 13/1     7-   6   36  
+
11 [[Tarmo Orgusaar]]      5/0 10/2 7/0 6/0 12/1 14/2 13/1  6 36  
  12 Sepp Raido             4/0   3/0 14/1 10/0 11/1 13/2   8/0     7-   4   41  
+
12 [[Raido Sepp]]          4/0 3/0 14/1 10/0 11/1 13/2 8/0  4 41  
  13 Vagula Karmen          2/0 14/2   3/0   9/0 10/0 12/0 11/1     7-   3   44  
+
13 [[Karmen Vagula]]      2/0 14/2 3/0 9/0 10/0 12/0 11/1  3 44  
  14 Terras Joel Markus     8/1 13/0 12/1   4/0   9/0 11/0   5/0     7-   2   39  
+
14 [[Joel Markus Terras]]  8/1 13/0 12/1 4/0 9/0 11/0 5/0  2 39  
  ------------------------------------------------------------------------------------
+
  --------------------------------------------------------------------
+
 
=== Poisid===
+
[[Kategooria:Vene kabe mõttemängude festivalil|2006]]
+
                              Gm  +  =  -  Pt  S-l
+
  1 Jürgenson Kristjan        7  5- 1- 1  11  53
+
  2 Tamm Hendrik              7  5- 1- 1  11  51
+
  3 Jürgenson Andreas        7  4- 0- 3    8  50
+
  4 Tali Kristofer            7  3- 2- 2    8  49
+
  5 Nõmm Marko                7  3- 1- 3    7  54
+
  6 Kirillov Robert          7  3- 0- 4    6  46
+
  7 Pikkel Rasmus            7  3- 0- 4    6  38
+
  8 Orgusaar Tarmo            7  2- 2- 3    6  36
+
  9 Sepp Raido                7  1- 2- 4    4  41
+
  10 Terras Joel Markus        7  0- 2- 5    2  39
+
+
=== Tüdrukud===
+
+
                              Gm  +  =  -  Pt  S-l
+
  1 Pikkel Veronika          7  5- 1- 1  11  49
+
  2 Sild Joanna              7  3- 2- 2    8  53
+
  3 Brusila Anne Maria        7  3- 1- 3    7  39
+
  4 Vagula Karmen            7  1- 1- 5    3  44
+

Viimane redaktsioon: 28. aprill 2008, kell 19:45


Mõttemängude festival noortele 2006
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž


Mõttemängude festivali noortele 2006. aasta vene kabe turniir toimus Tallinna Malemajas 9. augustil 2006.

[redigeeri] Kuni 19-aastased noored

Koht Võistleja              1    2    3    4    5    6    7  Pt S-l 
--------------------------------------------------------------------
1-3 Kristina Guštšina      5/2 10/2  2/1  3/1  7/2  4/2  8/2 12  51 
    Nikita Bogdanov       11/2  3/1  1/1  4/2  8/2  5/2  9/2 12  51 
    Oksana Fomitšova       4/2  2/1 10/2  1/1  9/2  6/2  7/2 12  51 
  4 Fredi Karindi          3/0 11/2  8/2  2/0  0/2  1/0 10/2  8  50 
  5 Margarita Doktorova    1/0  0/2  9/1  7/1  6/1  2/0 11/2  7  47 
  6 Vjatšeslav Rumjantsev  8/1  9/1  7/1 10/1  5/1  3/0  0/2  7  41 
  7 Alissa Silm            9/1  8/1  6/1  5/1  1/0 11/2  3/0  6  50 
  8 Anastassia Mantšenko   6/1  7/1  4/0  0/2  2/0 10/2  1/0  6  49 
  9 Tatjana Pantelejeva    7/1  6/1  5/1 11/1  3/0  0/2  2/0  6  48 
 10 Eduard Lipitin         0/2  1/0  3/0  6/1 11/1  8/0  4/0  4  49 
 11 Juri Voblikov          2/0  4/0  0/2  9/1 10/1  7/0  5/0  4  43 
--------------------------------------------------------------------

Lisapartiis tüdrukute esikohale võitis Oksana Fomitšova valgetega mängides Kristina Guštšina.

[redigeeri] Kuni 14-aastased

 Koht  Võistleja      1    2    3    4    5    6    7   Pt  S-l 
-------------------------------------------------------------------
  1 Elvia Sõber     10/2  6/2  4/2  3/1  2/1  5/1  7/2  11   55 
  2 Anti Ingel       3/1 10/2  8/2  5/2  1/1  9/2  4/1  11   54 
  3 Margit Viirma    2/1  9/2 12/2  1/1  7/2  4/1  8/2  11   52 
  4 Helina Rajasalu  0/2  5/2  1/0  7/1  8/2  3/1  2/1   9   56 
  5 Martin Betlem   12/2  4/0 11/2  2/0  6/2  1/1 10/2   9   51 
  6 Olev Abel        9/2  1/0  7/0 11/2  5/0 12/2  0/2   8   43 
  7 Janet Tamm      13/2  8/0  6/2  4/1  3/0 11/2  1/0   7   52 
  8 Riivo Parts     11/2  7/2  2/0  9/1  4/0 13/2  3/0   7   51 
  9 Dagmar Seera     6/0  3/0  0/2  8/1 10/2  2/0 13/2   7   46 
 10 Teet Ojamets     1/0  2/0 13/2 12/2  9/0  0/2  5/0   6   44 
 11 Silver Juvanen   8/0 13/2  5/0  6/0  0/2  7/0 12/2   6   37 
 12 Tuuli Betlem     5/0  0/2  3/0 10/0 13/1  6/0 11/0   3   43 
 13 Kätlin Vist      7/0 11/0 10/0  0/2 12/1  8/0  9/0   3   36 
--------------------------------------------------------------------

[redigeeri] Kuni 10-aastased

Koht Võistleja          1    2    3    4    5    6    7   Pt S-l 
------------------------------------------------------------------
 1 Kristjan Jürgenson  3/2  4/2  5/2  2/0  7/1  6/2  9/2  11  53 
 2 Hendrik Tamm       13/2  6/1  4/2  1/2  3/0  9/2  7/2  11  51 
 3 Veronika Pikkel     1/0 12/2 13/2  5/2  2/2  7/2  4/1  11  49 
 4 Joanna Sild        12/2  1/0  2/0 14/2  6/1  5/2  3/1   8  53 
 5 Andreas Jürgenson  11/2  7/2  1/0  3/0  8/2  4/0 14/2   8  50 
 6 Kristofer Tali      9/2  2/1  8/0 11/2  4/1  1/0 10/2   8  49 
 7 Marko Nõmm         10/2  5/0 11/2  8/2  1/1  3/0  2/0   7  54 
 8 Anne Maria Brusila 14/1  9/2  6/2  7/0  5/0 10/0 12/2   7  39 
 9 Robert Kirillov     6/0  8/0 10/2 13/2 14/2  2/0  1/0   6  46 
10 Rasmus Pikkel       7/0 11/0  9/0 12/2 13/2  8/2  6/0   6  38 
11 Tarmo Orgusaar      5/0 10/2  7/0  6/0 12/1 14/2 13/1   6  36 
12 Raido Sepp          4/0  3/0 14/1 10/0 11/1 13/2  8/0   4  41 
13 Karmen Vagula       2/0 14/2  3/0  9/0 10/0 12/0 11/1   3  44 
14 Joel Markus Terras  8/1 13/0 12/1  4/0  9/0 11/0  5/0   2  39 
--------------------------------------------------------------------
Personaalsed tööriistad