Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(jätkan toimetamist) |
(jätkan toimetamist) |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
== Kuni 19-aastased noored == | == Kuni 19-aastased noored == | ||
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt | Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l | ||
-------------------------------------------------------------------- | |||
1-3 Guštšina | 1-3 [[Kristina Guštšina]] 5/2 10/2 2/1 3/1 7/2 4/2 8/2 12 51 | ||
Bogdanov | [[Nikita Bogdanov]] 11/2 3/1 1/1 4/2 8/2 5/2 9/2 12 51 | ||
[[Oksana Fomitšova]] 4/2 2/1 10/2 1/1 9/2 6/2 7/2 12 51 | |||
4 Karindi | 4 [[Fredi Karindi]] 3/0 11/2 8/2 2/0 0/2 1/0 10/2 8 50 | ||
5 Doktorova | 5 [[Margarita Doktorova]] 1/0 0/2 9/1 7/1 6/1 2/0 11/2 7 47 | ||
6 Rumjantsev | 6 [[Vjatšeslav Rumjantsev]] 8/1 9/1 7/1 10/1 5/1 3/0 0/2 7 41 | ||
7 Silm | 7 [[Alissa Silm]] 9/1 8/1 6/1 5/1 1/0 11/2 3/0 6 50 | ||
8 Mantšenko | 8 [[Anastassia Mantšenko]] 6/1 7/1 4/0 0/2 2/0 10/2 1/0 6 49 | ||
9 Pantelejeva | 9 [[Tatjana Pantelejeva]] 7/1 6/1 5/1 11/1 3/0 0/2 2/0 6 48 | ||
10 Lipitin | 10 [[Eduard Lipitin]] 0/2 1/0 3/0 6/1 11/1 8/0 4/0 4 49 | ||
11 Voblikov | 11 [[Juri Voblikov]] 2/0 4/0 0/2 9/1 10/1 7/0 5/0 4 43 | ||
-------------------------------------------------------------------- | |||
Lisapartiis tüdrukute | Lisapartiis tüdrukute esikohale võitis Oksana Fomitšova valgetega mängides Kristina Guštšina. | ||
== Kuni 14-aastased == | == Kuni 14-aastased == | ||
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l | |||
------------------------------------------------------------------- | |||
1 Sõber | 1 [[Elvia Sõber]] 10/2 6/2 4/2 3/1 2/1 5/1 7/2 11 55 | ||
2 Ingel | 2 [[Anti Ingel]] 3/1 10/2 8/2 5/2 1/1 9/2 4/1 11 54 | ||
3 Viirma | 3 [[Margit Viirma]] 2/1 9/2 12/2 1/1 7/2 4/1 8/2 11 52 | ||
4 Rajasalu | 4 [[Helina Rajasalu]] 0/2 5/2 1/0 7/1 8/2 3/1 2/1 9 56 | ||
5 Betlem | 5 [[Martin Betlem]] 12/2 4/0 11/2 2/0 6/2 1/1 10/2 9 51 | ||
6 Abel | 6 [[Olev Abel]] 9/2 1/0 7/0 11/2 5/0 12/2 0/2 8 43 | ||
7 Tamm | 7 [[Janet Tamm]] 13/2 8/0 6/2 4/1 3/0 11/2 1/0 7 52 | ||
8 Parts | 8 [[Riivo Parts]] 11/2 7/2 2/0 9/1 4/0 13/2 3/0 7 51 | ||
9 Seera | 9 [[Dagmar Seera]] 6/0 3/0 0/2 8/1 10/2 2/0 13/2 7 46 | ||
10 Ojamets | 10 [[Teet Ojamets]] 1/0 2/0 13/2 12/2 9/0 0/2 5/0 6 44 | ||
11 Juvanen | 11 [[Silver Juvanen]] 8/0 13/2 5/0 6/0 0/2 7/0 12/2 6 37 | ||
12 Betlem | 12 [[Tuuli Betlem]] 5/0 0/2 3/0 10/0 13/1 6/0 11/0 3 43 | ||
13 Vist | 13 [[Kätlin Vist]] 7/0 11/0 10/0 0/2 12/1 8/0 9/0 3 36 | ||
-------------------------------------------------------------------- | |||
-------------------------------------------------------------------- | |||
== Kuni 10-aastased == | == Kuni 10-aastased == |
Redaktsioon: 28. aprill 2008, kell 19:30
Mõttemängude festival noortele 2006 |
---|
Üksikalad: |
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž |
Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe
Tallinna Malemaja, 9. august 2006
Kuni 19-aastased noored
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l -------------------------------------------------------------------- 1-3 Kristina Guštšina 5/2 10/2 2/1 3/1 7/2 4/2 8/2 12 51 Nikita Bogdanov 11/2 3/1 1/1 4/2 8/2 5/2 9/2 12 51 Oksana Fomitšova 4/2 2/1 10/2 1/1 9/2 6/2 7/2 12 51 4 Fredi Karindi 3/0 11/2 8/2 2/0 0/2 1/0 10/2 8 50 5 Margarita Doktorova 1/0 0/2 9/1 7/1 6/1 2/0 11/2 7 47 6 Vjatšeslav Rumjantsev 8/1 9/1 7/1 10/1 5/1 3/0 0/2 7 41 7 Alissa Silm 9/1 8/1 6/1 5/1 1/0 11/2 3/0 6 50 8 Anastassia Mantšenko 6/1 7/1 4/0 0/2 2/0 10/2 1/0 6 49 9 Tatjana Pantelejeva 7/1 6/1 5/1 11/1 3/0 0/2 2/0 6 48 10 Eduard Lipitin 0/2 1/0 3/0 6/1 11/1 8/0 4/0 4 49 11 Juri Voblikov 2/0 4/0 0/2 9/1 10/1 7/0 5/0 4 43 --------------------------------------------------------------------
Lisapartiis tüdrukute esikohale võitis Oksana Fomitšova valgetega mängides Kristina Guštšina.
Kuni 14-aastased
Koht Võistleja 1 2 3 4 5 6 7 Pt S-l ------------------------------------------------------------------- 1 Elvia Sõber 10/2 6/2 4/2 3/1 2/1 5/1 7/2 11 55 2 Anti Ingel 3/1 10/2 8/2 5/2 1/1 9/2 4/1 11 54 3 Margit Viirma 2/1 9/2 12/2 1/1 7/2 4/1 8/2 11 52 4 Helina Rajasalu 0/2 5/2 1/0 7/1 8/2 3/1 2/1 9 56 5 Martin Betlem 12/2 4/0 11/2 2/0 6/2 1/1 10/2 9 51 6 Olev Abel 9/2 1/0 7/0 11/2 5/0 12/2 0/2 8 43 7 Janet Tamm 13/2 8/0 6/2 4/1 3/0 11/2 1/0 7 52 8 Riivo Parts 11/2 7/2 2/0 9/1 4/0 13/2 3/0 7 51 9 Dagmar Seera 6/0 3/0 0/2 8/1 10/2 2/0 13/2 7 46 10 Teet Ojamets 1/0 2/0 13/2 12/2 9/0 0/2 5/0 6 44 11 Silver Juvanen 8/0 13/2 5/0 6/0 0/2 7/0 12/2 6 37 12 Tuuli Betlem 5/0 0/2 3/0 10/0 13/1 6/0 11/0 3 43 13 Kätlin Vist 7/0 11/0 10/0 0/2 12/1 8/0 9/0 3 36 --------------------------------------------------------------------
Kuni 10-aastased
Tabel
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt S-l ------------------------------------------------------------------------------------ 1 Jürgenson Kristjan 3/2 4/2 5/2 2/0 7/1 6/2 9/2 7- 11 53 2 Tamm Hendrik 13/2 6/1 4/2 1/2 3/0 9/2 7/2 7- 11 51 3 Pikkel Veronika 1/0 12/2 13/2 5/2 2/2 7/2 4/1 7- 11 49 4 Sild Joanna 12/2 1/0 2/0 14/2 6/1 5/2 3/1 7- 8 53 5 Jürgenson Andreas 11/2 7/2 1/0 3/0 8/2 4/0 14/2 7- 8 50 6 Tali Kristofer 9/2 2/1 8/0 11/2 4/1 1/0 10/2 7- 8 49 7 Nõmm Marko 10/2 5/0 11/2 8/2 1/1 3/0 2/0 7- 7 54 8 Brusila Anne Maria 14/1 9/2 6/2 7/0 5/0 10/0 12/2 7- 7 39 9 Kirillov Robert 6/0 8/0 10/2 13/2 14/2 2/0 1/0 7- 6 46 10 Pikkel Rasmus 7/0 11/0 9/0 12/2 13/2 8/2 6/0 7- 6 38 11 Orgusaar Tarmo 5/0 10/2 7/0 6/0 12/1 14/2 13/1 7- 6 36 12 Sepp Raido 4/0 3/0 14/1 10/0 11/1 13/2 8/0 7- 4 41 13 Vagula Karmen 2/0 14/2 3/0 9/0 10/0 12/0 11/1 7- 3 44 14 Terras Joel Markus 8/1 13/0 12/1 4/0 9/0 11/0 5/0 7- 2 39 ------------------------------------------------------------------------------------
Poisid
Gm + = - Pt S-l 1 Jürgenson Kristjan 7 5- 1- 1 11 53 2 Tamm Hendrik 7 5- 1- 1 11 51 3 Jürgenson Andreas 7 4- 0- 3 8 50 4 Tali Kristofer 7 3- 2- 2 8 49 5 Nõmm Marko 7 3- 1- 3 7 54 6 Kirillov Robert 7 3- 0- 4 6 46 7 Pikkel Rasmus 7 3- 0- 4 6 38 8 Orgusaar Tarmo 7 2- 2- 3 6 36 9 Sepp Raido 7 1- 2- 4 4 41 10 Terras Joel Markus 7 0- 2- 5 2 39
Tüdrukud
Gm + = - Pt S-l 1 Pikkel Veronika 7 5- 1- 1 11 49 2 Sild Joanna 7 3- 2- 2 8 53 3 Brusila Anne Maria 7 3- 1- 3 7 39 4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 44