Erinevus lehekülje "Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Poisid)
(jätkan toimetamist)
Rida 1: Rida 1:
 
{{Mõttemängud2006}}
 
{{Mõttemängud2006}}
  
'''Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe'''
+
'''[[Mõttemängude festival noortele 2006]] - vene kabe'''
  
 
Tallinna Malemaja, 9. august 2006
 
Tallinna Malemaja, 9. august 2006
  
 
== Kuni 19-aastased noored ==
 
== Kuni 19-aastased noored ==
=== Tabel ===
 
                              1    2    3    4    5    6    7      Gm-  Pt  S-l
 
-------------------------------------------------------------------------------------
 
1-3 Guštšina Kristina      5/2  10/2  2/1  3/1  7/2  4/2  8/2      7-  12  51
 
    Bogdanov Nikita        11/2  3/1  1/1  4/2  8/2  5/2  9/2      7-  12  51
 
    Fomitšjova Oksana      4/2  2/1  10/2  1/1  9/2  6/2  7/2      7-  12  51
 
  4 Karindi Fredi          3/0  11/2  8/2  2/0  12/2  1/0  10/2      7-  8  50
 
  5 Doktorova Margarita    1/0  12/2  9/1  7/1  6/1  2/0  11/2      7-  7  47
 
  6 Rumjantsev Vjatšeslav  8/1  9/1  7/1  10/1  5/1  3/0  12/2      7-  7  41
 
  7 Silm Alissa            9/1  8/1  6/1  5/1  1/0  11/2  3/0      7-  6  50
 
  8 Mantšenko Anastassia    6/1  7/1  4/0  12/2  2/0  10/2  1/0      7-  6  49
 
  9 Pantelejeva Tatjana    7/1  6/1  5/1  11/1  3/0  12/2  2/0      7-  6  48
 
  10 Lipitin Eduard        12/2  1/0  3/0  6/1  11/1  8/0  4/0      7-  4  49
 
  11 Voblikov Juri          2/0  4/0  12/2  9/1  10/1  7/0  5/0      7-  4  43
 
  12 vaba                  10/0  5/0  11/0  8/0  4/0  9/0  6/0      7-  0  38
 
-------------------------------------------------------------------------------------
 
  
=== Tüdrukud ===
+
  Koht Võistleja              1    2    3    4    5    6    7 Pt  S-l  
   
+
---------------------------------------------------------------------
                              Gm +  =  -  Pt  S-l  
+
  1-3 Guštšina Kristina     5/2 10/2  2/1  3/1  7/2 4/2 8/2 12   51
  1-2 Guštšina Kristina         5- 2- 0   12  51  
+
    Bogdanov Nikita      11/2  3/1  1/1  4/2  8/2  5/2  9/2 12  51  
     Fomitšjova Oksana         7 5- 2- 0  12  51  
+
     Fomitšjova Oksana     4/2 2/1 10/2  1/1  9/2  6/2  7/2 12  51  
   3 Doktorova Margarita       7  2- 3- 2   7  47  
+
   4 Karindi Fredi          3/0 11/2  8/2  2/0 12/2  1/0 10/2  8  50
   4 Silm Alissa              7  1- 4- 2    6  50  
+
  5 Doktorova Margarita   1/0 12/2  9/1  7/1  6/1 2/0 11/2 7  47  
   5 Mantšenko Anastassia     7  2- 2- 3    6  49  
+
   6 Rumjantsev Vjatšeslav  8/1  9/1  7/1 10/1 5/1 3/0 12/2 7  41
   6 Pantelejeva Tatjana       7  1- 4- 2   6  48  
+
   7 Silm Alissa            9/1  8/1  6/1  5/1  1/0 11/2  3/0  6  50  
 +
   8 Mantšenko Anastassia   6/1  7/1 4/0 12/2 2/0 10/2  1/0  6  49  
 +
   9 Pantelejeva Tatjana   7/1 6/1 5/1 11/1  3/0 12/2 2/0  6  48  
 +
  10 Lipitin Eduard        12/2  1/0  3/0  6/1 11/1  8/0  4/0  4  49
 +
  11 Voblikov Juri          2/0  4/0 12/2  9/1 10/1  7/0  5/0  4  43
 +
  12 vaba                  10/0  5/0 11/0  8/0  4/0  9/0  6/0  0  38
 +
----------------------------------------------------------------------
  
Lisapartii 1. kohale Oksana Fomitšjova - Kristina Guštšina 2-0
+
Lisapartiis tüdrukute 1. kohale võitis Oksana Fomitšjova valgetega mängides Kristina Guštšina.
 
+
=== Poisid===
+
+
                              Gm  +  =  -  Pt  S-l
+
  1 Bogdanov Nikita          7  5- 2- 0  12  51
+
  2 Karindi Fredi            7  4- 0- 3    8  50
+
  3 Rumjantsev Vjatšeslav    7  1- 5- 1    7  41
+
  4 Lipitin Eduard            7  1- 2- 4    4  49
+
  5 Voblikov Juri            7  1- 2- 4    4  43
+
  
 
== Kuni 14-aastased ==
 
== Kuni 14-aastased ==
=== Tabel ===
 
 
                             1    2    3    4    5    6    7      Gm-  Pt  S-l  
 
                             1    2    3    4    5    6    7      Gm-  Pt  S-l  
 
  ------------------------------------------------------------------------------------
 
  ------------------------------------------------------------------------------------
Rida 126: Rida 106:
 
   3 Brusila Anne Maria        7  3- 1- 3    7  39  
 
   3 Brusila Anne Maria        7  3- 1- 3    7  39  
 
   4 Vagula Karmen            7  1- 1- 5    3  44
 
   4 Vagula Karmen            7  1- 1- 5    3  44
 +
 +
[[Kategooria:Vene kabe mõttemängude festivalil|2006]]

Redaktsioon: 28. aprill 2008, kell 18:57


Mõttemängude festival noortele 2006
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž


Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe

Tallinna Malemaja, 9. august 2006

Sisukord

Kuni 19-aastased noored

Koht Võistleja              1    2    3    4    5    6    7  Pt  S-l 
---------------------------------------------------------------------
1-3 Guštšina Kristina      5/2 10/2  2/1  3/1  7/2  4/2  8/2 12   51 
    Bogdanov Nikita       11/2  3/1  1/1  4/2  8/2  5/2  9/2 12   51 
    Fomitšjova Oksana      4/2  2/1 10/2  1/1  9/2  6/2  7/2 12   51 
  4 Karindi Fredi          3/0 11/2  8/2  2/0 12/2  1/0 10/2  8   50 
  5 Doktorova Margarita    1/0 12/2  9/1  7/1  6/1  2/0 11/2  7   47 
  6 Rumjantsev Vjatšeslav  8/1  9/1  7/1 10/1  5/1  3/0 12/2  7   41 
  7 Silm Alissa            9/1  8/1  6/1  5/1  1/0 11/2  3/0  6   50 
  8 Mantšenko Anastassia   6/1  7/1  4/0 12/2  2/0 10/2  1/0  6   49 
  9 Pantelejeva Tatjana    7/1  6/1  5/1 11/1  3/0 12/2  2/0  6   48 
 10 Lipitin Eduard        12/2  1/0  3/0  6/1 11/1  8/0  4/0  4   49 
 11 Voblikov Juri          2/0  4/0 12/2  9/1 10/1  7/0  5/0  4   43 
 12 vaba                  10/0  5/0 11/0  8/0  4/0  9/0  6/0  0   38 
----------------------------------------------------------------------

Lisapartiis tüdrukute 1. kohale võitis Oksana Fomitšjova valgetega mängides Kristina Guštšina.

Kuni 14-aastased

                            1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sõber Elvia           10/2   6/2   4/2   3/1   2/1   5/1   7/2      7-  11   55 
  2 Ingel Anti             3/1  10/2   8/2   5/2   1/1   9/2   4/1      7-  11   54 
  3 Viirma Margit          2/1   9/2  12/2   1/1   7/2   4/1   8/2      7-  11   52 
  4 Rajasalu Helina       14/2   5/2   1/0   7/1   8/2   3/1   2/1      7-   9   56 
  5 Betlem Martin         12/2   4/0  11/2   2/0   6/2   1/1  10/2      7-   9   51 
  6 Abel Olev              9/2   1/0   7/0  11/2   5/0  12/2  14/2      7-   8   43 
  7 Tamm Janet            13/2   8/0   6/2   4/1   3/0  11/2   1/0      7-   7   52 
  8 Parts Riivo           11/2   7/2   2/0   9/1   4/0  13/2   3/0      7-   7   51 
  9 Seera Dagmar           6/0   3/0  14/2   8/1  10/2   2/0  13/2      7-   7   46 
 10 Ojamets Teet           1/0   2/0  13/2  12/2   9/0  14/2   5/0      7-   6   44 
 11 Juvanen Silver         8/0  13/2   5/0   6/0  14/2   7/0  12/2      7-   6   37 
 12 Betlem Tuuli           5/0  14/2   3/0  10/0  13/1   6/0  11/0      7-   3   43 
 13 Vist Kätlin            7/0  11/0  10/0  14/2  12/1   8/0   9/0      7-   3   36 
 14 vaba                   4/0  12/0   9/0  13/0  11/0  10/0   6/0      7-   0   39 
------------------------------------------------------------------------------------

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Sõber Elvia               7  4- 3- 0   11   55 
  2 Viirma Margit             7  4- 3- 0   11   52 
  3 Rajasalu Helina           7  3- 3- 1    9   56 
  4 Tamm Janet                7  3- 1- 3    7   52 
  5 Seera Dagmar              7  3- 1- 3    7   46 
  6 Betlem Tuuli              7  1- 1- 5    3   43 
  7 Vist Kätlin               7  1- 1- 5    3   36 

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Ingel Anti                7  4- 3- 0   11   54 
  2 Betlem Martin             7  4- 1- 2    9   51 
  3 Abel Olev                 7  4- 0- 3    8   43 
  4 Parts Riivo               7  3- 1- 3    7   51 
  5 Ojamets Teet              7  3- 0- 4    6   44 
  6 Juvanen Silver            7  3- 0- 4    6   37

Kuni 10-aastased

Tabel

                            1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jürgenson Kristjan     3/2   4/2   5/2   2/0   7/1   6/2   9/2      7-  11   53 
  2 Tamm Hendrik          13/2   6/1   4/2   1/2   3/0   9/2   7/2      7-  11   51 
  3 Pikkel Veronika        1/0  12/2  13/2   5/2   2/2   7/2   4/1      7-  11   49 
  4 Sild Joanna           12/2   1/0   2/0  14/2   6/1   5/2   3/1      7-   8   53 
  5 Jürgenson Andreas     11/2   7/2   1/0   3/0   8/2   4/0  14/2      7-   8   50 
  6 Tali Kristofer         9/2   2/1   8/0  11/2   4/1   1/0  10/2      7-   8   49 
  7 Nõmm Marko            10/2   5/0  11/2   8/2   1/1   3/0   2/0      7-   7   54 
  8 Brusila Anne Maria    14/1   9/2   6/2   7/0   5/0  10/0  12/2      7-   7   39 
  9 Kirillov Robert        6/0   8/0  10/2  13/2  14/2   2/0   1/0      7-   6   46 
 10 Pikkel Rasmus          7/0  11/0   9/0  12/2  13/2   8/2   6/0      7-   6   38 
 11 Orgusaar Tarmo         5/0  10/2   7/0   6/0  12/1  14/2  13/1      7-   6   36 
 12 Sepp Raido             4/0   3/0  14/1  10/0  11/1  13/2   8/0      7-   4   41 
 13 Vagula Karmen          2/0  14/2   3/0   9/0  10/0  12/0  11/1      7-   3   44 
 14 Terras Joel Markus     8/1  13/0  12/1   4/0   9/0  11/0   5/0      7-   2   39 
------------------------------------------------------------------------------------

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l
  1 Jürgenson Kristjan        7  5- 1- 1   11   53 
  2 Tamm Hendrik              7  5- 1- 1   11   51 
  3 Jürgenson Andreas         7  4- 0- 3    8   50 
  4 Tali Kristofer            7  3- 2- 2    8   49 
  5 Nõmm Marko                7  3- 1- 3    7   54 
  6 Kirillov Robert           7  3- 0- 4    6   46 
  7 Pikkel Rasmus             7  3- 0- 4    6   38 
  8 Orgusaar Tarmo            7  2- 2- 3    6   36 
  9 Sepp Raido                7  1- 2- 4    4   41 
 10 Terras Joel Markus        7  0- 2- 5    2   39 

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Pikkel Veronika           7  5- 1- 1   11   49 
  2 Sild Joanna               7  3- 2- 2    8   53 
  3 Brusila Anne Maria        7  3- 1- 3    7   39 
4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 44
Personaalsed tööriistad