Erinevus lehekülje "Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Tabel)
(Poisid)
Rida 40: Rida 40:
 
   1 Bogdanov Nikita          7  5- 2- 0  12  51  
 
   1 Bogdanov Nikita          7  5- 2- 0  12  51  
 
   2 Karindi Fredi            7  4- 0- 3    8  50  
 
   2 Karindi Fredi            7  4- 0- 3    8  50  
   3 Rumjantsev Vjatsesla      7  1- 5- 1    7  41  
+
   3 Rumjantsev Vjatšeslav    7  1- 5- 1    7  41  
 
   4 Lipitin Eduard            7  1- 2- 4    4  49  
 
   4 Lipitin Eduard            7  1- 2- 4    4  49  
 
   5 Voblikov Juri            7  1- 2- 4    4  43
 
   5 Voblikov Juri            7  1- 2- 4    4  43

Redaktsioon: 9. august 2006, kell 14:13


Mõttemängude festival noortele 2006
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž


Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe

Tallinna Malemaja, 9. august 2006

Sisukord

Kuni 19-aastased noored

Tabel

                             1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
-------------------------------------------------------------------------------------
1-3 Guštšina Kristina       5/2  10/2   2/1   3/1   7/2   4/2   8/2      7-  12   51 
    Bogdanov Nikita        11/2   3/1   1/1   4/2   8/2   5/2   9/2      7-  12   51 
    Fomitšjova Oksana       4/2   2/1  10/2   1/1   9/2   6/2   7/2      7-  12   51 
  4 Karindi Fredi           3/0  11/2   8/2   2/0  12/2   1/0  10/2      7-   8   50 
  5 Doktorova Margarita     1/0  12/2   9/1   7/1   6/1   2/0  11/2      7-   7   47 
  6 Rumjantsev Vjatšeslav   8/1   9/1   7/1  10/1   5/1   3/0  12/2      7-   7   41 
  7 Silm Alissa             9/1   8/1   6/1   5/1   1/0  11/2   3/0      7-   6   50 
  8 Mantšenko Anastassia    6/1   7/1   4/0  12/2   2/0  10/2   1/0      7-   6   49 
  9 Pantelejeva Tatjana     7/1   6/1   5/1  11/1   3/0  12/2   2/0      7-   6   48 
 10 Lipitin Eduard         12/2   1/0   3/0   6/1  11/1   8/0   4/0      7-   4   49 
 11 Voblikov Juri           2/0   4/0  12/2   9/1  10/1   7/0   5/0      7-   4   43 
 12 vaba                   10/0   5/0  11/0   8/0   4/0   9/0   6/0      7-   0   38 
-------------------------------------------------------------------------------------

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
1-2 Guštšina Kristina         7  5- 2- 0   12   51 
    Fomitšjova Oksana         7  5- 2- 0   12   51 
  3 Doktorova Margarita       7  2- 3- 2    7   47 
  4 Silm Alissa               7  1- 4- 2    6   50 
  5 Mantšenko Anastassia      7  2- 2- 3    6   49 
  6 Pantelejeva Tatjana       7  1- 4- 2    6   48 
Lisapartii 1. kohale Oksana Fomitšjova - Kristina Guštšina 2-0

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Bogdanov Nikita           7  5- 2- 0   12   51 
  2 Karindi Fredi             7  4- 0- 3    8   50 
  3 Rumjantsev Vjatšeslav     7  1- 5- 1    7   41 
  4 Lipitin Eduard            7  1- 2- 4    4   49 
  5 Voblikov Juri             7  1- 2- 4    4   43

Kuni 14-aastased

Tabel

                            1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sõber Elvia           10/2   6/2   4/2   3/1   2/1   5/1   7/2      7-  11   55 
  2 Ingel Anti             3/1  10/2   8/2   5/2   1/1   9/2   4/1      7-  11   54 
  3 Viirma Margit          2/1   9/2  12/2   1/1   7/2   4/1   8/2      7-  11   52 
  4 Rajasalu Helina       14/2   5/2   1/0   7/1   8/2   3/1   2/1      7-   9   56 
  5 Betlem Martin         12/2   4/0  11/2   2/0   6/2   1/1  10/2      7-   9   51 
  6 Abel Olev              9/2   1/0   7/0  11/2   5/0  12/2  14/2      7-   8   43 
  7 Tamm Janet            13/2   8/0   6/2   4/1   3/0  11/2   1/0      7-   7   52 
  8 Parts Riivo           11/2   7/2   2/0   9/1   4/0  13/2   3/0      7-   7   51 
  9 Seera Dagmar           6/0   3/0  14/2   8/1  10/2   2/0  13/2      7-   7   46 
 10 Ojamets Teet           1/0   2/0  13/2  12/2   9/0  14/2   5/0      7-   6   44 
 11 Juvanen Silver         8/0  13/2   5/0   6/0  14/2   7/0  12/2      7-   6   37 
 12 Betlem Tuuli           5/0  14/2   3/0  10/0  13/1   6/0  11/0      7-   3   43 
 13 Vist Kätlin            7/0  11/0  10/0  14/2  12/1   8/0   9/0      7-   3   36 
 14 vaba                   4/0  12/0   9/0  13/0  11/0  10/0   6/0      7-   0   39 
------------------------------------------------------------------------------------

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Sõber Elvia               7  4- 3- 0   11   55 
  2 Viirma Margit             7  4- 3- 0   11   52 
  3 Rajasalu Helina           7  3- 3- 1    9   56 
  4 Tamm Janet                7  3- 1- 3    7   52 
  5 Seera Dagmar              7  3- 1- 3    7   46 
  6 Betlem Tuuli              7  1- 1- 5    3   43 
  7 Vist Kätlin               7  1- 1- 5    3   36 

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Ingel Anti                7  4- 3- 0   11   54 
  2 Betlem Martin             7  4- 1- 2    9   51 
  3 Abel Olev                 7  4- 0- 3    8   43 
  4 Parts Riivo               7  3- 1- 3    7   51 
  5 Ojamets Teet              7  3- 0- 4    6   44 
  6 Juvanen Silver            7  3- 0- 4    6   37

Kuni 10-aastased

Tabel

                            1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jürgenson Kristjan     3/2   4/2   5/2   2/0   7/1   6/2   9/2      7-  11   53 
  2 Tamm Hendrik          13/2   6/1   4/2   1/2   3/0   9/2   7/2      7-  11   51 
  3 Pikkel Veronika        1/0  12/2  13/2   5/2   2/2   7/2   4/1      7-  11   49 
  4 Sild Joanna           12/2   1/0   2/0  14/2   6/1   5/2   3/1      7-   8   53 
  5 Jürgenson Andreas     11/2   7/2   1/0   3/0   8/2   4/0  14/2      7-   8   50 
  6 Tali Kristofer         9/2   2/1   8/0  11/2   4/1   1/0  10/2      7-   8   49 
  7 Nõmm Marko            10/2   5/0  11/2   8/2   1/1   3/0   2/0      7-   7   54 
  8 Brusila Anne Maria    14/1   9/2   6/2   7/0   5/0  10/0  12/2      7-   7   39 
  9 Kirillov Robert        6/0   8/0  10/2  13/2  14/2   2/0   1/0      7-   6   46 
 10 Pikkel Rasmus          7/0  11/0   9/0  12/2  13/2   8/2   6/0      7-   6   38 
 11 Orgusaar Tarmo         5/0  10/2   7/0   6/0  12/1  14/2  13/1      7-   6   36 
 12 Sepp Raido             4/0   3/0  14/1  10/0  11/1  13/2   8/0      7-   4   41 
 13 Vagula Karmen          2/0  14/2   3/0   9/0  10/0  12/0  11/1      7-   3   44 
 14 Terras Joel Markus     8/1  13/0  12/1   4/0   9/0  11/0   5/0      7-   2   39 
------------------------------------------------------------------------------------

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l
  1 Jürgenson Kristjan        7  5- 1- 1   11   53 
  2 Tamm Hendrik              7  5- 1- 1   11   51 
  3 Jürgenson Andreas         7  4- 0- 3    8   50 
  4 Tali Kristofer            7  3- 2- 2    8   49 
  5 Nõmm Marko                7  3- 1- 3    7   54 
  6 Kirillov Robert           7  3- 0- 4    6   46 
  7 Pikkel Rasmus             7  3- 0- 4    6   38 
  8 Orgusaar Tarmo            7  2- 2- 3    6   36 
  9 Sepp Raido                7  1- 2- 4    4   41 
 10 Terras Joel Markus        7  0- 2- 5    2   39 

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Pikkel Veronika           7  5- 1- 1   11   49 
  2 Sild Joanna               7  3- 2- 2    8   53 
  3 Brusila Anne Maria        7  3- 1- 3    7   39 
4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 44
Personaalsed tööriistad