Erinevus lehekülje "Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(Tabel)
Rida 10: Rida 10:
 
== Kuni 14-aastased ==
 
== Kuni 14-aastased ==
 
=== Tabel ===
 
=== Tabel ===
 +
                              1    2    3    4    5    6    7    Gm-  Pt  S-l
 +
------------------------------------------------------------------------------------
 +
  1 Sõber Elvia          10/2  6/2  4/2  3/1  2/1  5/1  7/2      7-  11  55
 +
  2 Ingel Anti            3/1  10/2  8/2  5/2  1/1  9/2  4/1      7-  11  54
 +
  3 Viirma Margit          2/1  9/2  12/2  1/1  7/2  4/1  8/2      7-  11  52
 +
  4 Rajasalu Helina      14/2  5/2  1/0  7/1  8/2  3/1  2/1      7-  9  56
 +
  5 Betlem Martin        12/2  4/0  11/2  2/0  6/2  1/1  10/2      7-  9  51
 +
  6 Abel Olev              9/2  1/0  7/0  11/2  5/0  12/2  14/2      7-  8  43
 +
  7 Tamm Janet            13/2  8/0  6/2  4/1  3/0  11/2  1/0      7-  7  52
 +
  8 Parts Riivo          11/2  7/2  2/0  9/1  4/0  13/2  3/0      7-  7  51
 +
  9 Seera Dagmar          6/0  3/0  14/2  8/1  10/2  2/0  13/2      7-  7  46
 +
  10 Ojamets Teet          1/0  2/0  13/2  12/2  9/0  14/2  5/0      7-  6  44
 +
  11 Juvanen Silver        8/0  13/2  5/0  6/0  14/2  7/0  12/2      7-  6  37
 +
  12 Betlem Tuuli          5/0  14/2  3/0  10/0  13/1  6/0  11/0      7-  3  43
 +
  13 Vist Kätlin            7/0  11/0  10/0  14/2  12/1  8/0  9/0      7-  3  36
 +
  14 vaba                  4/0  12/0  9/0  13/0  11/0  10/0  6/0      7-  0  39
 +
------------------------------------------------------------------------------------
 +
 +
=== Tüdrukud ===
 +
 +
                              Gm  +  =  -  Pt  S-l
 +
  1 Sõber Elvia              7  4- 3- 0  11  55
 +
  2 Viirma Margit            7  4- 3- 0  11  52
 +
  3 Rajasalu Helina          7  3- 3- 1    9  56
 +
  4 Tamm Janet                7  3- 1- 3    7  52
 +
  5 Seera Dagmar              7  3- 1- 3    7  46
 +
  6 Betlem Tuuli              7  1- 1- 5    3  43
 +
  7 Vist Kätlin              7  1- 1- 5    3  36
 +
 +
=== Poisid ===
 +
 +
                              Gm  +  =  -  Pt  S-l
 +
  1 Ingel Anti                7  4- 3- 0  11  54
 +
  2 Betlem Martin            7  4- 1- 2    9  51
 +
  3 Abel Olev                7  4- 0- 3    8  43
 +
  4 Parts Riivo              7  3- 1- 3    7  51
 +
  5 Ojamets Teet              7  3- 0- 4    6  44
 +
  6 Juvanen Silver            7  3- 0- 4    6  37
  
 
== Kuni 10-aastased ==
 
== Kuni 10-aastased ==

Redaktsioon: 9. august 2006, kell 14:02


Mõttemängude festival noortele 2006
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž


Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe

Tallinna Malemaja, 9. august 2006

Sisukord

Kuni 19-aastased noored

Tabel

Kuni 14-aastased

Tabel

                              1     2     3     4     5     6     7    Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sõber Elvia           10/2   6/2   4/2   3/1   2/1   5/1   7/2      7-  11   55 
  2 Ingel Anti             3/1  10/2   8/2   5/2   1/1   9/2   4/1      7-  11   54 
  3 Viirma Margit          2/1   9/2  12/2   1/1   7/2   4/1   8/2      7-  11   52 
  4 Rajasalu Helina       14/2   5/2   1/0   7/1   8/2   3/1   2/1      7-   9   56 
  5 Betlem Martin         12/2   4/0  11/2   2/0   6/2   1/1  10/2      7-   9   51 
  6 Abel Olev              9/2   1/0   7/0  11/2   5/0  12/2  14/2      7-   8   43 
  7 Tamm Janet            13/2   8/0   6/2   4/1   3/0  11/2   1/0      7-   7   52 
  8 Parts Riivo           11/2   7/2   2/0   9/1   4/0  13/2   3/0      7-   7   51 
  9 Seera Dagmar           6/0   3/0  14/2   8/1  10/2   2/0  13/2      7-   7   46 
 10 Ojamets Teet           1/0   2/0  13/2  12/2   9/0  14/2   5/0      7-   6   44 
 11 Juvanen Silver         8/0  13/2   5/0   6/0  14/2   7/0  12/2      7-   6   37 
 12 Betlem Tuuli           5/0  14/2   3/0  10/0  13/1   6/0  11/0      7-   3   43 
 13 Vist Kätlin            7/0  11/0  10/0  14/2  12/1   8/0   9/0      7-   3   36 
 14 vaba                   4/0  12/0   9/0  13/0  11/0  10/0   6/0      7-   0   39 
------------------------------------------------------------------------------------

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Sõber Elvia               7  4- 3- 0   11   55 
  2 Viirma Margit             7  4- 3- 0   11   52 
  3 Rajasalu Helina           7  3- 3- 1    9   56 
  4 Tamm Janet                7  3- 1- 3    7   52 
  5 Seera Dagmar              7  3- 1- 3    7   46 
  6 Betlem Tuuli              7  1- 1- 5    3   43 
  7 Vist Kätlin               7  1- 1- 5    3   36 

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Ingel Anti                7  4- 3- 0   11   54 
  2 Betlem Martin             7  4- 1- 2    9   51 
  3 Abel Olev                 7  4- 0- 3    8   43 
  4 Parts Riivo               7  3- 1- 3    7   51 
  5 Ojamets Teet              7  3- 0- 4    6   44 
  6 Juvanen Silver            7  3- 0- 4    6   37

Kuni 10-aastased

Tabel

                            1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jürgenson Kristjan     3/2   4/2   5/2   2/0   7/1   6/2   9/2      7-  11   53 
  2 Tamm Hendrik          13/2   6/1   4/2   1/2   3/0   9/2   7/2      7-  11   51 
  3 Pikkel Veronika        1/0  12/2  13/2   5/2   2/2   7/2   4/1      7-  11   49 
  4 Sild Joanna           12/2   1/0   2/0  14/2   6/1   5/2   3/1      7-   8   53 
  5 Jürgenson Andreas     11/2   7/2   1/0   3/0   8/2   4/0  14/2      7-   8   50 
  6 Tali Kristofer         9/2   2/1   8/0  11/2   4/1   1/0  10/2      7-   8   49 
  7 Nõmm Marko            10/2   5/0  11/2   8/2   1/1   3/0   2/0      7-   7   54 
  8 Brusila Anne Maria    14/1   9/2   6/2   7/0   5/0  10/0  12/2      7-   7   39 
  9 Kirillov Robert        6/0   8/0  10/2  13/2  14/2   2/0   1/0      7-   6   46 
 10 Pikkel Rasmus          7/0  11/0   9/0  12/2  13/2   8/2   6/0      7-   6   38 
 11 Orgusaar Tarmo         5/0  10/2   7/0   6/0  12/1  14/2  13/1      7-   6   36 
 12 Sepp Raido             4/0   3/0  14/1  10/0  11/1  13/2   8/0      7-   4   41 
 13 Vagula Karmen          2/0  14/2   3/0   9/0  10/0  12/0  11/1      7-   3   44 
 14 Terras Joel Markus     8/1  13/0  12/1   4/0   9/0  11/0   5/0      7-   2   39 
------------------------------------------------------------------------------------

Poisid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l
  1 Jürgenson Kristjan        7  5- 1- 1   11   53 
  2 Tamm Hendrik              7  5- 1- 1   11   51 
  3 Jürgenson Andreas         7  4- 0- 3    8   50 
  4 Tali Kristofer            7  3- 2- 2    8   49 
  5 Nõmm Marko                7  3- 1- 3    7   54 
  6 Kirillov Robert           7  3- 0- 4    6   46 
  7 Pikkel Rasmus             7  3- 0- 4    6   38 
  8 Orgusaar Tarmo            7  2- 2- 3    6   36 
  9 Sepp Raido                7  1- 2- 4    4   41 
 10 Terras Joel Markus        7  0- 2- 5    2   39 

Tüdrukud

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Pikkel Veronika           7  5- 1- 1   11   49 
  2 Sild Joanna               7  3- 2- 2    8   53 
  3 Brusila Anne Maria        7  3- 1- 3    7   39 
4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 44
Personaalsed tööriistad