Mõttemängude festival 2008 - vene kabe

Allikas: Kabeliit


Mõttemängude festival noortele 2008
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | Go | Bridž
Male | Rendžu | Sudoku & ristsõnad


Mõttemängude festivali vene kabe turniir toimus 18. juulil 2008.

Noorem grupp (kuni 10-aastased)

Koht Võistleja         1 2 3 4 5 6 7   + = -   Pt 
------------------------------------------------------
1. Anneli Trees        • 2 0 2 2 2 2   5-0-1   10  
2. Allan Šipovski      0 • 2 2 2 2 2   5-0-1   10 
3. Andreas Jürgenson   2 0 • 1 2 2 2   4-1-1    9 
4. Kristjan Hinno      0 0 1 • 1 2 2   2-2-2    6 
5. Hannela Melis       0 0 0 1 • 1 1   0-3-3    3 
6. Heidi Melis         0 0 0 0 1 • 1   0-2-4    2 
   Hedvig Melis        0 0 0 0 1 1 •   0-2-4    2 
------------------------------------------------------

Vanem grupp (kuni 13- ja kuni 19-aastased)

Koht Võistleja               1    2    3    4    5    6    7      Pt   S-l 
---------------------------------------------------------------------------
  1. Anti Ingel            22/2 15/2  6/2  2/2  3/2  4/1 12/2     13   56 
  2. Hendrik Tamm          28/2  8/2  5/2  1/0 10/2  6/2  4/1     11   58 
  3. Eljus Šipovski         4/1 24/2 12/2 16/2  1/0 13/2  9/2     11   54 
  4. Nikita Bogdanov        3/1 27/1 22/2 11/2  9/2  1/1  2/1     10   56 
  5. Janet Tamm             9/2 31/2  2/0 10/1 18/1 23/2  8/2     10   47 
  6. Joanna Sild            7/2 11/2  1/0 26/2  8/1  2/0 18/2      9   56 
  7. Olev Abel              6/0 14/0 30/2 25/2 15/2 11/1 17/2      9   44 
  8. Veronika Pikkel       30/2  2/0 21/2 17/2  6/1 12/1  5/0      8   51 
  9. Jaan Murumaa           5/0 28/2 15/2 20/2  4/0 21/2  3/0      8   50 
 10. Juri Voblikov         25/1 19/2 17/1  5/1  2/0 16/2 11/1      8   50 
 11. Kristina Guštšina     13/2  6/0 31/2  4/0 24/2  7/1 10/1      8   49 
     Teet Ojamets          23/1 26/2  3/0 27/2 16/2  8/1  1/0      8   49 
 13. Anastassia Mantšenko  11/0 29/1 25/1 14/2 20/2  3/0 21/2      8   44 
 14. Jaak Murumaa          21/0  7/2 20/0 13/0 29/2 22/2 23/2      8   39 
 15. Urmo Melis            29/2  1/0  9/0 19/2  7/0 24/1 26/2      7   47 
 16. Veiko Vare            18/1 25/2 23/2  3/0 12/0 10/0 24/2      7   44 
 17. Vjatšeslav Rumjantsev 20/1 21/2 10/1  8/0 26/2 18/1  7/0      7   44 
 18. Martin Betlem         16/1 20/1 27/1 23/2  5/1 17/1  6/0      7   44 
 19. Fredi Karindi         24/1 10/0 26/0 15/0  0/2 25/2 20/2      7   36 
 20. Dagmar Seera          17/1 18/1 14/2  9/0 13/0 28/2 19/0      6   45 
 21. Kuldar Kulbre         14/2 17/0  8/0 29/2 28/2  9/0 13/0      6   44 
 22. Jalmar Raissar         1/0 30/2  4/0 24/0 31/2 14/0 28/1      5   46 
 23. Andrei Tšulitski      12/1  0/2 16/0 18/0 27/2  5/0 14/0      5   45 
 24. Juri Vinogradski      19/1  3/0 29/1 22/2 11/0 15/1 16/0      5   45 
 25. Rodion Kirejev        10/1 16/0 13/1  7/0 30/1 19/0  0/2      5   44 
 26. Anneli Djakiv         27/1 12/0 19/2  6/0 17/0 30/2 15/0      5   43 
 27. Viktoria Rubina       26/1  4/1 18/1 12/0 23/0 31/1 29/1      5   40 
 28. Kristina Beljakova     2/0  9/0  0/2 31/2 21/0 20/0 22/1      5   39 
 29. Aleksandra Petrova    15/0 13/1 24/1 21/0 14/0  0/2 27/1      5   39 
 30. Kristina Metus         8/0 22/0  7/0  0/2 25/1 26/0 31/2      5   35 
 31. Kaarel Eensoo          0/2  5/0 11/0 28/0 22/0 27/1 30/0      3   38 
---------------------------------------------------------------------------
Personaalsed tööriistad