Mõttemängude festival 2008 - male

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 21. juuli 2008, kell 08:10 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)


Mõttemängude festival noortele 2008
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | Go | Bridž
Male | Rendžu | Sudoku & ristsõnad


Mõttemängude 2008. aasta festivali noortele maleturniir toimus 17. juulil 2008.

Noorem grupp (kuni 10-aastased)

Koht Võistleja                     1     2     3     4     5     6     7     Pt      Sk    SB 
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Henrik Haavamäe              5/1   9/1   2/0  14/1   4/1   7/1  10/1    6       29½   48  
  2. Ivetta Bitšanina      1272   8/1  15/1   1/1   6/1   7/½   5/1   3/0    5½      31½   48
  3. Jaanek Kerma          1202   4/1  11/1   7/½   5/0  13/1   6/1   2/1    5½      30    47  
  4. Alex Hendrik Noormets 1448   3/0  12/1  10/1  11/1   1/0   8/1   7/1    5       29½   36  
  5. Karl-Aleksander Sirp  1390   1/0  18/1   9/1   3/1   6/½   2/0  13/1    4½      30½   33½ 
  6. Arseni Stepanov       1367  13/1  10/1  17/1   2/0   5/½   3/0  11/1    4½      27½   28½ 
  7. Andrei Lisetski       1371  19/1  14/1   3/½   8/1   2/½   1/0   4/0    4       30    27  
  8. Deniss Kalašnikov     1229   2/0   0/1  13/1   7/0  12/1   4/0  14/1    4       23½   18  
  9. Rene Lumiste                18/1   1/0   5/0  10/0  19/1  16/1  12/1    4       23    18  
 10. Mark Mohhov           1273  16/1   6/0   4/0   9/1  14/1  11/½   1/0    3½      29    23½ 
 11. Marina Lisetskaja     1269  12/1   3/0  15/1   4/0  17/1  10/½   6/0    3½      26½   19½ 
 12. Tarmo Kasak                 11/0   4/0  18/1  15/1   8/0  17/1   9/0    3       23½   14  
 13. Nikolai Štšukin              6/0  16/1   8/0  18/1   3/0   0/1   5/0    3       23½   10  
 14. Eero Sild                   17/1   7/0   0/1   1/0  10/0  18/1   8/0    3       21½    8  
 15. Boriss Kofman                0/1   2/0  11/0  12/0  16/0  19/1  17/1    3       18     6  
 16. Rasmus Maide          1262  10/0  13/0  19/1  17/0  15/1   9/0   0/1    3       16½    8  
 17. Anastassia Borissova        14/0  19/1   6/0  16/1  11/0  12/0  15/0    2       21     8  
 18. Pia Pajus                    9/0   5/0  12/0  13/0   0/1  14/0  19/1    2       18½    2  
 19. Brigit Lubi                  7/0  17/0  16/0   0/1   9/0  15/0  18/0    1       18     0  
------------------------------------------------------------------------------------------------

vanem grupp (kuni 14- ja kuni 19-aastased)

Georg Abozenko
Koht Võistleja                    1     2     3     4     5     6     7     Pt      Sk    SB 
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Georg Abozenko       1916  16/1  17/1   3/1   2/½   7/1   4/1   8/1    6½      27½   49½ 
  2. Triin Narva          1839   9/1  11/1   4/1   1/½   3/0  13/1   7/1    5½      30½   43½ 
  3. Alan Brachinsky      1690  14/1  18/1   1/0   9/1   2/1   5/1   4/½    5½      29½   41½ 
  4. Mai Narva            1600  19/1   8/1   2/0   5/1   6/1   1/0   3/½    4½      32    34½ 
  5. Taavi Kalvik         1722   7/½  10/1  15/1   4/0   8/1   3/0  11/1    4½      27½   31  
  6. Ants Marten Prii     1717  10/½   7/½   8/½  16/1   4/0  15/1   9/1    4½      24½   29  
  7. Marti Medar          1697   5/½   6/½  18/1  11/1   1/0  10/1   2/0    4       30    27  
  8. Maksim Savenko       1779  15/1   4/0   6/½  10/1   5/0  17/1   1/0    3½      28½   21½ 
  9. Kristjan Ainumäe            2/0  13/1  14/1   3/0  17/1  11/½   6/0    3½      27    19½ 
 10. Hendrik Tamm         1528   6/½   5/0  12/1   8/0  14/1   7/0  19/1    3½      25    21½ 
 11. Enith Li Saag        1520  13/1   2/0  17/1   7/0  16/1   9/½   5/0    3½      25    18½ 
 12. Roman Kasak          1258  17/0  16/½  10/0  19/½  18/½   0/1  13/1    3½      15    12½ 
 13. Mihkel Sildnik             11/0   9/0  19/1  14/1  15/1   2/0  12/0    3       24    16  
 14. Mirjam Iher          1225   3/0   0/1   9/0  13/0  10/0  16/1  18/1    3       20     9  
 15. Eli-Eelika Esvald    1295   8/0  19/1   5/0  18/1  13/0   6/0   0/1    3       19½    8  
 16. Martin Kasak         1310   1/0  12/½   0/1   6/0  11/0  14/0  17/1    2½      23     7½ 
 17. Martin Betlem              12/1   1/0  11/0   0/1   9/0   8/0  16/0    2       23     7  
 18. Mihhail Kofman       1232   0/1   3/0   7/0  15/0  12/½  19/½  14/0    2       21     5½ 
 19. Janet Tamm           1246   4/0  15/0  13/0  12/½   0/1  18/½  10/0    2       19½    5½ 
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Personaalsed tööriistad