Juunioride maailmameistrivõistlused 2006 - Neiud: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
3. rida: | 3. rida: | ||
12. - 18. august Dorpshoeve te Hijken, Midden-Drenthe vald, Holland | 12. - 18. august Dorpshoeve te Hijken, Midden-Drenthe vald, Holland | ||
1 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Gm- Pt Slh S-l S2 | ||
---------------------------------------------------------------------------------------------- | |||
1 [[Simona Kulakauskaitė]] | 1 [[Simona Kulakauskaitė]] 2/0 20/2 6/2 3/2 17/2 7/2 5/1 8/2 4/1 9- 14 72 85 | ||
2 [[Marfa Danilova]] | 2 [[Marfa Danilova]] 1/2 6/2 11/1 16/2 7/1 5/1 9/1 3/1 13/2 9- 13 71 85 | ||
3 [[Laura Ratniece]] | 3 [[Laura Ratniece]] 14/2 17/1 12/1 1/0 18/2 8/1 6/2 2/1 5/2 9- 12 69 83 75 | ||
4 [[Alexandra Elvova]] | 4 [[Alexandra Elvova]] 10/1 5/0 18/2 13/1 11/2 6/1 7/2 9/2 1/1 9- 12 69 83 74 | ||
5 [[Viktoria Avdeeva]] | 5 [[Viktoria Avdeeva]] 9/1 4/2 8/1 15/1 12/2 2/1 1/1 13/1 3/0 9- 10 75 89 | ||
6 [[Judith van Beek]] | 6 [[Judith van Beek]] 20/2 2/0 1/0 19/2 16/2 4/1 3/0 15/2 8/1 9- 10 73 87 79 | ||
7 [[Mei-Jhi Wu]] | 7 [[Mei-Jhi Wu]] 8/1 16/2 14/2 11/2 2/1 1/0 4/0 10/1 12/1 9- 10 73 87 78 | ||
8 [[Natalia Sadowska]] | 8 [[Natalia Sadowska]] 7/1 21/2 5/1 17/1 9/1 3/1 12/2 1/0 6/1 9- 10 69 83 | ||
9 [[Natalia Shestakova]] | 9 [[Natalia Shestakova]] 5/1 13/2 17/1 12/1 8/1 14/2 2/1 4/0 10/1 9- 10 69 82 | ||
10 [[Laura Andriessen]] | 10 [[Laura Andriessen]] 4/1 12/0 15/1 14/1 20/1 16/2 11/2 7/1 9/1 9- 10 66 78 | ||
11 [[Zane Magone]] | 11 [[Zane Magone]] 15/2 19/2 2/1 7/0 4/0 13/1 10/0 22/2 21/2 9- 10 59 72 | ||
12 [[Ieva Buzinskaitė]] | 12 [[Ieva Buzinskaitė]] 13/1 10/2 3/1 9/1 5/0 17/2 8/0 18/1 7/1 9- 9 67 79 | ||
13 [[Darja Milova]] | 13 [[Darja Milova]] 12/1 9/0 20/1 4/1 22/2 11/1 19/2 5/1 2/0 9- 9 65 78 | ||
14 [[Ingrid de Kok]] | 14 [[Ingrid de Kok]] 3/0 22/2 7/0 10/1 15/2 9/0 18/1 19/2 16/1 9- 9 64 76 | ||
15 [[Veronika Vilčinska]] | 15 [[Veronika Vilčinska]] 11/0 18/1 10/1 5/1 14/0 21/2 17/2 6/0 20/2 9- 9 61 71 | ||
16 [[Anne-Wil Koopman]] | 16 [[Anne-Wil Koopman]] 21/2 7/0 19/2 2/0 6/0 10/0 22/2 20/2 14/1 9- 9 54 67 | ||
17 [[Leonie de Graag]] | 17 [[Leonie de Graag]] 22/2 3/1 9/1 8/1 1/0 12/0 15/0 21/2 18/1 9- 8 59 73 | ||
18 [[Kadi Veski]] | 18 [[Kadi Veski]] 19/0 15/1 4/0 21/2 3/0 22/2 14/1 12/1 17/1 9- 8 56 68 | ||
19 [[Virginie Finez]] | 19 [[Virginie Finez]] 18/2 11/0 16/0 6/0 21/2 20/2 13/0 14/0 22/2 9- 8 52 62 | ||
20 [[Magdalena Szczybylo]] | 20 [[Magdalena Szczybylo]] 6/0 1/0 13/1 22/2 10/1 19/0 21/2 16/0 15/0 9- 6 56 70 | ||
21 [[Urvash Goel]] | 21 [[Urvash Goel]] 16/0 8/0 22/1 18/0 19/0 15/0 20/0 17/0 11/0 9- 1 58 68 | ||
22 [[Rarthna Memndi Ratte]] | 22 [[Rarthna Memndi Ratte]] 17/0 14/0 21/1 20/0 13/0 18/0 16/0 11/0 19/0 9- 1 57 67 | ||
----------------------------------------------------------------------------------------------- | |||
Redaktsioon: 18. august 2006, kell 12:27
Juunioride maailmameistrivõistlused 2006 - Neiud
12. - 18. august Dorpshoeve te Hijken, Midden-Drenthe vald, Holland
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Gm- Pt Slh S-l S2 ---------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Simona Kulakauskaitė 2/0 20/2 6/2 3/2 17/2 7/2 5/1 8/2 4/1 9- 14 72 85 2 Marfa Danilova 1/2 6/2 11/1 16/2 7/1 5/1 9/1 3/1 13/2 9- 13 71 85 3 Laura Ratniece 14/2 17/1 12/1 1/0 18/2 8/1 6/2 2/1 5/2 9- 12 69 83 75 4 Alexandra Elvova 10/1 5/0 18/2 13/1 11/2 6/1 7/2 9/2 1/1 9- 12 69 83 74 5 Viktoria Avdeeva 9/1 4/2 8/1 15/1 12/2 2/1 1/1 13/1 3/0 9- 10 75 89 6 Judith van Beek 20/2 2/0 1/0 19/2 16/2 4/1 3/0 15/2 8/1 9- 10 73 87 79 7 Mei-Jhi Wu 8/1 16/2 14/2 11/2 2/1 1/0 4/0 10/1 12/1 9- 10 73 87 78 8 Natalia Sadowska 7/1 21/2 5/1 17/1 9/1 3/1 12/2 1/0 6/1 9- 10 69 83 9 Natalia Shestakova 5/1 13/2 17/1 12/1 8/1 14/2 2/1 4/0 10/1 9- 10 69 82 10 Laura Andriessen 4/1 12/0 15/1 14/1 20/1 16/2 11/2 7/1 9/1 9- 10 66 78 11 Zane Magone 15/2 19/2 2/1 7/0 4/0 13/1 10/0 22/2 21/2 9- 10 59 72 12 Ieva Buzinskaitė 13/1 10/2 3/1 9/1 5/0 17/2 8/0 18/1 7/1 9- 9 67 79 13 Darja Milova 12/1 9/0 20/1 4/1 22/2 11/1 19/2 5/1 2/0 9- 9 65 78 14 Ingrid de Kok 3/0 22/2 7/0 10/1 15/2 9/0 18/1 19/2 16/1 9- 9 64 76 15 Veronika Vilčinska 11/0 18/1 10/1 5/1 14/0 21/2 17/2 6/0 20/2 9- 9 61 71 16 Anne-Wil Koopman 21/2 7/0 19/2 2/0 6/0 10/0 22/2 20/2 14/1 9- 9 54 67 17 Leonie de Graag 22/2 3/1 9/1 8/1 1/0 12/0 15/0 21/2 18/1 9- 8 59 73 18 Kadi Veski 19/0 15/1 4/0 21/2 3/0 22/2 14/1 12/1 17/1 9- 8 56 68 19 Virginie Finez 18/2 11/0 16/0 6/0 21/2 20/2 13/0 14/0 22/2 9- 8 52 62 20 Magdalena Szczybylo 6/0 1/0 13/1 22/2 10/1 19/0 21/2 16/0 15/0 9- 6 56 70 21 Urvash Goel 16/0 8/0 22/1 18/0 19/0 15/0 20/0 17/0 11/0 9- 1 58 68 22 Rarthna Memndi Ratte 17/0 14/0 21/1 20/0 13/0 18/0 16/0 11/0 19/0 9- 1 57 67 -----------------------------------------------------------------------------------------------
Round 1 12-08-2006
Anne-Wil Koopman - Urvash Goel 2-0 Veronika Vilcinska - Zane Magone 0-2 Natalia Sadowska - Mei-Jhi Wu 1-1 Rarthna Memndi Ratte - Leonie de Graag 0-2 Ingrid de Kok - Laura Ratniece 0-2 Alexandra Elvova - Laura Andriessen 1-1 Natalia Shestakova - Viktoria Avdeeva 1-1 Magdalena Szczybylo - Judith van Beek 0-2 Simona Kulakauskaite - Marfa Danilova 0-2 Virginie Finez - Kadi Veski 2-0 Ieva Buzinskaite - Darja Milova 1-1
Round 2 13-08-2006
Mei-Jhi Wu - Anne-Wil Koopman 2-0 Zane Magone - Virginie Finez 2-0 Laura Ratniece - Leonie de Graag 1-1 Marfa Danilova - Judith van Beek 2-0 Urvash Goel - Natalia Sadowska 0-2 Viktoria Avdeeva - Alexandra Elvova 2-0 Laura Andriessen - Ieva Buzinskaite 0-2 Darja Milova - Natalia Shestakova 0-2 Kadi Veski - Veronika Vilcinska 1-1 Ingrid de Kok - Rarthna Memndi Ratte 2-0 Simona Kulakauskaite - Magdalena Szczybylo 2-0
Round 3 13-08-2006
Marfa Danilova - Zane Magone 1-1 Mei-Jhi Wu - Ingrid de Kok 2-0 Ieva Buzinskaite - Laura Ratniece 1-1 Leonie de Graag - Natalia Shestakova 1-1 Natalia Sadowska - Viktoria Avdeeva 1-1 Virginie Finez - Anne-Wil Koopman 0-2 Judith van Beek - Simona Kulakauskaite 0-2 Magdalena Szczybylo - Darja Milova 1-1 Veronika Vilcinska - Laura Andriessen 1-1 Alexandra Elvova - Kadi Veski 2-0 Rarthna Memndi Ratte - Urvash Goel 1-1
Round 4 14-08-2006
Anne-Wil Koopman - Marfa Danilova 0-2 Zane Magone - Mei-Jhi Wu 0-2 Viktoria Avdeeva - Veronika Vilcinska 1-1 Laura Ratniece - Simona Kulakauskaite 0-2 Natalia Shestakova - Ieva Buzinskaite 1-1 Leonie de Graag - Natalia Sadowska 1-1 Darja Milova - Alexandra Elvova 1-1 Laura Andriessen - Ingrid de Kok 1-1 Judith van Beek - Virginie Finez 2-0 Kadi Veski - Urvash Goel 2-0 Magdalena Szczybylo - Rarthna Memndi Ratte 2-0
Round 5 15-08-2006
Marfa Danilova - Mei-Jhi Wu 1-1 Simona Kulakauskaite - Leonie de Graag 2-0 Alexandra Elvova - Zane Magone 2-0 Natalia Sadowska - Natalia Shestakova 1-1 Ieva Buzinskaite - Viktoria Avdeeva 0-2 Kadi Veski - Laura Ratniece 0-2 Anne-Wil Koopman - Judith van Beek 0-2 Rarthna Memndi Ratte - Darja Milova 0-2 Ingrid de Kok - Veronika Vilcinska 2-0 Laura Andriessen - Magdalena Szczybylo 1-1 Urvash Goel - Virginie Finez 0-2
Round 6 16-08-2006
Viktoria Avdeeva - Marfa Danilova 1-1 Mei-Jhi Wu - Simona Kulakauskaite 0-2 Natalia Shestakova - Ingrid de Kok 2-0 Judith van Beek - Alexandra Elvova 1-1 Laura Ratniece - Natalia Sadowska 1-1 Darja Milova - Zane Magone 1-1 Leonie de Graag - Ieva Buzinskaite 0-2 Anne-Wil Koopman - Laura Andriessen 0-2 Virginie Finez - Magdalena Szczybylo 2-0 Veronika Vilcinska - Urvash Goel 2-0 Rarthna Memndi Ratte - Kadi Veski 0-2
Round 7 17-08-2006
Simona Kulakauskaite - Viktoria Avdeeva 1-1 Marfa Danilova - Natalia Shestakova 1-1 Alexandra Elvova - Mei-Jhi Wu 2-0 Ieva Buzinskaite - Natalia Sadowska 0-2 Judith van Beek - Laura Ratniece 0-2 Zane Magone - Laura Andriessen 0-2 Virginie Finez - Darja Milova 0-2 Veronika Vilcinska - Leonie de Graag 2-0 Ingrid de Kok - Kadi Veski 1-1 Rarthna Memndi Ratte - Anne-Wil Koopman 0-2 Urvash Goel - Magdalena Szczybylo 0-2
Round 8 17-08-2006
Natalia Sadowska - Simona Kulakauskaite 0-2 Laura Ratniece - Marfa Danilova 1-1 Darja Milova - Viktoria Avdeeva 1-1 Natalia Shestakova - Alexandra Elvova 0-2 Laura Andriessen - Mei-Jhi Wu 1-1 Kadi Veski - Ieva Buzinskaite 1-1 Veronika Vilcinska - Judith van Beek 0-2 Zane Magone - Rarthna Memndi Ratte 2-0 Virginie Finez - Ingrid de Kok 0-2 Magdalena Szczybylo - Anne-Wil Koopman 0-2 Leonie de Graag - Urvash Goel 2-0
Round 9 18-08-2006
Simona Kulakauskaite - Alexandra Elvova 1-1 Marfa Danilova - Darja Milova 2-0 Viktoria Avdeeva - Laura Ratniece 0-2 Mei-Jhi Wu - Ieva Buzinskaite 1-1 Laura Andriessen - Natalia Shestakova 1-1 Judith van Beek - Natalia Sadowska 1-1 Urvash Goel - Zane Magone 0-2 Ingrid de Kok - Anne-Wil Koopman 1-1 Magdalena Szczybylo - Veronika Vilcinska 0-2 Kadi Veski - Leonie de Graag 1-1 Rarthna Memndi Ratte - Virginie Finez 0-2