Hiiumaa naiste 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa naiste 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid kolmapäeval, 27. detsembril 2017 Kärdla Kultuurikeskuses.

Mängiti mõtlemisajaga 25 minutit tervele partiile ja lisaks 10 sekundit igale käigule. Võrdsete punktide korral oli esimene kriteerium omavaheline kohtumine ja teine kriteerium Šmuljani koefitsient.

NrVõistleja1234567PunkteKoht
1Aira Toss01102045.
2Triin Unt222222121.
3Viktoria Lohk10001026.
4Mari-Ann Leivalt10202273.
5Kätlin Mast202222102.
6Harriet Sammal00100017.
7Teili Unt20200264.

Kohtunik oli Arvo Rist.

Personaalsed tööriistad