Hiiumaa 2018. aasta lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Mehed

NrNimi12345678910KokkuKoht
1Oskar Kogermann00012022078.
2Jaan Truu212120221133.
3Tamor Tomson210220201105.
4Priit Lokotar202221212142.
5Heino Tammeaid11002020177.
6Laur Kartus00000010019.–10.
7Raivo Rist222122222171.
8Kaur Kartus00000100019.–10.
8Ivar Truu00212202096.
10Ants Talumaa211012022114.

Naised

NrNimi123456KokkuKoht
1Brigid-Ly Palkman0022263.
2Triin Unt2022172.
3Janne Mumme22222101.
4Merje Rohtvee0002025.
5Krete Vagula0000006.
6Teili Unt0102254.

Mõtlemisaeg oli meestele 15 minutit kummalegi ja naistele 20 minutit kummalegi aega juurde lisamata.

Mõlema turniiri kohtunik oli Arvo Rist.

Võrdsete punktide korral otsustas paremusjärjestuse, nagu turniiri alguses kokku lepitud, Šmuljani koefitsient. See oli Kogermannil -54 ja Tammeaial -48.

Juhend

Aeg ja koht
Hiiumaa 2018. aasta lahtised esivõistlused vene kabes toimuvad laupäeval, 14. juulil 2018 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 12.15 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 18).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 1 euro, õpilastele tasuta. Noored võistlevad täiskasvanutega koos, kuid arvestust peetakse eraldi.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi naistele ja meestele. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonidelt 46 91880 ja 56847078 (Arvo Rist) või 46 98056 ja 56 502575 (Raivo Rist).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00. Praam väljub Rohukülast 10.00 ja autobuss saabub Kärdlasse 12.00.
Personaalsed tööriistad