Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes

Allikas: Kabeliit

Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes

Nr. Koht Toimumise aeg
1. Ludow Polski (Poola) 26.–31. juuli 1999
2. Trieste (Itaalia) 1.–7. august 2000
3. Tuchola (Poola) 1.–7. august 2001
4. Peterburi (Venemaa) 1.–7. august 2002
5. Minsk (Valgevene) 1.–7. august 2003
6. Kluczbork (Poola) 1.–7. august 2004
7. Kluczbork (Poola) 1.–7. august 2005
8. Tallinn (Eesti) 1.–7. august 2006
9. 1.–7. august 2007
10. Szczeczin (Poola) 1.–7. august 2008

Sisukord

Medalimaad 1999–2008

Riik  Kuld   Hõbe  Pronks Kokku
Flag of Russia.png Venemaa 34 34 33 101
Flag of Ukraine.png Ukraina 14 10 11 35
Flag of Poland.png Poola 6 8 8 22
Flag of Latvia.png Läti 7 7 6 20
Flag of Belarus.png Valgevene 6 7 6 19
Flag of the Netherlands.png Holland 7 6 4 17
Flag of Lithuania.png Leedu 0 0 5 5
Flag of Moldova.png Moldova 1 2 1 4
Flag of Estonia.png Eesti 0 1 1 2
Flag of Germany.png Saksamaa 1 0 0 1
Flag of France.png Prantsusmaa 0 1 0 1
Flag of Azerbaijan.png Aserbaidžaan 0 0 1 1
Flag of Belgium.png Belgia 0 0 1 1

Medalistid

G19 (neiud)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
1999 Darja Tkatšenko Flag of Ukraine.png Daina Raituma Flag of Latvia.png Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png
2000 Darja Tkatšenko Flag of Ukraine.png Jevgenia Bassova Flag of Ukraine.png Natalja Jessina Flag of Ukraine.png
2001 Anastassia Krasnova Flag of Russia.png Olena Pestunova Flag of Ukraine.png Darja Tkatšenko Flag of Ukraine.png
2002 Olena Pestunova Flag of Ukraine.png Irina Platonova Flag of Russia.png Anastassia Krasnova Flag of Russia.png
2003 Olena Pestunova Flag of Ukraine.png Anna Chylewska Flag of Poland.png Lilia Sirbajeva Flag of Russia.png
2004 Lāsma Abramsone Flag of Latvia.png Anastassia Krasnova Flag of Russia.png Natalja Šestakova Flag of Russia.png
2005 Natalja Šestakova Flag of Russia.png Jelena Miskova Flag of Moldova.png Ruta Navickaitė Flag of Lithuania.png
2006 Marfa Danilova Flag of Russia.png Laura Ratniece Flag of Latvia.png Julia Romanskaja Flag of Moldova.png
2007 Alia Aminova Flag of Russia.png Julia Romanskaja Flag of Moldova.png Olesja Abdullina Flag of Russia.png
2008 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png Viktoria Motritško Flag of Ukraine.png Natalia Sadowska Flag of Poland.png

G16 (kadetid)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
1999 Ewa Siuda Flag of Poland.png Jevdokia Postnikova Flag of Russia.png Olena Pestunova Flag of Ukraine.png
2000 Anastassia Krasnova Flag of Russia.png Olena Pestunova Flag of Ukraine.png Lāsma Abramsone Flag of Latvia.png
2001 Jelena Lubtšinskaja Flag of Russia.png Anna Chylewska Flag of Poland.png Lāsma Abramsone Flag of Latvia.png
2002 Jelena Miskova Flag of Moldova.png Rušania Jagafarova Flag of Russia.png Natalja Šestakova Flag of Russia.png
2003 Irina Platonova Flag of Russia.png Olesja Abdullina Flag of Russia.png Laura Ratniece Flag of Latvia.png
2004 Olesja Abdullina Flag of Russia.png Viktoria Motritško Flag of Ukraine.png Laura Ratniece Flag of Latvia.png
2005 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png Evita Zīle Flag of Latvia.png Natalia Sadowska Flag of Poland.png
2006 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png Viktoria Bila Flag of Ukraine.png Olga Fjodorovitš Flag of Belarus.png
2007 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png Olga Fjodorovitš Flag of Belarus.png Kadi Veski Flag of Estonia.png
2008 Olga Fjodorovitš Flag of Belarus.png Darja Fjodorovitš Flag of Belarus.png Heike Verheul Flag of the Netherlands.png

G13 (minikadetid)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
1999 Anastassia Krasnova Flag of Russia.png Julia Sauša Flag of Latvia.png Evita Zile Flag of Latvia.png
2000 Evita Zile Flag of Latvia.png Irina Platonova Flag of Russia.png Natalja Šestakova Flag of Russia.png
2001 Evita Zile Flag of Latvia.png Laura Ratniece Flag of Latvia.png Olesja Abdullina Flag of Russia.png
2002 Olesja Abdullina Flag of Russia.png Stepanida Kirillina Flag of Russia.png Tatjana Kudrjašova Flag of Russia.png
2003 Stepanida Kirillina Flag of Russia.png Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png A. Galyaga Flag of Ukraine.png
2004 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png Saina Degtjarjova Flag of Russia.png Katerina Kasjan Flag of Ukraine.png
2005 Olga Fjodorovitš Flag of Belarus.png Alia Aminova Flag of Russia.png Anastassia Glebova Flag of Russia.png
2006 Heike Verheul Flag of the Netherlands.png Silvia Markovtsõ Flag of Ukraine.png Maria Tjurina Flag of Russia.png
2007 Aiõõna Sobakina Flag of Russia.png Nika Leopoldova Flag of Russia.png Regina Ajupova Flag of Russia.png
2008 Njurgujana Azarova Flag of Russia.png Aigul Idrissova Flag of Russia.png Monika Pyrcz Flag of Poland.png

G10 (pisikadetid)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
2001 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png Stepanida Kirillina Flag of Russia.png Iwona Stasiak Flag of Poland.png
2002 Alia Aminova Flag of Russia.png Arina Dudina Flag of Russia.png Veronika Vilčinska Flag of Lithuania.png
Maria Mihhailova Flag of Russia.png
2003 Aneta Reszka Flag of Poland.png Arleta Flisikowska Flag of Poland.png Anastassia Glebova Flag of Russia.png
2004 Aigul Idrissova Flag of Russia.png Aiõõna Sobakina Flag of Russia.png Tuiara Jevsejeva Flag of Russia.png
2005 Aigul Idrissova Flag of Russia.png Monika Pyrcz Flag of Poland.png Lotte Aleven Flag of the Netherlands.png
2006 Alicja Kaszuba Flag of Poland.png Gulnaz Abubakirova Flag of Russia.png Njurgujana Azarova Flag of Russia.png
2007 Azalia Sagitova Flag of Russia.png Klaudia Mroczko Flag of Poland.png Angelina Popova Flag of Russia.png
2008 Angelina Popova Flag of Russia.png Maria Mironova Flag of Russia.png Rufina Aiõpova Flag of Russia.png

B19 (noormehed)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
1999 Jeroen van den Akker Flag of the Netherlands.png Vladimir Simonov Flag of Russia.png Ivan Antonenko Flag of Ukraine.png
2000 Juri Anikejev Flag of Ukraine.png Vladimir Simonov Flag of Russia.png Sven Beugelink Flag of the Netherlands.png
2001 Ivan Antonenko Flag of Ukraine.png Juri Anikejev Flag of Ukraine.png Vladimir Simonov Flag of Russia.png
2002 Juri Anikejev Flag of Ukraine.png Bas Messemaker Flag of the Netherlands.png Justinas Jankunas Flag of Lithuania.png
2003 Aleksei Mironov Flag of Russia.png Nikolai Malõšev Flag of Russia.png Vassili Zadorožnõi Flag of Ukraine.png
2004 Roberts Misāns Flag of Latvia.png Raido Värik Flag of Estonia.png Nikolai Malõšev Flag of Russia.png
2005 Roberts Misāns Flag of Latvia.png Kirill Tšulkov Flag of Russia.png Igor Mihhaltšenko Flag of Belarus.png
2006 Igor Mihhaltšenko Flag of Belarus.png Pim Meurs Flag of the Netherlands.png Elšan Zeinalov Flag of Azerbaijan.png
2007 Oleksandr Malafejevski Flag of Ukraine.png Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png Kirill Tšulkov Flag of Russia.png
2008 Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png Bartosz Golinski Flag of Poland.png Ainur Šaibakov Flag of Russia.png

B16 (kadetid)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
1999 Juri Anikejev Flag of Ukraine.png Roman Razumov Flag of Russia.png Fidan Išmuratov Flag of Russia.png
2000 Jasper Lemmen Flag of the Netherlands.png Roberts Misāns Flag of Latvia.png Justinas Jankunas Flag of Lithuania.png
2001 Roberts Misāns Flag of Latvia.png Benno Butulis Flag of Latvia.png Aleksei Mironov Flag of Russia.png
2002 Roberts Misāns Flag of Latvia.png Igor Mihhaltšenko Flag of Belarus.png Sergei Belošejev Flag of Ukraine.png
2003 German Strutškov Flag of Russia.png Igor Mihhaltšenko Flag of Belarus.png Artem Ivanov Flag of Ukraine.png
2004 Artem Ivanov Flag of Ukraine.png Kirill Tšulkov Flag of Russia.png Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png
2005 Nikolai Guljajev Flag of Russia.png Ainur Šaibakov Flag of Russia.png Oleksandr Saponenko Flag of Ukraine.png
2006 Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png Nikolai Germogenov Flag of Russia.png Ainur Šaibakov Flag of Russia.png
2007 Ainur Šaibakov Flag of Russia.png Roel Boomstra Flag of the Netherlands.png Maksim Milšin Flag of Russia.png
2008 Roel Boomstra Flag of the Netherlands.png Mihhailo Kolobov Flag of Ukraine.png Konstantin Kovalevski Flag of Russia.png

B13 (minikadetid)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
1999 Renat Melamed Flag of Germany.png Aleksei Mironov Flag of Russia.png Roberts Misāns Flag of Latvia.png
2000 Artjom Ivanov Flag of Ukraine.png Igor Mihhaltšenko Flag of Belarus.png Stepan Danilov Flag of Russia.png
2001 Artjom Ivanov Flag of Ukraine.png Stepan Danilov Flag of Russia.png Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png
2002 Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png Robin Vogelaar Flag of the Netherlands.png Ainur Šaibakov Flag of Russia.png
2003 Stefan Stapper Flag of the Netherlands.png Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png Oleksandr Saponenko Flag of Ukraine.png
2004 Ainur Šaibakov Flag of Russia.png Oleksandr Vassiljuk Flag of Ukraine.png Mateusz Wach Flag of Poland.png
2005 Konstantin Kovalevski Flag of Russia.png Roel Boomstra Flag of the Netherlands.png Ruslan Okonešnikov Flag of Russia.png
2006 Aleksandr Safonov Flag of Russia.png Roel Boomstra Flag of the Netherlands.png Anthon Hanssens Flag of Belgium.png
2007 Maksim Šarov Flag of Russia.png Andrei Filimonov Flag of Russia.png Thijs van den Broek Flag of the Netherlands.png
2008 Andrei Filimonov Flag of Russia.png Oskar Budis Flag of Poland.png Dmitri Mironov Flag of Russia.png

B10 (pisikadetid)

Aasta  Kuld   Hõbe  Pronks
2001 Radosław Szczygieł Flag of Poland.png Ainur Šaibakov Flag of Russia.png Mateusz Wach Flag of Poland.png
2002 Dmitri Abarinov Flag of Russia.png Ruslan Okonešnikov Flag of Russia.png Władysław Daliga Flag of Poland.png
2003 V. Mazur Flag of Ukraine.png Vjatšeslav Grudski Flag of Russia.png Władysław Daliga Flag of Poland.png
2004 Maksim Šarov Flag of Ukraine.png Viktor Jegorov Flag of Russia.png Eduard Nizamutdinov Flag of Russia.png
2005 Szymon Morzy Flag of Poland.png Kevin Machtelinck Flag of France.png Edgaras Petrauskas Flag of Lithuania.png
2006 Wojciech Wołczak Flag of Poland.png Oskar Budis Flag of Poland.png Dmitri Mironov Flag of Russia.png
2007 Martijn van IJzendoorn Flag of the Netherlands.png Aleksandr Urmanov Flag of Russia.png Damir Rõssajev Flag of Russia.png
2008 Jan Groenendijk Flag of the Netherlands.png Ilja Rõžov Flag of Russia.png Vladislav Valjuk Flag of Belarus.png


Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010

Vaata ka:

Noorte kabeolümpia

Personaalsed tööriistad