Euroopa noorte meistrivõistlused 2007

Allikas: Kabeliit

Euroopa noorte meistrivõistlused 2007 toimusid 1.–7. augustil 2007.

Sisukord

G19

Koht Võistleja           Riik Reiting Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Alia Aminova          ru   2131   11 22:2  9:2  3:2 15:2  6:1  5:0  2:1  7:1
 2. mff Julia Romanskaja  md   2097   11 10:1  4:1 17:2  8:1 12:2  3:1  1:1 13:2
 3. mff Olesja Abdullina  ru   2215   11 13:2 17:2  1:0  9:1 11:2  2:1  5:1  6:2
 4. Evita Zīle            lv   2129   11 11:1  2:1 15:0 20:2 13:2  7:1  8:2  5:2
 5. mif Natalia Šestakova ru   2192   10  6:1 14:1 18:2  7:1  9:2  1:2  3:1  4:0
 6. mff Laura Ratniece    lv   2148   10  5:1 16:2 12:1 14:2  1:1 10:1 11:2  3:0
 7. Viktoria Avdejeva     ru   2123   10 14:1 10:1 13:2  5:1  8:1  4:1 15:2  1:1
 8. Sofja Morozova        ru           9 18:2 12:1 11:1  2:1  7:1  9:1  4:0 14:2
 9. Svetlana Argunova     ru           9 21:2  1:0 16:2  3:1  5:0  8:1 13:1 12:2
10. Laura Andriessen      nl   2061    9  2:1  7:1 14:1 18:1 15:2  6:1 12:1 11:1
11. Alexandra Elvova      de   2089    8  4:1 22:2  8:1 12:1  3:0 16:2  6:0 10:1
12. Judith van Beek       nl           8 20:2  8:1  6:1 11:1  2:0 19:2 10:1  9:0
13. Ance Medne            lv   2044    7  3:0 19:2  7:0 17:2  4:0 21:2  9:1  2:0
14. Anna Bezzubko         ua           7  7:1  5:1 10:1  6:0 21:1 17:1 20:2  8:0
15. Lidia Aleksejenko     ua           7 16:0 20:2  4:2  1:0 10:0 18:2  7:0 21:1
16. Margit Viirma         ee   1922    7 15:2  6:0  9:0 19:0 22:2 11:0 17:2 18:1
17. Ingrid de Kok         nl   2009    7 19:2  3:0  2:0 13:0 20:2 14:1 16:0 22:2
18. Paulina Borkowska     pl   1755    7  8:0 21:2  5:0 10:1 19:1 15:0 22:2 16:1
19. Kinga Pętlicka        pl   1995    6 17:0 13:0 22:1 16:2 18:1 12:0 21:1 20:1
20. Magdalena Szczybyło   pl   2040    5 12:0 15:0 21:2  4:0 17:0 22:2 14:0 19:1
21. Ieva Bužinskaitė      lt   1949    5  9:0 18:0 20:0 22:2 14:1 13:0 19:1 15:1
22. Diana Romanenkova     ee           1  1:0 11:0 19:1 21:0 16:0 20:0 18:0 17:0

G16

Koht Võistleja              Riik Reiting Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. wim Matrjona Nogovitsõna ru    2247  15 15:2 13:2  2:2  5:2  3:2  9:2  7:2  6:1
 2. Olga Fedarovitš          by    2156  12 26:2 17:2  1:0 14:2  5:2 12:1 13:2  3:1
 3. Kadi Veski               ee    1997  11 18:1 23:2  9:2 19:2  1:0  7:1 12:2  2:1
 4. Veronika Vilčinska       lt    2058  11  6:1 18:2 22:1  9:1 12:0 16:2 14:2  8:2
 5. Mei-Jhi Wu               nl    2050  10 24:2 11:2  7:2  1:0  2:0  8:1 15:1 13:2
 6. Julia Valejeva           ru    2137  10  4:1  8:2 10:1  7:0 14:1 23:2  9:2  1:1
 7. Darja Fedarovitš         by    2074  10 23:2 27:2  5:0  6:2 10:1  3:1  1:0 12:2
 8. Saina Degtjarjova        ru           9 16:1  6:0 11:1 21:2 17:2  5:1 10:2  4:0
 9. Sabina Kovalevskaja      lt           9 20:2 21:2  3:0  4:1 24:2  1:0  6:0 18:2
10. Heike Verheul            nl           9 17:1 12:2  6:1 20:2  7:1 13:1  8:0 11:1
11. Natalia Sadowska         pl    2121   9 22:2  5:0  8:1 17:1 19:1 15:1 20:2 10:1
12. Ieva Brantevica          lv           8 14:1 10:0 18:2 22:2  4:2  2:1  3:0  7:0
13. Silvia Markovtsõ         ua           8 19:2  1:0 16:1 25:2 15:2 10:1  2:0  5:0
14. Magda Pawlowska          pl           8 12:1 16:1 21:2  2:0  6:1 19:2  4:0 15:1
15. Margarita Kasputytė      lt           8  1:0 26:2 20:1 16:2 13:0 11:1  5:1 14:1
16. Ewa Kosobudzka           pl           8  8:1 14:1 13:1 15:0 25:2  4:0 21:1 23:2
17. Elvia Sõber              ee    1974   7 10:1  2:0 28:2 11:1  8:0 22:1 19:1 21:1
18. Rosa Vermeulen           nl           7  3:1  4:0 12:0 28:1 21:1 26:2 22:2  9:0
19. Anastassia Glebova       ru           7 13:0 24:2 27:2  3:0 11:1 14:0 17:1 20:1
20. Valentina Aleksejenko    ua           7  9:0 28:2 15:1 10:0 22:1 24:2 11:0 19:1
21. Arta Niedra              lv           7 28:2  9:0 14:0  8:0 18:1 27:2 16:1 17:1
22. Jekaterina Kasjan        ua           6 11:0 25:2  4:1 12:0 20:1 17:1 18:0 24:1
23. Simona Grava             pl           6  7:0  3:0 25:0 26:2 27:2  6:0 28:2 16:0
24. Milda Kasputytė          lt           6  5:0 19:0 26:2 27:2  9:0 20:0 25:1 22:1
25. Helina Rajasalu          ee           6 27:0 22:0 23:2 13:0 16:0 28:2 24:1 26:1
26. Knar Azibekjan           am           5  2:0 15:0 24:0 23:0 28:2 18:0 27:2 25:1
27. Katalin Vass             hu           3 25:2  7:0 19:0 24:0 23:0 21:0 26:0 28:1
28. Elena Valentini          it           2 21:0 20:0 17:0 18:1 26:0 25:0 23:0 27:1

G13

Koht Võistleja         Riik Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Aiõõna Sobakina     ru  14 16:2  2:1 12:2  8:2  5:2  6:1  7:2 11:2
 2. Nika Leopoldova     ru  12 22:2  1:1  4:1 17:2  3:1  9:2  6:1  5:2
 3. Regina Ajupova      ru  11  8:0 22:2 16:2 10:2  2:1  7:1  4:1  6:2
 4. Karlijn Overes      nl  10 21:2 11:1  2:1  9:2  7:1  5:1  3:1  8:1
 5. Margarita Hramtsova by  10 18:2 14:2  6:2  7:1  1:0  4:1 17:2  2:0
 6. Karina Latysovic    lt   9 19:2 10:2  5:0 14:1  8:2  1:1  2:1  3:0
 7. Lotte Aleven        nl   9  0:2 12:1 11:2  5:1  4:1  3:1  1:0 10:1
 8. Arleta Flisikowska  pl   9  3:2 20:2  9:1  1:0  6:0 15:2 13:1  4:1
 9. Aigul Idrissova     ru   9 14:1  0:2  8:1  4:0 10:2  2:0 12:1 16:2
10. Anna Graszyk        pl   9 17:2  6:0 13:2  3:0  9:0 23:2 14:2  7:1
11. Monika Pyrcz        pl   9 13:2  4:1  7:0 12:1 20:2 17:1 16:2  1:0
12. Vera Hvašinskaja    by   9 15:2  7:1  1:0 11:1 13:2 16:0  9:1 17:2
13. Natalja Kotljarova  ua   9 11:0 15:2 10:0 18:2 12:0 20:2  8:1 21:2
14. Anna Baltaži        ua   8  9:1  5:0 21:2  6:1 17:0 18:2 10:0 22:2
15. Anita Kjarkuze      lv   8 12:0 13:0  0:2 16:1 21:2  8:0 18:1 20:2
16. Jana Zvonarenko     ua   7  1:0 19:2  3:0 15:1 22:2 12:2 11:0  9:0
17. Gulnaz Abubakirova  ru   7 10:0 23:2 20:2  2:0 14:2 11:1  5:0 12:0
18. Dace Kaulēna        lv   7  5:0 21:1 23:1 13:0 19:2 14:0 15:1  0:2
19. Olga Timošina       lv   7  6:0 16:0 22:2 20:0 18:0  0:2 21:1 23:2
20. Sophie Hasson       fr   6 23:2  8:0 17:0 19:2 11:0 13:0  0:2 15:0
21. Heidi Mülla         ee   6  4:0 18:1 14:0 23:2 15:0 22:2 19:1 13:0
22. Zsófia Gerencsér    hu   4  2:0  3:0 19:0  0:2 16:0 21:0 23:2 14:0
23. Helene Tismus       ee   3 20:0 17:0 18:1 21:0  0:2 10:0 22:0 19:0

G10

Koht Võistleja          Riik Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Azalia Sagitova      ru  14 17:2 15:0 11:2  9:2  6:2  5:2  4:2  3:2
 2. Klaudia Mroczko      pl  12 13:2  7:1 10:2  4:1  3:1  6:1  5:2  8:2
 3. Angelina Popova      ru  11  4:2  5:2  6:0  8:2  2:1 13:2 15:2  1:0 
 4. Valeria Krištal      ua  11  3:0 14:2 16:2  2:1  7:2 15:2  1:0 10:2
 5. Rufina Ajupova       ru  10 10:2  3:0 17:2  7:2 15:2  1:0  2:0  9:2
 6. Marta Stangret       pl   9 16:2 11:2  3:2 15:1  1:0  2:1  8:0  7:1
 7. Elza Garokalna       lv   9 20:2  2:1 13:2  5:0  4:0  9:1 14:2  6:1
 8. Karina Gucan         md   9 18:2  9:0 12:2  3:0 10:2 11:1  6:2  2:0
 9. Veronika Pikkel      ee   8 12:2  8:2 15:0  1:0 13:1  7:1 20:2  5:0
10. Michelle de Jong     nl   8  5:0 17:2  2:0 16:2  8:0 19:2 11:2  4:0
11. Manon Bouquet        fr   8 19:2  6:0  1:0 12:1 18:2  8:1 10:0 16:2
12. Paula Gutmane        lv   8  9:0 18:2  8:0 11:1 14:0 17:2 13:1 15:2
13. Maria Kriskevitš     ru   8  2:0 20:2  7:0 18:2  9:1  3:0 12:1 19:2
14. Albina Šangarejeva   ru   8 15:0  4:0 18:0 19:2 12:2 16:2  7:0 20:2
15. Lisa Aleven          nl   7 14:2  1:2  9:2  6:1  5:0  4:0  3:0 12:0
16. Joanna Sild          ee   6  6:0 19:2  4:0 10:0 20:2 14:0 17:2 11:0
17. Katarzyna Lament     pl   5  1:0 10:0  5:0 20:2 19:1 12:0 16:0 18:2
18. Kristine Nazarova    lv   4  8:0 12:0 14:2 13:0 11:0 20:2 19:0 17:0
19. Fanny Legar          hu   4 11:0 16:0 20:1 14:0 17:1 10:0 18:2 13:0
20. Minna Annabel Tismus ee   1  7:0 13:0 19:1 17:0 16:0 18:0  9:0 14:0

B19

Koht Võistleja            Riik Reiting Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Oleksandr Malafejevski ua    2026  13 18:2  6:1 12:2  4:2  2:1  3:2 10:1 11:2
 2. mf Andrei Toltšikov    by    2237  12 19:2  9:2  3:1 11:2  1:1  6:2  5:1  7:1
 3. mf Kirill Tšulkov      ru    2193  11 10:2 17:2  2:1  8:2  7:2  1:0  6:0 14:2
 4. mf German Strutškov    ru    2138  11 28:2 15:2  7:1  1:0  5:1  9:1 19:2  6:2
 5. mf Nikolai Guljajev    ru    2237  11  9:1 22:2  6:0 19:2  4:1 14:2  2:1 10:2
 6. Pieter Steijlen        nl    2102  10 25:2  1:1  5:2  7:1 14:2  2:0  3:2  4:0
 7. mi Pim Meurs           nl    2241  10 26:2 21:2  4:1  6:1  3:0 15:1 20:2  2:1
 8. Deniss Dudko           md    2016  10 24:1 13:2 14:1  3:0 23:1 16:2  9:1 18:2
 9. Raitis Ozols           lv    2009   9  5:1  2:0 29:2 12:2 10:1  4:1  8:1 16:1
10. Navris Brantevics      lv    1990   9  3:0 19:2 15:1 22:2  9:1 17:2  1:1  5:0
11. Damian Reszka          pl    2046   9 13:1 16:2 20:2  2:0 17:0 21:2 15:2  1:0
12. Łukasz Kosobudzki      pl    2027   9 16:1 23:2  1:0  9:0 25:2 13:1 18:1 17:2
13. Zainal Palmans         nl           9 11:1  8:0 23:2 18:1 21:1 12:1 17:1 20:2
14. Andrei Matjavin        by    2085   8 20:1 26:2  8:1 17:2  6:0  5:0 21:2  3:0
15. Marius Sidla           lt    1920   8 27:2  4:0 10:1 20:1 18:2  7:1 11:0 25:1
16. Vladimir Melnik        by    1957   8 12:1 11:0 28:2 21:1 20:1  8:0 22:2  9:1
17. Daniele Macali         it    2013   7 30:2  3:0 25:2 14:0 11:2 10:0 13:1 12:0
18. Michal Szczybyło       pl    2020   7  1:0 27:2 21:1 13:1 15:0 24:2 12:1  8:0
19. Magomet Mehtijev       az           7  2:0 10:0 30:2  5:0 29:2 23:2  4:0 24:1
20. Arthur Hanssens        be    2033   7 14:1 24:2 11:0 15:1 16:1 22:2  7:0 13:0
21. Konstantin Selli       ee    1970   7 29:2  7:0 18:1 16:1 13:1 11:0 14:0 30:2
22. Jevgenijs Berčuks      lv           7 23:1  5:0 24:2 10:0 26:2 20:0 16:0 29:2
23. Vitali Nikiforov       ru           7 22:1 12:0 13:0 28:2  8:1 19:0 27:1 26:2
24. Mantas Janavičius      lt           7  8:1 20:0 22:0 29:1 27:2 18:0 28:2 19:1
25. Daniele Viselli        it           7  6:0 30:2 17:0 26:1 12:0 27:1 29:2 15:1
26. Matteo Franceschetti   it           5  7:0 14:0 27:2 25:1 22:0 28:0 30:2 23:0
27. Olegs Zaicevs          lv           5 15:0 18:0 26:0 30:2 24:0 25:1 23:1 28:1
28. Eljus Šipovski         ee           5  4:0 29:1 16:0 23:0 30:1 26:2 24:0 27:1
29. Matthias Glorieux      be           4 21:0 28:1  9:0 24:1 19:0 30:2 25:0 22:0
30. Szabolcs Huzian        hu           1 17:0 25:0 19:0 27:0 28:1 29:0 26:0 21:0

B16

Koht Võistleja          Riik Reiting Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Ainur Šaibakov       ru    2175  13 25:2  3:1  5:1  8:2 23:2  6:2  2:1  7:2
 2. Roel Boomstra        nl    2100  12  4:2  7:2 29:2  6:0  9:2  3:1  1:1  8:2
 3. Maksim Milšin        ru    2121  12 26:2  1:1 12:2 11:2  6:1  2:1  7:2  4:1
 4. Nikolai Nikanorov    ru          11  2:0 24:2  8:0 26:2 11:2 12:2  6:2  3:1
 5. Frerik Andriessen    nl    2126  11 16:1 19:2  1:1 13:1 17:2  7:0 25:2  9:2
 6. Aleksandr Safonov    ru    2023   9 28:2  9:2 11:1  2:2  3:1  1:0  4:0 19:1
 7. Albert Kovalevski    lt           9 24:2  2:0 15:1 29:2 13:2  5:2  3:0  1:0
 8. Mihhail Kolobov      ua    2024   9 10:1 16:1  4:2  1:0 20:2 14:2  9:1  2:0
 9. Jevgeni Vjaznikov    ru           9 13:2  6:0 25:2 14:2  2:0 21:2  8:1  5:0
10. Anti Ingel           ee    1976   9  8:1 18:1 22:1 15:1 14:0 24:2 12:1 23:2
11. Michel Stempher      nl    2012   8 21:2 15:2  6:1  3:0  4:0 25:1 17:1 18:1
12. Martin Talimets      ee    1952   8 14:1 23:2  3:0 20:1 19:2  4:0 10:1 17:1
13. Paweł Gołąbek        pl    1959   8  9:0 27:2 17:2  5:1  7:0 15:1 18:1 16:1
14. Anton Kruglikov      ua           8 12:1 22:1 18:2  9:0 10:2  8:0 16:1 15:1
15. Vladislav Balan      md           8 27:2 11:0  7:1 10:1 18:1 13:1 23:1 14:1
16. Mateusz Piątek       pl           8  5:1  8:1 20:1 23:0 28:2 18:1 14:1 13:1
17. Šarafatdin Aslanzade az           8 20:2 29:1 13:0 22:2  5:0 23:1 11:1 12:1
18. Priit Tänav          ee    1954   8 23:1 10:1 14:0 24:2 15:1 16:1 13:1 11:1
19. Władysław Daliga     pl           8 22:1  5:0 21:1 27:2 12:0 20:1 28:2  6:1
20. Edgar Vardanjan      by    1950   8 17:0 28:2 16:1 12:1  8:0 19:1 21:1 30:2
21. Kamil Krygier        pl    1974   8 11:0 26:1 19:1 25:1 22:2  9:0 20:1 27:2
22. Vlad Antonovitš      ua           8 19:1 14:1 10:1 17:0 21:0 26:1 30:2 25:2
23. Hein De Cokere       be           7 18:1 12:0 26:2 16:2  1:0 17:1 15:1 10:0
24. Pēteris Gailāns      lv           7  7:0  4:0 30:2 18:0 27:2 10:0 26:1 28:2
25. Andrejs Cehanovics   lv    1921   6  1:0 30:2  9:0 21:1 29:2 11:1  5:0 22:0
26. Āris Brantevics      lv           6  3:0 21:1 23:0  4:0 30:2 22:1 24:1 29:1
27. Andrej Tunkevic      lt           4 15:0 13:0 28:2 19:0 24:0 30:0 29:2 21:0
28. Florian Dautremepuis be           4  6:0 20:0 27:0 30:2 16:0 29:2 19:0 24:0
29. Gerardo Pittito      it           4 30:2 17:1  2:0  7:0 25:0 28:0 27:0 26:1
30. Ádám Baumgartner     hu           2 29:0 25:0 24:0 28:0 26:0 27:2 22:0 20:0

B13

Koht Võistleja         Riik Reiting Pt   1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Maksim Šarov        ua          13 12:0 32:2  9:2 15:2  7:2 18:2  2:1  8:2
 2. Andrei Filimonov    ru          11 14:2 20:2 15:1  3:1  4:2  7:1  1:1  6:1
 3. Thijs van den Broek nl    1939  11  6:2  4:1 18:2  2:1  8:0 22:2 10:1 19:2
 4. Duluss Nikolajev    ru          11 24:2  3:1 11:1 30:2  2:0  9:2  5:1 12:2
 5. Viktor Jegorov      ru          11 25:2 16:2 12:2  7:0 11:1  6:1  4:1 14:2
 6. Leonīds Cilēvičs    lv          11  3:0 24:1 25:2 13:2 17:2  5:1 11:2  2:1
 7. Richie Wijnker      nl          10 26:2 29:2 27:2  5:2  1:0  2:1  8:0 10:1
 8. Franck Cubier       fr          10 34:2 15:0 29:2 12:1  3:2 11:1  7:2  1:0
 9. Azat Muhametov      ru          10 19:1 13:1  1:0 28:2 26:2  4:0 20:2 16:2
10. Vadim Krupski       by          10 22:0 28:2 17:1 26:1 20:2 27:2  3:1  7:1
11. Nikolai Lastotškin  ru           9 17:1 21:2  4:1 27:2  5:1  8:1  6:0 13:1
12. Maksim Nesterov     hu           9  1:2 30:2  5:0  8:1 22:0 21:2 26:2  4:0
13. Martijn de Leeuw    nl           9 21:1  9:1 16:1  6:0 25:2 19:1 17:2 11:1
14. Anri Plaksij        lt           9  2:0 31:0 34:2 16:1 24:2 15:2 18:2  5:0
15. Janek Jaanimäe      ee           8 31:2  8:2  2:1  1:0 18:0 14:0 29:2 23:1
16. Bogdan Pantšenkov   ua           8 23:2  5:0 13:1 14:1 19:1 17:1 22:2  9:0
17. Artur Tunkevic      lt           8 11:1 19:1 10:1 23:2  6:0 16:1 13:0 28:2
18. Samvel Azibekjan    am           8 20:1 34:2  3:0 24:2 15:2  1:0 14:0 21:1
19. Andrei Melnik       by           8  9:1 17:1 26:1 20:1 16:1 13:1 27:2  3:0
20. Ramil Salahhov      az           8 18:1  2:0 32:2 19:1 10:0 28:2  9:0 27:2
21. Arturs Mitenbergs   lv           8 13:1 11:0 24:0 31:2 23:2 12:0 25:2 18:1
22. Anthon Hanssens     be    1921   8 10:2 27:0 23:0 29:2 12:2  3:0 16:0 26:2
23. Krzysztof Kortas    pl           8 16:0 25:1 22:2 17:0 21:0 32:2 24:2 15:1
24. Nikita Svjatskis    lv           7  4:0  6:1 21:2 18:0 14:0 33:2 23:0 31:2
25. Szymon Morzy        pl           7  5:0 23:1  6:0 33:2 13:0 31:2 21:0 34:2
26. Oskar Budis         pl           6  7:0 33:2 19:1 10:1  9:0 30:2 12:0 22:0
27. Erik Jaanimäe       ee           6 28:2 22:2  7:0 11:0 30:2 10:0 19:0 20:0
28. Brice Taillandier   fr           6 27:0 10:0 33:2  9:0 29:2 20:0 30:2 17:0
29. Marcel Legar        hu           6 33:2  7:0  8:0 22:0 28:0 34:2 15:0 32:2
30. Stefano Valentini   it           6 32:2 12:0 31:2  4:0 27:0 26:0 28:0 33:2
31. Bert Deneef         be           5 15:0 14:2 30:0 21:0 32:1 25:0 34:2 24:0
32. Mátyás Fekete       hu           3 30:0  1:0 20:0 34:2 31:1 23:0 33:0 29:0
33. Maximilian Rohde    de           3 29:0 26:0 28:0 25:0 34:1 24:0 32:2 30:0
34. Karl Jaagup Kask    ee           1  8:0 18:0 14:0 32:0 33:1 29:0 31:0 25:0

B10

Koht Võistleja            Riik Pt    1    2    3    4    5    6    7    8
 1. Martijn van IJzendoorn nl  13   3:0 14:2 15:2 21:2 10:2  8:2  2:1 13:2
 2. Aleksandr Urmanov      ru  12  17:2  4:2  9:2  3:0 18:2 12:2  1:1  5:1
 3. Damir Rõssajev         ru  11   1:2 15:2 22:2  2:2  8:1  4:1  7:1  6:0
 4. Vadim Gerassimov       ru  11  12:2  2:0 23:2  6:2 11:2  3:1  5:0  9:2
 5. Jannes Kromhout        nl  11  11:1  7:1 18:1 26:2  9:1 10:2  4:2  2:1
 6. Domantas Norkus        lt  11  15:0 28:1 19:2  4:0 26:2 22:2 17:2  3:2
 7. Oleg Tšepa             by  10  13:1  5:1 10:0 25:2 16:2 11:2  3:1  8:1
 8. Šamil Gajazov          ru  10  16:2 10:2 21:2 11:1  3:1  1:0  9:1  7:1
 9. Alex Ketelaars         nl   9  18:2 24:2  2:0 12:1  5:1 15:2  8:1  4:0
10. Maksim Dorogan         ua   9  14:2  8:0  7:2 16:2  1:0  5:0 15:2 19:1
11. Bartolomiej Królak     pl   9   5:1 19:2 13:2  8:1  4:0  7:0 16:1 23:2
12. Kirill Pitšugov        ua   9   4:0 17:2 27:2  9:1 13:2  2:0 14:0 21:2
13. Famil Kamilli          az   9   7:1 26:2 11:0 27:2 12:0 19:2 21:2  1:0
14. Tšagõl Zarovnjajev     ru   9  10:0  1:0 28:2 20:0 29:2 27:2 12:2 18:1
15. Edgars Straumanis      lv   8   6:2  3:0  1:0 23:2 20:2  9:0 10:0 26:2
16. Stijn Kindt            be   8   8:0 25:2 24:2 10:0  7:0 20:2 11:1 17:1
17. Mateusz Bielko         pl   8   2:0 12:0 29:2 24:2 21:1 18:2  6:0 16:1
18. Karol Cichocki         pl   8   9:0 30:2  5:1 22:2  2:0 17:0 26:2 14:1
19. Oskars Graznovs        lv   8  26:1 11:0  6:0 28:2 27:2 13:0 22:2 10:1
20. Martin Jantson         ee   8  23:2 21:0 26:0 14:2 15:0 16:0 24:2 27:2
21. Linas Labanauskas      lv   7  25:2 20:2  8:0  1:0 17:1 23:2 13:0 12:0
22. Marc Hasson            fr   7  29:2 27:1  3:0 18:0 25:2  6:0 19:0 30:2
23. Vugar Babajev          az   6  20:0 29:2  4:0 15:0 24:2 21:0 28:2 11:0
24. Michael Rohde          de   6  30:2  9:0 16:0 17:0 23:0 25:2 20:0 29:2
25. Matvejs Kristaps       lv   6  21:0 16:0 30:2  7:0 22:0 24:0 29:2 28:2
26. Evaldas Navickas       lt   5  19:1 13:0 20:2  5:0  6:0 30:2 18:0 15:0
27. Gussein Gusseinov      az   5  28:2 22:1 12:0 13:0 19:0 14:0 30:2 20:0
28. Marek Jaanimäe         ee   4  27:0  6:1 14:0 19:0 30:2 29:1 23:0 25:0
29. Andreas Jürgenson      ee   3  22:0 23:0 17:0 30:2 14:0 28:1 25:0 24:0
30. Gergo Hordos           hu   0  24:0 18:0 25:0 29:0 28:0 26:0 27:0 22:0


Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010
Personaalsed tööriistad