Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - G16

Allikas: Kabeliit

Euroopa noorte meistrivõistlused 2006: kadettide (G16) välkturniir


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Sisukord

A-alagrupp

Koht  Võistleja          Riik      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  + = -  Pt
 1. Matrjona Nogovitsõna Venemaa   • 2 2 2 2 2 2 2 2 2  9-0-0  18 
 2. Mei-Jhi Wu           Holland   0 • 2 1 1 2 2 2 2 2  6-2-1  14 
 3. Darja Fjodorovitš    Valgevene 0 0 • 1 2 2 1 2 2 2  5-2-2  12 
 4. Natalia Sadowska     Poola     0 1 1 • 1 1 2 1 2 2  3-5-1  11
 5. Magdalena Szczybyło  Poola     0 1 0 1 • 0 2 2 2 2  4-2-3  10 
 6. Rebecca van Beek     Holland   0 0 0 1 2 • 0 0 2 2  3-1-5   7 
 7. Kadi Veski           Eesti     0 0 1 0 0 2 • 2 1 0  2-2-5   6 
 8. Zane Magone          Läti      0 0 0 1 0 2 0 • 2 1  2-2-5   6 
 9. Margarita Kasputytė  Leedu     0 0 0 0 0 0 1 0 • 2  1-1-8   3 
10. Inese Krasutina      Läti      0 0 0 0 0 0 2 1 0 •  1-1-8   3

B-alagrupp

Koht  Võistleja            Riik      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1  + = -  Pt
 1. Sofia Morozova         Venemaa   • 1 1 2 1 2 2 2 2 2 2  7-3-0  17 
 2. Viktoria Bila          Ukraina   1 • 2 1 1 0 2 2 2 2 2  6-3-1  15 
 3. Olga Fjodorovitš       Valgevene 1 0 • 0 1 2 2 2 1 2 2  5-3-2  13 
 4. Veronika Vilčinska     Leedu     0 1 2 • 2 2 0 2 1 0 2  5-2-3  12 
 5. Kinga Pętlicka         Poola     1 1 1 0 • 1 1 1 2 2 2  3-6-1  12 
 6. Ance Medne             Läti      0 2 0 0 1 • 2 0 2 2 2  5-1-4  11 
 7. Brenda van Voorthuizen Holland   0 0 0 2 1 0 • 2 1 2 2  4-2-4  10 
 8. Milda Kasputytė        Leedu     0 0 0 0 1 2 0 • 2 0 2  3-1-6   7 
 9. Margit Viirma          Eesti     0 0 1 1 0 0 1 0 • 2 2  2-3-5   7 
10. Azalia Sagitova        Venemaa   0 0 0 2 0 0 0 2 0 • 2  3-0-7   6 
11. Diana Romanenkova      Eesti     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 •  0-0-10  0

A-finaal

Koht  Võistleja         1 2 3 4 5 6 7 8  + = -  Pt 
1. Matrjona Novogitsõna • 1 2 0 2 2 1 2  4-2-1  10 
2. Sofia Morozova       1 • 1 2 1 2 1 1  2-5-0   9 
3. Mei-Jhi Wu           0 1 • 0 1 2 2 2  3-2-2   8 
4. Veronika Vilčinska   2 0 2 • 0 0 1 2  3-1-3   7 
5. Natalia Sadovska     0 1 1 2 • 1 1 1  1-5-1   7 
6. Darja Fjodorovitš    0 0 0 2 1 • 2 1  2-2-3   6 
7. Viktoria Bila        1 1 0 1 1 0 • 2  1-4-2   6 
8. Olga Fjodorovitš     0 1 0 0 1 1 0 •  0-3-4   3 

B-finaal

Koht  Võistleja           9 0 1 2 3 4 5 6  + = -  Pt 
 9. Kadi Veski             • 0 0 2 2 0 2 2  4-0-3  8
10. Milda Kasputytė        2 • 2 0 1 1 0 2  3-2-2  8
11. Magdalena Szczybyło    2 0 • 0 2 2 1 1  3-2-2  8
12. Rebecca van Beek       0 2 2 • 0 0 1 2  3-1-3  7
13. Zane Magone            0 1 0 2 • 2 1 1  2-3-2  7
14. Kinga Pętlicka         2 1 0 2 0 • 1 1  2-3-2  7
15. Brenda van Voorthuizen 0 2 1 1 1 1 • 0  1-4-2  6
16. Ance Medne             0 0 1 0 1 1 2 •  1-3-3  5
Personaalsed tööriistad