Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - G13

Allikas: Kabeliit

Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - G13


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Sisukord

A-alagrupp

Koht  Võistleja       Riik    1 2 3 4 5 6 7 8  + = -  Pt
---------------------------------------------------------
1. Jevgenia Ivanova   Venemaa • 0 2 2 2 2 2 2  6-0-1  12 
2. Arleta Flisikowska Poola   2 • 0 2 0 2 2 2  5-0-2  10 
3. Heike Verheul      Holland 0 2 • 2 1 2 2 1  4-2-1  10 
4. Ieva Brantevica    Läti    0 0 0 • 2 2 2 2  4-0-3   8 
5. Anastassia Glebova Venemaa 0 2 1 0 • 1 1 2  2-3-2   7 
6. Helina Rajasalu    Eesti   0 0 0 0 1 • 1 2  1-2-4   4 
7. Elīna Breidaga     Läti    0 0 0 0 1 1 • 1  0-3-4   3 
8. Karina Latysovič   Leedu   0 0 1 0 0 0 1 •  0-2-5   2 

B-alagrupp

Koht  Võistleja           Riik    1 2 3 4 5 6 7 8  + = -  Pt 
-------------------------------------------------------------
1. Elvia Sõber            Eesti   • 2 2 1 1 2 2 2  5-2-0  12 
2. Silvia Markovtsõ       Ukraina 0 • 2 0 2 2 2 2  5-0-2  10 
3. Sabina Kovalevskaja    Leedu   0 0 • 2 2 2 2 2  5-0-2  10 
4. Maria Tjurina          Venemaa 1 2 0 • 2 1 2 2  4-2-1  10 
5. Lotte Aleven           Holland 1 0 0 0 • 2 0 2  2-1-4   5 
6. Agnieta Habben Jansen  Holland 0 0 0 1 0 • 2 1  1-2-4   4 
7. Anna Wisniewska        Poola   0 0 0 0 2 0 • 1  1-1-5   3 
8. Aleksandra Kovešnikova Läti    0 0 0 0 0 1 1 •  0-2-5   2 

A-finaal

                        1 2 3 4 5 6 7 8  + = -   Pt 
----------------------------------------------------
1. Jevgenia Ivanova     • 2 2 2 2 0 2 2  6-0-1   12 
2. Maria Tjurina        0 • 2 0 2 1 1 2  3-2-2    8 
3. Silvia Markovtsõ     0 0 • 2 2 2 0 1  3-1-3    7 
4. Sabina Kovalevskaja  0 2 0 • 1 2 0 2  3-1-3    7 
5. Heike Verheul        0 0 0 1 • 2 2 2  3-1-3    7 
6. Arleta Flisikowska   2 1 0 0 0 • 2 2  3-1-3    7 
7. Elvia Sõber          0 1 2 2 0 0 • 0  2-1-4    5 
8. Ieva Brantevica      0 0 1 0 0 0 2 •  1-1-5    3 

B-finaal

Koht   Võistleja            9 0 1 2 3 4 5 6   + = -  Pt
--------------------------------------------------------
 9. Anastassia Glebova      • 1 2 2 1 2 2 2   5-2-0  12 
10. Elīna Breidaga          1 • 2 1 1 0 2 2   3-3-1   9 
11. Lotte Aleven            0 0 • 2 2 0 2 2   4-0-3   8 
12. Karina Latysovic        0 1 0 • 0 2 2 2   3-1-3   7 
13. Helina Rajasalu         1 1 0 2 • 2 0 1   2-3-2   7 
14. Anna Wisnievska         0 2 2 0 0 • 1 0   2-1-4   5 
15. Aleksandra Kovešnikova  0 0 0 0 2 1 • 1   1-2-4   4 
16. Agnieta Habben Jansen   0 0 0 0 1 2 1 •   1-2-4   4
Personaalsed tööriistad