Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B16

Allikas: Kabeliit

Euroopa noorte meistrivõistlused 2006: kadettide (B16) välkturniir


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Koht Võistleja          Riik          1    2    3    4    5    6    7    8    9   10    11  Pt  Sk  SB
------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nikolai Germogenov  Venemaa     10/2  7/1 18/2  2/1  4/2 17/2  3/2  8/2  6/2  5/1 11/1  18 144 233
 2. Nikolai Guljajev    Venemaa     27/2 19/2 11/2  1/1  3/2 16/2  6/1  7/1  5/2  4/1  8/1  17 134 197
 3. Stefan Stapper      Holland     15/2  4/1  6/2  9/2  2/0  7/1  1/0 14/2  8/1 12/2  5/1  14 150 177
 4. Błażej Galant       Poola       25/2  3/1 17/1 24/2  1/0 23/2  8/1  5/0 16/2  2/1  6/2  14 134 151
 5. Deniss Dudko        Moldova     20/1  6/1 21/2  7/1 16/0  9/2 17/2  4/2  2/0  1/1  3/1  13 144 164
 6. Andrei Toltšikov    Valgevene   22/2  5/1  3/0 13/1 14/2 19/2  2/1 16/2  1/0  7/2  4/0  13 144 154
 7. Ainur Šaibakov      Venemaa     16/2  1/1 20/2  5/1 17/1  3/1 13/2  2/1 18/2  6/0 10/0  13 143 161
 8. Priit Tänav         Eesti       28/2 17/1  9/0 14/1 15/2 12/2  4/1  1/0  3/1 13/2  2/1  13 137 144
 9. Pieter Steijlen     Holland     13/2 18/1  8/2  3/0 12/0  5/0 28/2 20/1 14/2 11/1 17/2  13 122 133
10. Lukas Vengelis      Leedu        1/0 16/0 12/0 21/2 28/1 26/2 18/0 23/2 24/2 19/2  7/2  13 109 112
11. Kaspars Šulcs       Läti        12/2 24/2  2/0 17/0 13/1 20/1 14/0 26/2 21/2  9/1  1/1  12 128 123
12. Mihhailo Kolobov    Ukraina     11/0 14/0 10/2 18/2  9/2  8/0 16/0 22/2 20/2  3/0 28/2  12 121 118
13. Paweł Gołąbek       Poola        9/0 21/1 23/2  6/1 11/1 18/2  7/0 15/2 17/1  8/0 27/2  12 120 116
14. Āris Brantevics     Läti        24/0 12/2 19/1  8/1  6/0 25/2 11/2  3/0  9/0 27/2 16/2  12 116 113
15. Kamil Krygier       Poola        3/0 25/2 16/1 19/1  8/0 24/1 23/2 13/0 27/2 17/1 20/2  12 108  98
16. Pēteris Gailāns     Läti         7/0 10/2 15/1 20/2  5/2  2/0 12/2  6/0  4/0 18/2 14/0  11 140 130
17. Frerik Andriessen   Holland     26/2  8/1  4/1 11/2  7/1  1/0  5/0 21/2 13/1 15/1  9/0  11 135 118
18. Konstantin Selli    Eesti       21/2  9/1  1/0 12/0 27/2 13/0 10/2 19/2  7/0 16/0 26/2  11 120  95
19. Vlad Antonovitš     Ukraina     23/2  2/0 14/1 15/1 24/2  6/0 20/1 18/0 25/2 10/0 22/1  10 122  92
20. Anton Kruglikov     Ukraina      5/1 22/2  7/0 16/0 25/2 11/1 19/1  9/1 12/0 28/2 15/0  10 115  86
21. Luca Salvato        Itaalia     18/0 13/1  5/0 10/0 22/2 27/2 24/2 17/0 11/0 26/2 25/1  10 105  71
22. Andrejs Cehanovics  Läti         6/0 20/0 25/1 23/0 21/0 28/2 27/2 12/0 26/2 24/2 19/1  10  89  53
23. Kyrill Kablutschkin Saksamaa    19/0 27/1 13/0 22/2 26/2  4/0 15/0 10/0 28/2 25/1 24/1   9  96  52
24. Andres Idnurm       Eesti       14/2 11/0 26/2  4/0 19/0 15/1 21/0 28/2 10/0 22/0 23/1   8 109  59
25. Walter Moscato      Itaalia      4/0 15/0 22/1 28/2 20/0 14/0 26/0 27/2 19/0 23/1 21/1   7  97  39
26. Pierre Tortereau    Prantsusmaa 17/0 28/2 24/0 27/1 23/0 10/0 25/2 11/0 22/0 21/0 18/0   5  96  21
27. Mickael Carton      Prantsusmaa  2/0 23/1 28/1 26/1 18/0 21/0 22/0 25/0 15/0 14/0 13/0   3 107  16
28. Gábor Fehér         Ungari       8/0 26/0 27/1 25/0 10/1 22/0  9/0 24/0 23/0 20/0 12/0   2 103  16
Personaalsed tööriistad