Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G19

Allikas: Kabeliit


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


KohtVõistlejaRiik12345678+ = -PtSlhS-l
1.Marfa DanilovaFlag of Russia.png7/12/14/16/115/212/23/15/23-5-0115666
2.Laura RatnieceFlag of Latvia.png4/11/17/25/110/23/18/19/12-6-0105768
3.Julia RomanskajaFlag of Moldova.png16/26/25/112/14/12/11/17/12-6-0105667
Evita ZīleFlag of Latvia.png2/17/11/113/23/111/25/18/12-6-0105667
5.Darja MilovaFlag of Latvia.png15/210/23/12/112/26/14/11/03-4-1105566
6.Viktoria AvdejevaFlag of Russia.png14/23/013/11/19/25/17/115/23-4-1105061
7.Viktoria MotritškoFlag of Ukraine.png1/14/12/014/28/113/26/13/12-5-195566
8.Simona KulakauskaitėFlag of Lithuania.png12/19/011/116/27/110/22/14/12-5-195161
9.Agnieszka KwoczFlag of Poland.png11/18/212/010/16/016/215/22/13-3-294757
10.Leonie de GraagFlag of the Netherlands.png13/25/014/29/12/08/012/116/23-2-384757
11.Monika GrzybowskaFlag of Poland.png9/112/08/113/116/24/014/113/22-4-284252
12.Ieva BužinskaitėFlag of Lithuania.png8/111/29/23/15/01/010/114/02-3-375465
13.Ingrid de KokFlag of the Netherlands.png10/015/26/14/014/17/016/211/02-2-464656
14.Aneta Kinga PętlickaFlag of Poland.png6/016/210/07/013/115/011/112/22-2-464353
15.Carlijn AalbersFlag of the Netherlands.png5/013/016/211/11/014/29/06/02-1-554960
16.Danuta ZioltkowskiFlag of Germany.png3/014/015/08/011/09/013/010/00-0-804656
Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga
Vasakult Laura Ratniece, Marfa Danilova ja Julia Romanskaja

Võistlejad

nr FMJD ID nimi riik reiting sünniaeg
8 13250 Carlijn Aalbers Flag of the Netherlands.png 31.08.1987
12 14088 Victoria Avdeeva Flag of Russia.png 2131b 03.10.1988
6 12647 Ieva Bužinskaitė Flag of Lithuania.png 1934b 28.05.1988
15 15243 Marfa Danilova Flag of Russia.png 2142b 12.07.1989
4 13416 Leonie de Graag Flag of the Netherlands.png 23.11.1987
1 12303 Monika Grzybowska Flag of Poland.png 1808b 27.08.1987
3 12652 Ingrid de Kok Flag of the Netherlands.png 09.10.1988
5 12816 Simona Kulakauskaitė Flag of Lithuania.png 2096b 16.12.1987
2 13093 Agnieszka Kwocz Flag of Poland.png 2016b 09.01.1989
7 13774 Darja Milova Flag of Latvia.png 2029b 27.03.1988
16 13741 Viktoriya Motrichko Flag of Ukraine.png 2081b 10.03.1989
11 13466 Kinga Pętlicka Flag of Poland.png 2011b 26.05.1990
14 12655 Laura Ratniece Flag of Latvia.png 2105b 09.12.1988
9 Julia Romanskaia Flag of Moldova.png 10.09.1988
13 11776 Evita Zīle Flag of Latvia.png 2123b 10.01.1989
10 14077 Danuta Zioltkowski Flag of Germany.png 14.11.1987
Personaalsed tööriistad