Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G16

Allikas: Kabeliit


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


KohtVõistlejaRiik123456789+=-PtSlhS-l
1.Matrjona NogovitsõnaFlag of Russia.png4/18/22/212/23/15/110/26/19/25-4-0147487
2.Viktoria BilaFlag of Ukraine.png20/27/11/014/212/210/14/23/18/25-3-1137084
3.Olga FjodorovitšFlag of Belarus.png22/26/17/110/11/18/111/22/15/12-7-0117690
4.Magdalena SzczybyłoFlag of Poland.png1/116/25/113/27/19/12/017/26/13-5-1117488
5.Natalia SadowskaFlag of Poland.png11/119/24/17/16/21/19/18/13/12-7-0117488
6.Sofia MorozovaFlag of Russia.png14/23/19/111/15/013/27/21/14/13-5-1117387
7.Darja FjodorovitšFlag of Belarus.png21/22/13/15/14/114/16/015/218/23-5-1117083
8.Veronika VilčinskaFlag of Lithuania.png10/11/016/29/117/23/114/25/12/03-4-2107387
9.Ance MedneFlag of Latvia.png19/111/16/18/115/24/15/110/21/02-6-1107286
10.Kadi VeskiFlag of Estonia.png8/118/212/13/111/22/11/09/019/23-4-2107185
11.Mei-Jhi WuFlag of the Netherlands.png5/19/114/26/110/018/23/013/117/23-4-2106879
12.Katarzyna MederskaFlag of Poland.png13/215/210/11/02/017/021/218/114/13-3-396680
13.Brenda van VoorthuizenFlag of the Netherlands.png12/017/215/24/014/16/020/111/122/23-3-396172
14.Margarita KasputytėFlag of Lithuania.png6/022/210/020/213/17/18/021/212/13-3-395768
15.Zane MagoneFlag of Latvia.png17/212/013/021/29/016/119/27/020/24-1-495768
16.Virginie FinezFlag of France.png18/14/08/022/219/115/117/020/221/23-3-395061
17.Margit ViirmaFlag of Estonia.png15/013/022/219/28/012/216/24/011/04-0-586374
18.Milda KasputytėFlag of Lithuania.png16/110/022/22/020/211/022/212/17/03-2-485770
19.Rebecca van BeekFlag of the Netherlands.png9/15/020/117/016/121/215/022/210/02-3-475465
20.Inese KrasutinaFlag of Latvia.png2/021/119/114/018/022/213/116/015/01-3-555467
21.Diana RomanenkovaFlag of Estonia.png7/020/118/015/022/219/112/014/016/01-1-735667
22.Zsófia FilingerFlag of Hungary.png3/014/017/016/021/020/018/019/013/00-0-905566
Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga
Vasakult Viktoria Bila, Matrjona Nogovitsõna ja Olga Fjodorovitš

Võistlejad

nr fmjd id nimi riik reiting sünniaeg
3 14061 Rebecca van Beek Flag of the Netherlands.png 15.02.1991
14 13735 Viktoria Bila Flag of Ukraine.png 2102 01.06.1990
10 14928 Darya Fedarovich Flag of Belarus.png 28.10.1992
20 14934 Volha Fedarovich Flag of Belarus.png 28.10.1992
19 15510 Zsófia Filinger Flag of Hungary.png 07.08.1992
22 13655 Virginie Finez Flag of France.png 15.05.1991
15 14954 Margarita Kasputyte Flag of Lithuania.png 21.06.1991
21 15482 Milda Kasputyte Flag of Lithuania.png 21.06.1991
13 15488 Inese Krasutina Flag of Latvia.png 03.10.1990
1 15487 Zane Magone Flag of Latvia.png 16.08.1992
8 14131 Katarzyna Mederska Flag of Poland.png 03.01.1991
4 13775 Ance Medne Flag of Latvia.png 2036b 23.10.1990
16 Sofya Morozova Flag of Russia.png 29.07.1990
18 14090 Matrjona Nogovitsõna Flag of Russia.png 2251 06.11.1991
9 14930 Diana Romanenkova Flag of Estonia.png 01.12.1992
6 14130 Natalia Sadowska Flag of Poland.png 27.07.1991
17 14134 Magdalena Szczybyło Flag of Poland.png 05.04.1990
12 13200 Kadi Veski Flag of Estonia.png 2005 24.04.1991
2 13198 Margit Viirma Flag of Estonia.png 1962b 26.06.1992
11 13501 Veronika Vilčinska Flag of Lithuania.png 06.02.1992
7 15561 Brenda van Voorthuizen Flag of the Netherlands.png 25.08.1991
5 13445 Mei-Jhi Wu Flag of the Netherlands.png 2072b 10.01.1991
Personaalsed tööriistad