Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G10

Allikas: Kabeliit


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


KohtVõistlejaRiik123456789+=-PtSlhS-l
1.Alicja KaszubaFlag of Poland.png12/221/27/110/22/05/24/23/28/27-1-1157791
2.Gulnaz AbubakirovaFlag of Russia.png4/117/26/27/21/23/08/19/25/26-2-1147994
3.Njurgujana AzarovaFlag of Russia.png15/29/25/24/111/12/27/21/013/26-2-1147691
4.Azalia SagitovaFlag of Russia.png2/120/211/23/117/29/21/08/17/25-3-1137489
5.Elza GarokalnaFlag of Latvia.png16/28/23/012/29/11/013/26/22/05-1-3117792
6.Natalia ZaborniakFlag of Poland.png8/016/22/014/212/27/117/25/011/25-1-3116680
7.Klaudia MroczkoFlag of Poland.png13/214/21/12/010/26/13/017/24/04-2-3108095
8.Marije NoordhoekFlag of the Netherlands.png6/25/019/29/015/211/22/17/11/04-2-3107691
9.Veronika PikkelFlag of Estonia.png18/23/021/28/25/14/010/22/012/14-2-3107488
10.Manon BouquetFlag of France.png20/211/014/21/07/021/29/022/217/25-0-4105368
11.Anita KjarkuzeFlag of Latvia.png17/110/24/016/23/18/014/115/26/03-3-396983
12.Zsófia GerencsérFlag of Hungary.png1/022/215/25/06/014/018/219/29/14-1-496277
13.Paula GūtmaneFlag of Latvia.png7/019/117/022/216/215/25/014/23/04-1-495973
14.Akvilė LaurutytėFlag of Lithuania.png19/27/010/06/021/212/211/113/020/24-1-495869
15.Julia BessonovaFlag of Latvia.png3/018/212/021/28/013/020/211/022/24-0-585266
16.Joanna SildFlag of Estonia.png5/06/022/211/013/020/021/218/219/24-0-585061
17.Heidi MüllaFlag of Estonia.png11/12/013/218/24/019/26/07/010/03-1-576983
18.Johanna-Tabea SchirmerFlag of Germany.png9/015/020/217/019/122/212/016/021/23-1-574656
19.Timea VargaFlag of Hungary.png14/013/18/020/218/117/222/212/016/02-2-565464
20.Marie-Eliise JürisooFlag of Estonia.png10/04/018/019/022/216/215/021/114/02-1-655164
21.Rosanna MaackFlag of Germany.png22/21/09/015/014/010/016/020/118/01-1-735772
22.Loretta CsorbaFlag of Hungary.png21/012/016/013/020/018/019/010/015/00-0-905262
Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga
Vasakult Gulnaz Abubakirova, Alicja Kaszuba ja Njurgujana Azarova

Võistlejad

nr fmjd id nimi riik sünniaeg
10 14950 Gulnaz Abubakirova Flag of Russia.png 18.01.1996
3 15467 Nurguyana Azarova Flag of Russia.png 19.01.1996
4 16492 Julija Bessonova Flag of Latvia.png 08.07.1996
1 15503 Manon Bouquet Flag of France.png 26.02.1997
7 15509 Loretta Csorba Flag of Hungary.png 06.02.1997
14 15493 Elza Garokalna Flag of Latvia.png 13.02.1997
18 14947 Zsofia Gerencser Flag of Hungary.png 05.12.1996
19 15491 Paula Gutmane Flag of Latvia.png 17.09.1998
2 15516 Marie-Eliise Jürisoo Flag of Estonia.png 20.06.1996
17 15565 Alicja Kaszuba Flag of Poland.png 17.03.1996
12 Anita Kjarkuze Flag of Latvia.png 27.04.1996
22 15483 Akvilė Laurutytė Flag of Lithuania.png 17.03.1996
8 15521 Rosanna Maack Flag of Germany.png 10.05.1996
20 15567 Klaudia Mroczko Flag of Poland.png 06.09.1997
11 14941 Heidi Mülla Flag of Estonia.png 06.11.1996
16 15559 Marije Noordhoek Flag of the Netherlands.png 08.04.1996
6 14943 Veronika Pikkel Flag of Estonia.png 25.10.1997
9 15468 Azaliya Sagitova Flag of Russia.png 02.01.1997
5 15520 Johanna Tabea Schirmer Flag of Germany.png 19.06.1996
13 15515 Joanna Sild Flag of Estonia.png 01.07.1997
15 15566 Natalia Zaborniak Flag of Poland.png 24.10.1996
21 14939 Timéa Varga Flag of Hungary.png 25.02.1996
Personaalsed tööriistad