Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B16

Allikas: Kabeliit


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


KohtVõistlejaRiik123456789+=-PtSlhS-l
1.Andrei ToltšikovFlag of Belarus.png27/222/23/216/213/27/12/15/24/16-3-0157487
2.Nikolai GermogenovFlag of Russia.png26/214/19/27/111/14/21/111/26/14-5-0137590
3.Ainur ŠaibakovFlag of Russia.png33/213/21/04/18/211/16/112/114/24-4-1127489
4.Pieter SteijlenFlag of the Netherlands.png11/115/128/23/122/22/021/27/21/14-4-1127287
5.Konstantin SelliFlag of Estonia.png18/225/216/022/16/19/27/21/012/25-2-2126984
6.Deniss DudkoFlag of Moldova.png10/212/015/214/15/116/23/111/12/13-5-1117588
7.Błażej GalantFlag of Poland.png24/219/212/12/116/21/15/04/017/24-3-2117489
8.Stefan StapperFlag of the Netherlands.png12/010/133/217/23/019/214/19/116/24-3-2116981
9.Vlad AntonovitšFlag of Ukraine.png21/123/22/031/214/15/025/28/118/24-3-2116679
10.Āris BrantevicsFlag of Latvia.png6/08/117/120/124/032/231/221/211/24-3-2116172
11.Frerik AndriessenFlag of the Netherlands.png4/121/214/118/22/13/113/16/110/02-6-1107588
12.Nikolai GuljajevFlag of Russia.png8/26/27/113/021/123/215/13/15/03-4-2107385
13.Priit TänavFlag of Estonia.png30/23/026/212/21/018/211/12/015/14-2-3107287
14.Mihhailo KolobovFlag of Ukraine.png29/22/111/16/19/121/18/123/23/02-6-1107184
15.Viktor MiskoFlag of Belarus.png23/14/16/033/219/124/212/116/113/12-6-1106577
16.Kaspars ŠulcsFlag of Latvia.png34/217/25/21/07/06/028/215/18/04-1-497186
17.Lukas VengelisFlag of Lithuania.png28/216/010/18/020/222/118/119/27/03-3-396677
18.Pēteris GailānsFlag of Latvia.png5/020/227/211/028/213/019/124/29/04-1-496577
19.Paweł GołąbekFlag of Poland.png31/27/024/123/115/18/029/217/028/23-3-396071
20.Luca SalvatoFlag of Italy.png25/018/029/210/117/026/034/231/223/24-1-495566
21.Anton KruglikovFlag of Ukraine.png9/111/032/224/212/114/14/010/029/12-4-386779
22.Hein de CokereFlag of Belgium.png32/21/025/25/14/017/123/028/126/12-4-386479
23.Evgeni RymarFlag of Germany.png15/19/030/219/127/212/022/214/020/03-2-486475
24.Walter MoscatoFlag of Italy.png7/031/219/121/010/215/026/218/025/13-2-486374
25.Kamil KrygierFlag of Poland.png20/25/022/028/029/133/29/030/224/13-2-485769
26.Kyrill KablutschkinFlag of Germany.png2/029/213/027/031/120/224/032/222/13-2-485669
27.Andres IdnurmFlag of Estonia.png1/032/218/028/223/028/030/034/233/24-0-584863
28.Oleg VilčinskiFlag of Lithuania.png17/034/24/025/218/027/216/022/119/03-1-576072
29.Pierre TortereauFlag of France.png14/026/020/030/125/134/217/033/221/12-3-475262
30.Florian DautremepuisFlag of France.png13/033/123/029/132/131/027/225/034/22-3-474656
31.Mickael CartonFlag of France.png19/024/034/29/026/130/210/020/032/12-2-565869
32.Mark Kristian KüttimFlag of Estonia.png22/027/021/034/230/110/033/226/031/12-2-564859
33.Gábor FehérFlag of Hungary.png3/030/18/015/034/225/032/029/027/01-1-735769
34.Ádám BaumgartnerFlag of Hungary.png16/028/031/032/033/029/020/027/030/00-0-905059
Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga
Vasakult Nikolai Germogenov, Andrei Toltšikov ja Ainur Šaibakov

Võistlejad

nr nimi riik sünniaeg
2 Frerik Andriessen Flag of the Netherlands.png 25.10.1991
34 Vladislav Antonovych Flag of Ukraine.png 29.10.1991
24 Ádám Baumgartner Flag of Hungary.png 28.10.1992
28 Āris Brantevics Flag of Latvia.png 04.10.1991
7 Mickael Carton Flag of France.png 05.05.1991
11 Hein de Cokere Flag of Belgium.png 02.09.1992
26 Florian Dautremepuis Flag of France.png 04.05.1992
27 Denis Dudco Flag of Moldova.png 11.01.1990
29 Gábor Fehér Flag of Hungary.png 18.03.1993
4 Pēteris Gailāns Flag of Latvia.png 23.10.1991
9 Błażej Galant Flag of Poland.png 14.01.1990
18 Nikolay Germogenov Flag of Russia.png 26.08.1990
8 Paweł Gołąbek Flag of Poland.png 16.03.1991
31 Nikolay Gulyaev Flag of Russia.png 27.03.1990
13 Andres Idnurm Flag of Estonia.png 13.09.1992
17 Kyrill Kablutschkin Flag of Germany.png 07.02.1992
21 Mykhaylo Kolobov Flag of Ukraine.png 30.12.1992
33 Anton Kruglykov Flag of Ukraine.png 12.09.1992
6 Kamil Krygier Flag of Poland.png 03.10.1991
12 Mark Kristian Küttim Flag of Estonia.png 13.08.1993
16 Viktar Misko Flag of Belarus.png 22.09.1990
10 Walter Moscato Flag of Italy.png 23.05.1990
15 Evgeniy Rymar Flag of Germany.png 08.05.1991
5 Luca Salvato Flag of Italy.png 29.03.1992
3 Konstantin Selli Flag of Estonia.png 18.11.1990
30 Aynur Shaybakov Flag of Russia.png 27.08.1992
32 Stefan Stapper Flag of the Netherlands.png 27.04.1990
1 Pieter Steijlen Flag of the Netherlands.png 03.11.1990
23 Kaspars Šulcs Flag of Latvia.png 28.01.1990
25 Priit Tänav Flag of Estonia.png 22.07.1991
14 Andrei Tolchykau Flag of Belarus.png 17.04.1990
22 Pierre Tortereau Flag of France.png 14.09.1992
20 Lukas Vengelis Flag of Lithuania.png 18.07.1992
19 Oleg Vilčinski Flag of Lithuania.png 15.09.1990
Personaalsed tööriistad