Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B13: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
193. rida: | 193. rida: | ||
==Round 9 06-08-2006== | ==Round 9 06-08-2006== | ||
Hanssens Anthon - Safonov Alexander | Hanssens Anthon - Safonov Alexander 1-1 | ||
Cilevics Leonids - Boomstra Roel | Cilevics Leonids - Boomstra Roel 1-1 | ||
Grudskii Vyacheslav - Verboon Rik | Grudskii Vyacheslav - Verboon Rik 0-2 | ||
Piatek Mateusz - Egorov Viktor | Piatek Mateusz - Egorov Viktor 2-0 | ||
Petrauskas Edgars - Machtelinck Kevin | Petrauskas Edgars - Machtelinck Kevin 0-2 | ||
Daliga Wladyslav - Ingel Anti | Daliga Wladyslav - Ingel Anti 2-0 | ||
Plaksij Anri - Lugovskis Edgars | Plaksij Anri - Lugovskis Edgars 1-1 | ||
Walentinowicz Adam - Azibekian Samvel | Walentinowicz Adam - Azibekian Samvel 2-0 | ||
Talimets Martin - Cubier Franck | Talimets Martin - Cubier Franck 2-0 | ||
Leesmann Jürgen - De Leeuw Martijn 1-1 | |||
Salahov Ramil - Frese Maximilian | Salahov Ramil - Frese Maximilian 1-1 | ||
Borsos Daniel - Valentini Stéfano | Borsos Daniel - Valentini Stéfano 0-2 | ||
Stasuls Rolands - Krane Benjamin | Stasuls Rolands - Krane Benjamin 2-0 | ||
Jaanimäe Erik - Puras Martinas 2-0 | |||
Gressier Ghislain - Kablutschkin Jan | Gressier Ghislain - Kablutschkin Jan 2-0 | ||
Jaanimäe Janek - Exempt 2-0 | |||
== List of players== | == List of players== |
Redaktsioon: 6. august 2006, kell 19:45
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Final standings
Country Gm Pt Slh S-l
1 Safonov Alexander Russia 9- 14 74 88 2 Boomstra Roel Nederlands 9- 14 73 87 3 Hanssens Anthon Belgium 9- 12 77 91 4 Cilevics Leonids Latvia 9- 12 71 85 5 Verboon Rik Holland 9- 12 71 83 6 Piatek Mateusz Poland 9- 12 70 82 7 Walentinowicz Adam Poland 9- 11 67 81 8 Daliga Wladyslav Poland 9- 11 67 79 9 Machtelinck Kevin France 9- 11 66 78 10 Grudskii Vyacheslav Russia 9- 10 81 95 Egorov Viktor Russia 9- 10 81 95 12 Plaksij Anri Lituania 9- 10 72 84 13 Lugovskis Edgars Latvia 9- 10 69 83 14 Talimets Martin Estonia 9- 10 64 76 15 Petrauskas Edgars Lituania 9- 9 72 86 16 Ingel Anti Estonia 9- 9 71 83 17 Azibekian Samvel Armenia 9- 9 68 82 18 De Leeuw Martijn Nederlands 9- 9 68 80 19 Leesman Jürgen Estonia 9- 9 63 77 20 Salahov Ramil Azerbaïdjan 9- 9 63 74 21 Frese Maximilian Germany 9- 9 60 72 22 Valentini Stéfano Italy 9- 9 53 67 23 Cubier Franck France 9- 8 61 73 24 Stasuls Rolands Latvia 9- 8 57 69 25 Jaanimäe Janek Estonia 9- 8 52 62 26 Jaanimäe Erik Estonia 9- 8 50 60 27 Puras Martinas Lituania 9- 6 59 71 28 Gressier Ghislain France 9- 6 52 66 29 Borsos Daniel Hungaria 9- 6 50 59 30 Kablutschkin Jan Germany 9- 4 50 62 31 Krane Benjamin Germany 9- 3 46 55 32 Exempt 9- 0 47 56
Round 1 01-08-2006
De Leeuw Martijn - Talimets Martin 1-1 Grudskii Vyacheslav - Hanssens Anthon 1-1 Petrauskas Edgars - Borsos Daniel 2-0 Krane Benjamin - Valentini Stéfano 0-2 Verboom Rik - Daliga Wladyslav 1-1 Jaanimae Janek - Ingel Anti 0-2 Cubier Franck - Egorov Viktor 0-2 Salahov Ramil - Lugovskis Edgars 2-0 Gressier Ghislain - Walentinowicz Adam 0-2 Cilevics Leonids - Kablutschkin Jan 2-0 Puras Martinas - Frese Maximilian 1-1 Safonov Alexander - Boomstra Roel 2-0 Stasuls Rolands - Machtelinck Kevin 1-1 Plaksij Anri - Piatek Mateusz 1-1 Azibekian Sanvel - Jaanimae Erik 2-0 Leesmann Jürgen - Exempt 2-0
Round 2 01-08-2006
Valentini Stéfano - Petrauskas Edgars 1-1 Ingel Anti - Salahov Ramil 2-0 Egorov Viktor - Cilevics Leonids 1-1 Walentinowicz Adam - Safonov Alexander 1-1 Leesmann Jürgen - Azibekian Samvel 0-2 Hanssens Anthon - De Leeuw Martijn 2-0 Talimets Martin - Grudskii Vyacheslav 0-2 Frese Maximilian - Verboom Rik 0-2 Daliga Wladyslav - Puras Martinas 2-0 Piatek Mateusz - Stasuls Rolands 2-0 Machtelinck Kevin - Plaksij Anri 0-2 Borsos Daniel - Krane Benjamin 2-0 Lugovskis Edgars - Jaanimae Janek 2-0 Kablutschkin Jan - Cubier Franck 0-2 Boomstra Roel - Gressier Ghislain 2-0 Exempt - Jaanimae Erik 0-2
Round 3 02-08-2006
Azibekian Sanvel - Ingel Anti 1-1 Cilevics Leonids - Petrauskas Edgars 0-2 Walentinowicz Adam - Egorov Viktor 0-2 Safonov Alexander - Valentini Stéfano 2-0 Grudskii Vyacheslav - Piatek Mateusz 2-0 Daliga Wladyslav - Hanssens Anthon 1-1 Plaksij Anri - Verboom Rik 0-2 Salahov Ramil - Machtelinck Kevin 0-2 Jaanimae Erik - Lugovskis Edgars 0-2 Boomstra Roel - Leesman Jürgen 2-0 Cubier Franck - Borsos Daniel 2-0 Gressier Ghislain - De Leeuw Martijn 0-2 Frese Maximilian - Talimets Martin 1-1 Stasuls Rolands - Puras Martinas 1-1 Jaanimae Janek - Krane Benjamin 2-0 Kablutschkin Jan - Exempt 2-0
Round 4 03-08-2006
Lugovskis Edgars - Egorov Viktor 1-1 Petrauskas Edgars - Safonov Alexander 0-2 Azibekian Samvel - Grudskii Vyacheslav 0-2 Verboom Rik - Ingel Anti 1-1 Hanssens Anthon - Boomstra Roel 1-1 Daliga Wladyslav - Cubier Franck 0-2 Puras Martinas - Cilevics Leonids 0-2 De Leeuw Martijn - Plaksij Anri 1-1 Piatek Mateusz - Machtelinck Kevin 2-0 Valentini Stéfano - Walentinowicz Adam 0-2 Gressier Ghislain - Salahov Ramil 0-2 Talimets Martin - Kablutschkin Jan 2-0 Frese Maximilian - Stasuls Rolands 2-0 Borsos Daniel - Leesman Jürgen 0-2 Jaanimae Erik - Jaanimae Janek 0-2 Krane Benjamin - Exempt 2-0
Round 5 04-08-2006
Safonov Alexander - Grudskii Vyacheslav 1-1 Egorov Viktor - Verboon Rik 2-0 Ingel Anti - Cubier Franck 2-0 Cilevics Leonids - Hanssens Anthon 1-1 Boomstra Roel - Azibekian Sanvel 2-0 Walentinowicz Adam - Petrauskas Edgars 2-0 Piatek Mateusz - Lugovskis Edgars 2-0 Leesman Jürgen - Daliga Wladyslav 1-1 Plaksij Anri - Frese Maximilian 2-0 Salahov Ramil - Talimets Martin 0-2 Jaanimae Janek - De Leeuw Martijn 0-2 Machtelinck Kevin - Valentini Stéfano 2-0 Jaanimae Erik - Borsos Daniel 2-0 Puras Martinas - Krane Benjamin 2-0 Kablutschkin Jan - Stasuls Rolands 0-2 Exempt - Gressier Ghislain 0-2
Round 6 04-08-2006
Grudskii Vyacheslav - Ingel Anti 2-0 Egorov Viktor - Safonov Alexander 0-2 Talimets Martin - Piatek Mateusz 1-1 Boomstra Roel - Walentinowicz Adam 2-0 Hanssens Anthon - Cubier Franck 2-0 Verboon Rik - De Leeuw Martijn 2-0 Plaksij Anri - Cilevics Leonids 0-2 Machtelinck Kevin - Azibekian Sanvel 1-1 Petrauskas Edgars - Daliga Wladyslav 1-1 Lugovskis Edgars - Leesman Jürgen 2-0 Frese Maximilian - Jaanimae Erik 1-1 Puras Martinas - Salahov Ramil 0-2 Stasuls Rolands - Jaanimae Janek 2-0 Valentini Stéfano - Kablutschkin Jan 2-0 Krane Benjamin - Gressier Ghislain 0-2 Borsos Daniel - Exempt 2-0
Round 7 05-08-2006
Grudskii Vyacheslav - Boomstra Roel 0-2 Safonov Alexander - Cilevics Leonids 1-1 Egorov Viktor - Talimets Martin 2-0 Hanssens Anthon - Verboon Rik 1-1 Ingel Anti - Piatek Mateusz 1-1 Walentinowicz Adam - Lugovskis Edgars 0-2 Azibekian Samvel - Valentini Stéfano 2-0 Stasuls Rolands - Plaksij Anri 0-2 Cubier Franck - Petrauskas Edgars 0-2 Daliga Wladyslav - Salahov Ramil 2-0 De Leeuw Martijn - Machtelinck Kevin 0-2 Borsos Daniel - Frese Maximilian 0-2 Jaanimae Erik - Leesman Jürgen 0-2 Gressier Ghislain - Jaanimae Janek 0-2 Kablutschkin Jan - Krane Benjamin 2-0 Exempt - Puras Martinas 0-2
Round 8 05-08-2006
Lugovskis Edgars - Safonov Alexander 0-2 Boomstra Roel - Egorov Viktor 2-0 Cilevics Leonids - Grudskii Vyacheslav 2-0 Ingel Anti - Hanssens Anthon 0-2 Verboon Rik - Piatek Mateusz 1-1 Frese Maximilian - Azibekian Samvel 1-1 Petrauskas Edgars - Plaksij Anri 1-1 Machtelinck Kevin - Daliga Wladyslav 1-1 Puras Martinas - Walentinowicz Adam 0-2 Talimets Martin - Leesman Jürgen 1-1 Cubier Franck - Gressier Ghislain 2-0 Salahov Ramil - Jaanimae Janek 2-0 De Leeuw Martijn - Stasuls Rolands 2-0 Krane Benjamin - Jaanimae Erik 1-1 Kablutschkin Jan - Borsos Daniel 0-2 Valentini Stéfano - Exempt 2-0
Round 9 06-08-2006
Hanssens Anthon - Safonov Alexander 1-1 Cilevics Leonids - Boomstra Roel 1-1 Grudskii Vyacheslav - Verboon Rik 0-2 Piatek Mateusz - Egorov Viktor 2-0 Petrauskas Edgars - Machtelinck Kevin 0-2 Daliga Wladyslav - Ingel Anti 2-0 Plaksij Anri - Lugovskis Edgars 1-1 Walentinowicz Adam - Azibekian Samvel 2-0 Talimets Martin - Cubier Franck 2-0 Leesmann Jürgen - De Leeuw Martijn 1-1 Salahov Ramil - Frese Maximilian 1-1 Borsos Daniel - Valentini Stéfano 0-2 Stasuls Rolands - Krane Benjamin 2-0 Jaanimäe Erik - Puras Martinas 2-0 Gressier Ghislain - Kablutschkin Jan 2-0 Jaanimäe Janek - Exempt 2-0
List of players
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
29 | Samvel Azibekyan | 01.06.1994 | ||||
24 | Roel Boomstra | 09.03.1993 | ||||
6 | Dániel Borsos | 15.08.1993 | ||||
19 | Leonīds Cilēvičs | 09.02.1995 | ||||
13 | Franck Cubier | 16.02.1994 | ||||
10 | Władysław Daliga | 23.06.1993 | ||||
14 | Victor Egorov | 12.02.1994 | ||||
22 | Maximilian Frese | 14.04.1993 | ||||
17 | Ghislain Gressier | 28.09.1993 | ||||
3 | Viacheslav Grudskiy | 27.04.1993 | ||||
4 | Anthon Hanssens | 09.05.1994 | ||||
12 | Anti Ingel | 16.02.1993 | ||||
30 | Erik Jaanimäe | 25.05.1994 | ||||
11 | Janek Jaanimäe | 18.08.1995 | ||||
20 | Jan Kablutschkin | 26.11.1995 | ||||
7 | Benjamin Krane | 10.10.1995 | ||||
31 | Jürgen Leesmann | 06.05.1993 | ||||
1 | Martijn de Leeuw | 19.04.1994 | ||||
16 | Edgars Lugovskis | 27.03.1995 | ||||
26 | Kevin Machtelinck | 09.04.1998 | ||||
5 | Edgaras Petrauskas | 20.03.1995 | ||||
28 | Mateusz Piątek | 08.06.1993 | ||||
27 | Anri Plaksij | 06.04.1995 | ||||
21 | Martynas Puras | 31.01.1995 | ||||
23 | Alexander Safonov | 08.09.1993 | ||||
15 | Ramil Salahov | 07.09.1994 | ||||
25 | Rolands Stašuls | 27.02.1993 | ||||
2 | Martin Talimets | 29.01.1993 | ||||
8 | Stefano Valentini | 02.02.1994 | ||||
18 | Adam Walentynowicz | 04.01.1993 | ||||
9 | Rik Verboom | 01.08.1993 |