Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
3. rida: | 3. rida: | ||
== Final standings == | == Final standings == | ||
Place Gm + = - Pt Slh S-l | Place Gm + = - Pt Slh S-l | ||
----------------------------------------------------------------------------- | ----------------------------------------------------------------------------- | ||
1 Wolczak Wojciech Poland 9 6- 3- 0 15 72 85 | 1 Wolczak Wojciech Poland 9 6- 3- 0 15 72 85 | ||
2 Budis Oskar Poland 9 5- 3- 1 13 75 90 | 2 Budis Oskar Poland 9 5- 3- 1 13 75 90 |
Redaktsioon: 7. august 2006, kell 19:49
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Final standings
Place Gm + = - Pt Slh S-l ----------------------------------------------------------------------------- 1 Wolczak Wojciech Poland 9 6- 3- 0 15 72 85 2 Budis Oskar Poland 9 5- 3- 1 13 75 90 3 Urmanov Aleksander Russia 9 5- 2- 2 12 77 92 4 Kamilli Famil Azerbaïdjan 9 5- 2- 2 12 69 84 5 Abersons Kristaps Latvia 9 5- 2- 2 12 68 80 6 Sakhiullin Danil Russia 9 4- 3- 2 11 80 95 7 Kromhout Jannes Nederlands 9 4- 3- 2 11 73 88 8 van IJzendoorn M. Nederlands 9 5- 1- 3 11 66 79 9 Voskresenski Maksim Ukrainia 9 4- 2- 3 10 77 92 10 Glin Daniel Poland 9 3- 4- 2 10 73 85 11 Pavliukovic Tomas Lituania 9 4- 2- 3 10 70 82 12 Jürgenson Kristjan Estonia 9 4- 2- 3 10 65 78 13 Putnins Dags Latvia 9 4- 2- 3 10 59 72 14 Jaslar Fabian Germany 9 3- 3- 3 9 60 72 15 Borsos Balint Hungaria 9 4- 1- 4 9 59 74 16 Kvetkus Ignas Lituania 9 4- 1- 4 9 59 71 17 Fekete Matyas Hungaria 9 4- 0- 5 8 67 79 18 Nõmm Marko Estonia 9 3- 2- 4 8 58 68 19 Eelmäe Uku Estonia 9 3- 2- 4 8 52 64 20 Tali Kristofer Estonia 9 4- 0- 5 8 52 63 21 Libbrecht Martijn Belgium 9 3- 1- 5 7 61 76 22 Jantson Martin Estonia 9 1- 5- 3 7 61 72 23 Graznovs Oskars Latvia 9 3- 1- 5 7 58 70 24 Hasson Marc France 9 2- 1- 6 5 52 67 25 Mohrstedt Veit-Rudi Germany 9 1- 0- 8 2 54 65 26 Krane Amin Germany 9 0- 0- 9 0 53 63 -----------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Urmanov Aleksander - Abersons Kristaps 2-0 Kromhout Jannes - Fekete Matyas 2-0 Budis Oskar - Jurgenson Kristjan 2-0 Wolczak Wojciech - Hasson Marc 2-0 Nomm Marko - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jantson Martin - van Ijzendoorn M. 2-0 Eelmae Uku - Kvetkus Ignas 0-2 Tali Kristofer - Sakmiulin Danil 0-2 Pavliukovic Tomas - Kamilli Famil 2-0 Putninchs Dags - Libbrecht Martijn 0-2 Voskresenski Maksim - Jaslar Fabian 2-0 Krane Amin - Glin Daniel 0-2
Round 2 01-08-2006
Fekete Matyas - Urmanov Aleksander 0-2 Kvetkus Ignas - Kromhout Jannes 0-2 Sakmiulin Danil - Budis Oskar 1-1 Libbrecht Martijn - Wolczak Wojciech 0-2 Glin Daniel - Nomm Marko 2-0 Jantson Martin - Borsos Balint 0-2 Voskresenski Maksim - Pavliukovic Tomas 2-0 Abersons Kristaps - Eelmae Uku 2-0 Jurgenson Kristjan - Tali Kristofer 2-0 Hasson Marc - Putninchs Dags 0-2 Graznovs Oskars - Krane Amin 2-0 van Ijzendoorn M. - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jaslar Fabian - Kamilli Famil 0-2
Round 3 02-08-2006
Urmanov Aleksander - Glin Daniel 2-0 Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim 2-0 Borsos Balint - Wolczak Wojciech 0-2 Putninchs Dags - Budis Oskar 1-1 Kamilli Famil - Sakmiulin Danil 0-2 Eelmae Uku - Nomm Marko 0-2 Graznovs Oskars - Jantson Martin 1-1 Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. 0-2 Libbrecht Martijn - Jurgenson Kristjan 0-2 Kvetkus Ignas - Abersons Kristaps 0-2 Tali Kristofer - Fekete Matyas 0-2 Krane Amin - Hasson Marc 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Jaslar Fabian 0-2
Round 4 03-08-2006
Sakmiulin Danil - Urmanov Aleksander 2-0 Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes 1-1 Budis Oskar - van Ijzendoorn M. 2-0 Jurgenson Kristjan - Voskresenski Maksim 1-1 Glin Daniel - Abersons Kristaps 1-1 Nomm Marko - Borsos Balint 0-2 Jaslar Fabian - Jantson Martin 1-1 Putninchs Dags - Graznovs Oskars 0-2 Hasson Marc - Libbrecht Martijn 0-2 Kamilli Famil - Fekete Matyas 2-0 Pavliukovic Tomas - Kvetkus Ignas 2-0 Krane Amin - Tali Kristofer 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Eelmae Uku 0-2
Round 5 04-08-2006
Wolczak Wojciech - Urmanov Aleksander 2-0 Sakmiulin Danil - Kromhout Jannes 1-1 Budis Oskar - Borsos Balint 2-0 van Ijzendoorn M. - Voskresenski Maksim 0-2 Glin Daniel - Jurgenson Kristjan 2-0 Abersons Kristaps - Graznovs Oskars 2-0 Jantson Martin - Putninchs Dags 1-1 Nomm Marko - Pavliukovic Tomas 0-2 Libbrecht Martijn - Kamilli Famil 0-2 Jaslar Fabian - Eelmae Uku 1-1 Fekete Matyas - Hasson Marc 2-0 Kvetkus Ignas - Tali Kristofer 2-0 Mohrstedt Veit-Rudi - Krane Amin 2-0
Round 6 04-08-2006
Wolczak Wojciech - Sakmiulin Danil 2-0 Kromhout Jannes - Budis Oskar 0-2 Voskresenski Maksim - Glin Daniel 1-1 Abersons Kristaps - Pavliukovic Tomas 1-1 Urmanov Aleksander - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Kamilli Famil 0-2 Jurgenson Kristjan - Jantson Martin 2-0 Tali Kristofer - van Ijzendoorn M. 0-2 Nomm Marko - Jaslar Fabian 1-1 Fekete Matyas - Libbrecht Martijn 2-0 Putninchs Dags - Kvetkus Ignas 2-0 Eelmae Uku - Krane Amin 2-0 Hasson Marc - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0
Round 7 04-08-2006
Budis Oskar - Wolczak Wojciech 1-1 Kromhout Jannes - Jurgenson Kristjan 1-1 Glin Daniel - Sakhiullin Danil 1-1 Kamilli Famil - Urmanov Aleksander 1-1 Abersons Kristaps - Voskresenski Maksim 0-2 Pavliukovic Tomas - Putnins Dags 0-2 Eelmae Uku - Borsos Balint 1-1 van Ijzendoorn M. - Fekete Matyas 2-0 Jantson Martin - Nomm Marko 1-1 Graznovs Oskars - Jaslar Fabian 0-2 Libbrecht Martijn - Krane Amin 2-0 Kvetkus Ignas - Hasson Marc 1-1 Mohrstedt Veit-Rudi - Tali Kristofer 0-2
Round 8 05-08-2006
Voskresenski Maksim - Wolczak Wojciech 0-2 Urmanov Aleksander - Budis Oskar 2-0 Sakhiullin Danil - Putnins Dags 2-0 van Ijzendoorn M. - Kromhout Jannes 2-0 Kamilli Famil - Glin Daniel 2-0 Jurgenson Kristjan - Abersons Kristaps 0-2 Pavliukovic Tomas - Eelmae Uku 2-0 Jaslar Fabian - Borsos Balint 2-0 Fekete Matyas - Nomm Marko 2-0 Jantson Martin - Libbrecht Martijn 1-1 Krane Amin - Kvetkus Ignas 0-2 Graznovs Oskars - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Hasson Marc - Tali Kristofer 0-2
Round 9 06-08-2006
Wolczak Wojciech - Kamilli Famil 1-1 Urmanov Aleksander - van Ijzendoorn M. 1-1 Abersons Kristaps - Sakhiullin Danil 2-0 Budis Oskar - Voskresenski Maksim 2-0 Kromhout Jannes - Jaslar Fabian 2-0 Glin Daniel - Pavliukovic Tomas 1-1 Graznovs Oskars - Jurgenson Kristjan 0-2 Putnins Dags - Fekete Matyas 2-0 Borsos Balint - Krane Amin 2-0 Tali Kristofer - Jantson Martin 2-0 Libbrecht Martijn - Kvetkus Ignas 0-2 Nomm Marko - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Eelmae Uku - Hasson Marc 2-0
List of players
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kristaps Abersons | 26.07.1996 | ||||
11 | Bálint Borsos | 24.02.1998 | ||||
5 | Oskar Budis | 04.12.1996 | ||||
15 | Uku Eelmäe | 27.01.1996 | ||||
4 | Mátyás Fekete | 12.09.1996 | ||||
26 | Daniel Glin | 05.03.1996 | ||||
10 | Oskars Graznovs | 25.03.1997 | ||||
8 | Marc Hasson | 03.05.1998 | ||||
14 | Martin van IJzendoorn | 24.03.1997 | ||||
13 | Martin Jantson | 19.05.1997 | ||||
24 | Fabian Jaslar | 09.09.1996 | ||||
6 | Kristjan Jürgenson | 09.01.1996 | ||||
20 | Famil Kamilli | 10.02.1999 | ||||
25 | Amin Krane | 03.10.1998 | ||||
3 | Jannes Kromhout | 21.05.1997 | ||||
16 | Ignas Kvetkus | 18.06.1996 | ||||
22 | Martijn Libbrecht | 01.12.1996 | ||||
12 | Veit-Rudi Mohrstedt | 02.06.1996 | ||||
9 | Marko Nõmm | 15.08.1996 | ||||
19 | Tomaš Pavliukovič | 17.06.1996 | ||||
21 | Dāgs Putniņš | 21.12.1996 | ||||
18 | Danil Sakhiullin | 22.02.1996 | ||||
17 | Kristofer Tali | 17.06.1996 | ||||
1 | Aleksandr Urmanov | 21.07.1997 | ||||
7 | Wojciech Wołczak | 26.09.1996 | ||||
23 | Maksym Voskresenskyy | 12.12.1996 |